Jump to content




DJD

Recommended Posts

προφανώς δεν έχει σημασία μιας και είσαι αδμίν οπότε η γνώμη σου περνάει περισσότερο στα μάτια των μελών του φορουμ.

Δεν πάει έτσι, ίσα ίσα κινδυνεύω πολύ περισσότερο να εκτεθώ.

ο dpolal έχει διαφορετική άποψη από εσένα. μπορεί όντως να ήρθε σε δύσκολη θέση αλλά δεν προσβλήθηκε και το έλυσα μαζί του μια χαρά. και αυτό έγινε γιατί κατάλαβε αμέσως το ύφος μου, τον τρόπο που παρουσίασα την ένστασή μου και μάλιστα το ξεκαθάρισα 2 και 3 φορές στα επόμενα posts.

δημόσια ε?

κοίτα ποιος μιλάει.....ή για να το θέσω καλύτερα κοίτα ποίοι μιλάνε για δημόσια κριτική/κράξιμο.

τόσο δύσκολο θα ήταν Γιάννη να μου σβήσεις τα ποστ ως αδμίν και να με κράξεις πριβέ? αλλά είπαμε......το εύκολο θύμα οφείλει να μειώνεται για λόγους παραδειγματισμού των νεώτερων μελών και εντάξει...δε βαριέσαι...φράγμας είναι αυτός.....έχει συνηθίσει να κάνει το μ@λ@κ@ της υπόθεσης τόσα χρόνια (oh here comes the attention whore, the drama queen, The ΑΒΟΗΘΗΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ!)

Το δημόσια το ξεκίνησες εσύ. Εφόσον αποφάσισες δημόσια αυτή σου την κίνηση, δημόσια θα λάβεις και την κριτική. Δεν μπορώ να ενστερνιστώ την άποψη σου πως ότι έγινε, έγινε επειδή είσαι εύκολος στόχος, ο μλκας της υπόθεσης τόσα χρόνια, ο παραδειγματισμός. Έγινε γιατί επέλεξες να μπεις σφήνα σε ένα thread και να το εκτροχιάσεις όπως νόμιζες.

oh nice.....ήθελα να ξερα αν την άποψη σου οτι δεν έχω προσφέρει τίποτα και οτι δεν έπαιζα κάποιο ρόλο από το 2004 μέχρι σήμερα την ενστερνίζονται όλοι στη Δ.Ο.

και όχι δεν είμαι από εκείνους που αναζητώ αναγνώριση και δάφνες......το προφίλ του looser γκαντεμόσαυρου i take it all amasita για να ρίχνουμε και κάνα γέλιο, το χω ενστερνιστεί από παλιά γιατί ίσα ίσα δεν έχω καθόλου εγωισμό μέσα μου.

Μάλλον δεν με κατάλαβες. Δεν θεώρησα ότι δεν παίζεις κάποιο ρόλο, σου είπα αν θεωρούσες ότι τόσα χρόνια που είσαι στο TheLab θεωρείς ότι παίζεις ρόλο, η αλλιώς προσποιείσαι για να μην έχουμε πάλι παρεξήγηση, τότε ναι, λυπάμαι.
το γιατί ξέσπασε αυτό τώρα βέβαια πολλοί θα αναρωτιούνται αλλά ας μείνουν με την απορία. εγώ θα μιλήσω γενικά και αόριστα απλά και μόνο ως προφύλαξη.

Δεν ξέσπασε κάτι, έσφαλες και ακολούθησε η ανάλογη δράση. Δεν είσαι στο στόχαστρο μου με τους μήνες, μην ανησυχείς :)
α) όσες φορές και αν κουβέντιασα με κάποιον για το οτιδήποτε ενδοφορουμικό έγινε γιατί 1ον σέβομαι τον άγραφο κανόνα του τακτ και της διακριτικότητας και του ''οτι δε θέλω να μου κάνουν δε το κάνω αντίστοιχα''.

Αν δεν σου άρεσε, ας μη το έκανες εξ αρχής λοιπόν.
αν έχω λοιπόν πρόβλημα με κάποιον/κάτι θα πιάσω πριβέ και θα το λύσω. σε κοινή θέα να γινόμαστε εστία συζήτησης ποτέ. κάτι που έχει γίνει προς το πρόσωπο μου αρκετές φορές και από άλλους που πέρασαν από τη θέση σου και που τους ακολουθείς πιστά πλέον.

