Jump to content




DJD

Recommended Posts

Να ανησυχω για την αποτελεσματικοτητα του avast ή να νιωθω περηφανος που ειμαι γατονι και δεν ψαρωνω απο περιεργα site και ads/spywarez??? :hehe:

ps τα 2 πρεπει να ειναι απο τιποτα crackz000rz... :p

post-1498-1416076139,3002_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οτι θέλουμε λεμε ειπα οτι θέλω

problem officer? :p

κάτσε να έρθει πάλι το γατί και θα αναθεωρήσεις τι ξέρεις για τον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι σειρά ειναι το "the shield" ... πορωτική δεν λέω , αλλα μερικά επεισόδια σε κάνουν να λες "hooooooooooooooly shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!":nothing::nothing::nothing:

Τις παλιές καλές εποχές θα είχες φάει κόκκινη, και όχι από το γάτο.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα ενα γνωστο μου που ειναι οργανωμενος στη ΝΔ και πανω στην κουβεντα μου πεταξε στο τραπεζι μια καρτα υποφηψιου μιλώντας μαλιστα για νεους ανθρωπους στο κομμα.

Οχι, δε μου εκανε εντυπωση οτι με το νεοι δεν εννοουσε στην ηλικια. Μολις ειδα τη φωτο τον ρωτησα αν αυτη ειναι η Cindy McCain...

Δεξια η ελληνιδα υποφηφια και αριστερα(παροτι δεξια στις αποψεις) η Cindy Lou

post-10736-1416076140,1046_thumb.jpg

post-10736-1416076140,2294_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τις παλιές καλές εποχές θα είχες φάει κόκκινη, και όχι από το γάτο.

ψευδεσε ασιστόλοθ :yu:

Ειδα ενα γνωστο μου που ειναι οργανωμενος στη ΝΔ και πανω στην κουβεντα μου πεταξε στο τραπεζι μια καρτα υποφηψιου μιλώντας μαλιστα για νεους ανθρωπους στο κομμα.

Οχι, δε μου εκανε εντυπωση οτι με το νεοι δεν εννοουσε στην ηλικια. Μολις ειδα τη φωτο τον ρωτησα αν αυτη ειναι η Cindy McCain...

Δεξια η ελληνιδα υποφηφια και αριστερα(παροτι δεξια στις αποψεις) η Cindy Lou

η υποψίφια εινια troll , ντύθηκε McCain και σε trollάρει :nothing:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Τι ηπιες και σε ποια πολη ?

Το μπουκαλάκι είχε μόνο κινέζικα στις ετικέτες (το μόνο που κατάλαβα είναι το 56% vol :hehe: ). Αμερική είμαι αλλά ο φίλος που το είχε είναι Κινέζος και το είχε φέρει από Κίνα. Μου είπε πως το λένε αλλά δεν το έπιασα (παραδοσιακό πoτο από Πεκίνο, νομίζω red flag ή red dragon ή κάτι τέτοιο :p )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.