Jump to content




DJD

Recommended Posts

Mega τώρα. Απόλαυση οι υποψήφιες βουλευτίνες του Δικομματισμού.. Δεν μπορούν να πουν λέξη, ξεχνάνε επιλεκτικά προφανώς γιατί δεν κάνουν διάλογο με κάποιον, και ο λόγος του είναι πιο ξύλινος από 4οετή ΚΝίτη

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δε έχω εδώ, αλλά δε θέλω να φύγω κιόλας.

Έχω άκρες να πάω σε κατασκευές στο Αμπου Ντάμπι, αλλά το σκέφτομαι...

πρόσεχε γιατί και εγώ κάποτε σκεφτόμουνα για κάτι άκρες, όσου όταν πλέον δεν είχα εναλλακτική.. χάθηκαν :(

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ημουν σε ένα ανσανσέρ και πατάω ενα κλανίδι και κόντεψα να λιποθυμήσω :nothing:

δηλαδή δεν έχουν σύστημα εξαερισμού ? και αν σταματούσε ξαφνικά λόγο βλάβης?

την επομενη φορά μονο απο τις σκάλες να πουμε :shout::shout::shout:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δε έχω εδώ, αλλά δε θέλω να φύγω κιόλας.

Έχω άκρες να πάω σε κατασκευές στο Αμπου Ντάμπι, αλλά το σκέφτομαι...

Ειχε ο πατερας μου αναλογη ευκαιρια πριν καμποσα χρονια (λιγο μετα τους Ολυμπιακους) για το Abu Dabi και δεν πηγε γιατι θα επρεπε να λειπει πανω απο 3 χρονια (οι γνωστοι οικογενιακοι λογοι που δεν ηθελε να φυγει αλλα και τοτε ειχε μισθο που εφτανε και περισσευε). Τωρα χτυπαει το κεφαλι του που δεν ειχε παει γιατι

α) δεν θα ειχε δανειο να πληρωσει (γιατι δεν θα χρειαζοταν να παρει δανειο)

β) δεν θα αφηνε το αμαξι για να μπορει να καλυψει τα υπολοιπα εξοδα με τον μισο μισθο που παιρνει, πλεον

γ) ισως να ειχε και αλλα πλεονεκτηματα, πχ καμια προαγωγη αν πηγαιναν ολα καλα

Αν ειναι legit οι ακρες και μπορεις να κανεις κατι, ΦΥΓΕ, RUN, ΤΡΕΧΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μπάτσοι, γουρούνια, δολοφόνοι!

:hehe:

το είχα πει σε ενα μπάτσο που με ειχε πάρει αγκαλιά οταν ήμουν μικρός και με ειχε πάει στο καρναβάλι η μάνα μου (5 χρονών θα ήμουν ?) και γέλαγε και τον κλότσησα και πάλι γέλαγε :nothing:

Link to comment
Share on other sites

το είχα πει σε ενα μπάτσο που με ειχε πάρει αγκαλιά οταν ήμουν μικρός και με ειχε πάει στο καρναβάλι η μάνα μου (5 χρονών θα ήμουν ?) και γέλαγε και τον κλότσησα και πάλι γέλαγε :nothing:

Έχεις βρίσει παπά όταν είναι να μεταλάβεις;

Όχι, stay behind me... :thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βρίσει παπά όταν είναι να μεταλάβεις;

Όχι, stay behind me... :thank_you2:

τι ειναι αυτό ???

--πάντως

εχω ζητήσει απο μπάτσο φωτιά και είχα ενα τσιγάρο σαν μπουρί , ευτυχώς ήταν πιτσιρικάς μπάτσος και δεν με τράβαγε στο τμήμα :T:

εχω πει σε Παπά οτι νομίζω πως ειμαι δαιμονισμένος και κόντεψε να το βάλει στα πόδια:...::...:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.