Κοροϊδευόμαστε, ακολούθησες την οδό της κοινής θέας και του εντυπωσιασμού.
β) σιχαίνομαι να κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου. πάντα ήμουν καλοπροαίρετος αλλά η πολλή καχυποψία σας έφαγε και σας τρώει και θα σας τρώει και θα σας ζημιώσει αφάνταστα αν το συνεχίσεις/ετε. Αν λοιπόν νομίζεις/ετε οτι όποια κουβέντα άνοιξα πρόσφατα, σχετικά με τα 2 μέτρα και τα 2 σταθμά που λειτουργείτε σε ορισμένους τομείς του φορουμ έγινε για προσωπικό μου όφελος ή για να ζημιώσω άτομα τα οποία εκτιμώ τότε μάλλον δε βλέπεις/ετε ούτε στα 2 μέτρα.

Νομίζω ότι οι πρόσφατες συζητήσεις μας δεν έχουν καμία σχέση με αυτό το θέμα. Αν σε τρώει κάτι τέτοιο, δεν μπορώ να κάνω κάτι. Επίσης, όταν τα συζητούσαμε δεν ήταν δύο μέτρα και δύο σταθμά, αλλά κατανοητά. Τώρα αφού "κατάλαβες" προχθές, έχουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά. Επίσης, θα σου πω ότι μέσα σε αυτές κρύβεται το πόσο λάθος ήσουν απέναντι στον dpolal. Οπότε, ποια δύο μέτρα και δύο σταθμά;
Link to comment
Share on other sites

εκδιδόντουσαν με τη θέλησή τους;

Η απάντηση σε αυτό και στο αν γνώριζαν ότι έχουν AIDS είναι που θα πρέπει να καταδικάσουν ανθρώπους..

Αλλά ναι, έπρεπε να δημοσιοποιηθούν παραυτα για να τσεκαριστούν οι άνθρωποι, και να μην το εξαπλώσουν. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Τι σημαίνει "γνώριζαν ότι είχαν πάει με 15 πριν από αυτούς" ? Θεωρούσαν ότι και οι 15 -100 -2000 δεν είχαν AIDS..

Link to comment
Share on other sites

παρακαλείστε να μην μην παρεμβάλεστε στην σοβαρή συζήτηση που έχουμε περί εκδιδομένων γυναικών, γιατί θα γίνει της εκδιδομένης το μεταλλικό κιγκλίδωμα:triniti::triniti::triniti::triniti::triniti::triniti:

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε 700 άτομα να με βρείτε και σας δώσουν το ονοματεπώνυμο μαζί με τη διεύθυνσή και το τηλέφωνό μου, δε θα με βρείτε; Πρέπει να δει τη φάτσα μου όλος ο κόσμος;

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε 700 άτομα να με βρείτε και σας δώσουν το ονοματεπώνυμο μαζί με τη διεύθυνσή και το τηλέφωνό μου, δε θα με βρείτε; Πρέπει να δει τη φάτσα μου όλος ο κόσμος;

Σε ποιο δουλευες ?

sorry δεν κρατηθηκα αληθεια

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jEUqJl0rAzU&feature=related][/ame][ame]http://www.youtube.com/watch?v=NWmZVCo6Cak&list=UUMgJipOg6FSPj1_MHVJoZqA&index=9&feature=plcp[/ame]

μηπως ειναι αυτός που παει σε χωριά και μαγειρεύει με κάτι γριές και ειναι εκνευριστικός μέχρι αηδίας η του μοιάζει ?:nothing:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσουν τα βιντεο του ούτε οι εκπομπές του και μπορώ να μην τα βλέπω γιαυτό δεν θα παραπονεθώ.

θελω να αρχίσω να κάνω και εγω βίντεο log οπως ο NightpowerGR αλλα να ειμαι ο εαυτός μου γιατι αυτός νομίζω καλαμπουρίζει :nothing:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

έχω μια βάσιμη υποψία οτι ο Ευτυχής ειναι ο mikeus :fun:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

θελω να αρχίσω να κάνω και εγω βίντεο log οπως ο NightpowerGR αλλα να ειμαι ο εαυτός μου γιατι αυτός νομίζω καλαμπουρίζει :nothing:

Μπράβο. Το Youtube χρειάζεται σοβαρές προσωπικότητες σαν και σένα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε 700 άτομα να με βρείτε και σας δώσουν το ονοματεπώνυμο μαζί με τη διεύθυνσή και το τηλέφωνό μου, δε θα με βρείτε; Πρέπει να δει τη φάτσα μου όλος ο κόσμος;

Από εδώ:

Δεν ήξερα που να το βάλω, αλλά θα το δημοσιεύω όπου μπορώ, να το βλέπει ο κόσμος.

Απ' την αρχή ήμουν πολύ εξοργισμένος με την όλη αντιμετώπιση που ασκήθηκε στην κοπέλα!

Με λένε Τατιάνα | Parallaxi

Κάνεις δεν με φώναζε Τατιάνα. Ούτε ρωτούσαν πως με λένε. Ερχόταν και ξαναερχότανε αλλά δεν ρωτούσαν πως με λένε.

Είναι άσχημο αυτό που έγινε, αλλά μόνο έτσι θα μαθευόταν, ώστε να προστατευτεί ο κόσμος.

Παραδόξως, συμφωνώ με τα όσα είπε ο λοβέρδος Δίωξη σε όσους κάνουν σεξ χωρίς προφυλάξεις με ιερόδουλες - NEWS247 (όχι τόσο για τις ποινές, αλλά για τα υπόλοιπα)

Link to comment
Share on other sites

Παραδόξως, συμφωνώ με τα όσα είπε ο λοβέρδος Δίωξη σε όσους κάνουν σεξ χωρίς προφυλάξεις με ιερόδουλες - NEWS247 (όχι τόσο για τις ποινές, αλλά για τα υπόλοιπα)
1ον οι περισσότερες δουλευουν χωρίς άδεια και βιβλιάριο "υγείας", παράνομα δηλαδή.

2ον δεν μπορείς να κάνεις έλεγχο, θα μπουκάρει ο μπάτσος μέσα δηλαδή και θα σου λέει "βάλτο έξω να δω αν φοράς σκουφί" ?

αστεία πράγματα

Όσους για αυτούς που πάνε με ιερόδουλες:

1ον γιατί ? τόσο πράμα @γ@μητ0 είναι εκεί εξω που παρακαλά

2ον μπορείς να το κολήσεις πλέον και από το 1ον παραπανω αν δεν "προσέχεις"

Αυτό Με λένε Τατιάνα | Parallaxi με κάνει να ντέπομαι σαν αντρας και σαν ανθρωπος

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION]

Σου έχω γειτόνισσα milfάκι ψιλόmeh. Είσαι λίγο μεγαλύτερος και θυμήθηκα τις περιπέτειές σου με την άλλη. Έχει και εταιρεία security να σε πάρει, αν θες δουλειά.

PLZ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ, ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ.

shocked01.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION]

Σου έχω γειτόνισσα milfάκι ψιλόmeh. Είσαι λίγο μεγαλύτερος και θυμήθηκα τις περιπέτειές σου με την άλλη. Έχει και εταιρεία security να σε πάρει, αν θες δουλειά.

PLZ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ, ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ.

shocked01.jpg

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION] σου προτείνω να πας να δεις. Αν πάρουμε υπόψη τα γούστα του Χύτρα, το "ψιλόmeh" είναι μάλλον μια νέα Asa Akira ή Priya Rai ή Nina Mercedez

Link to comment
Share on other sites

Όσους για αυτούς που πάνε με ιερόδουλες:

1ον γιατί ? τόσο πράμα @γ@μητ0 είναι εκεί εξω που παρακαλά

Ξέρω ένα τύπο που ξέρει ένα τύπο που έχει κοπέλα πανέμορφη (Μ@υν@ρα!!) Κι όμως πάει, είναι αρρώστια, όπως μου έχει πει ο γνωστός μου τύπος.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.