Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αστειευεσαι ?! Ενω ηξεραν οτ ηταν φορεις του HIV, εκδιδοτουσαν κανονικα...

Ποιος σου είπε ότι το ήξεραν;

Βέβαια ο άλλος που πήγαινε εκεί για σεξ χωρίς προφυλακτικό είναι το θύμα της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...εγώ έχω μια απορία ... πας με τετοια γυναίκα χωρίς σκούφο??? Θα τρελαθούμε???

Εδώ με τις κανονικές μας κοπέλες που λες ντάξει δεν έχουν γράψει τόσα χιλιόμετρα <......................> και πάλι το σκέφτεσαι ...

Η ιστορία είναι FAIL απόπου και να την πιάσεις..αλλά μην πάμε και γυρεύοντας...

FYI μάλλον διαφωνώ που δημοσίευσαν τα προσωπικά τους δεδομένα ...

Αλλά από την άλλη ποιος άλλος τρόπος υπάρχει να ενημερωθούν όσοι την κάνανε την μαλ****???

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, υπάρχει φάρμακο για τον ιό, με επιτυχία 95%. ΑΝ ΟΜΩΣ, το λάβει ο ασθενής, μέσα σε 48 ώρες από την επαφή. Οπότε το να γνωρίζεις τι έγινε, έστω και μετά είναι πάρα πολύ σημαντικό. Για αυτό, αν το γνώριζαν, που δύσκολα θα το παραδεχθούν φυσικά, και δεν το είπαν, είναι δολοφονία εκ προ μελέτης

Link to comment
Share on other sites

Από την φουτάνα θα περάσει κάθε καρυδιάς καρύδι....normal, άρρωστοι κτλ.

Ο καθένας μπορεί να απαιτήσει ότι θέλει, εκείνη βάζει κανόνες και λέει ναι η όχι σε ότι υπηρεσία μπορεί να προσφέρει.

Θεωρώ υποχρέωση της/καθήκον της να απαιτεί προφυλακτικό και να εξετάζεται τακτικά...είναι νόμιμη η όχι.

Link to comment
Share on other sites

μισό λεπτό,έχει βουίξει το σύμπαν για σεξ χωρίς προφυλακτικό=κίνδυνος και φταίνε οι κοπέλες-και να το δεχθώ ότι έχουν μερίδιο ευθύνης,οι πελάτες δεν έχουν κανένα;

με τόσους πελάτες ανά μέρα πως είστε σίγουροι ότι το ήξεραν;

Link to comment
Share on other sites

μισό λεπτό,έχει βουίξει το σύμπαν για σεξ χωρίς προφυλακτικό=κίνδυνος και φταίνε οι κοπέλες-και να το δεχθώ ότι έχουν μερίδιο ευθύνης,οι πελάτες δεν έχουν κανένα;

με τόσους πελάτες ανά μέρα πως είστε σίγουροι ότι το ήξεραν;

Οι πελάτες έχουν πολύ μεγάλο μερίδιο ευθύνης, συγκεκριμένα όσοι επέλεξαν να μην χρησιμοποιήσουν προφυλακτικό(και να μολύνουν εν συνεχεία και την γυναίκα/φιλενάδα - εάν έχουν).

Μην ξεχνάμε όμως πως το προφυλακτικό δεν αποτρέπει την μόλυνση 100%, το ποσοστό ανδρών που χρησιμοποίησε προφυλακτικό έχει δικαίωμα να ενημερωθεί για το εάν η "κοπέλα" με την οποία είχε επαφή είναι φορέας.

Έγινε επεξεργασία από RootX
typo fix
Link to comment
Share on other sites

σωστό και δεν αντιλέγω,πως όμως το ξέρει όταν έρχεται σε επαφή με τόσο κόσμο κάθε μέρα

ο 5ος μπορεί να μην και ο 6ος να είναι φορέας!

και κάτι άλλο:γιατί αυτές τις 10 και γιατί τώρα;άλλες δεν υπάρχουν;φανταστείτε τι γίνεται με τις μη δηλωμένες περιπτώσεις

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

...γιατί αυτές τις 10 και γιατί τώρα;άλλες δεν υπάρχουν;φανταστείτε τι γίνεται με τις μη δηλωμένες περιπτώσεις

Σωστά, αλλά επειδή υπάρχει κίνητρο και σκοπιμότητα, δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να αθωωθούν.

Link to comment
Share on other sites

ούτε να υποστούν δημόσια διαπόμπευση όμως

υπάρχει κάποιος που πιστεύει ότι αυτό δεν είναι πολιτικό παιχνίδι 3 μέρες πριν τις εκλογές;

σιγά που τους πήρε ο πόνος για τις πουτάνες και τους πελάτες τους

μόνο για να κόβουν τις αποδείξεις ενδιαφέρονται (μην τυχόν και χάσουν τον φ.π.α)

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνα δόθηκαν, διευθύνσεις του οίκου που εργαζόταν επίσης. Πιστεύω αρκούσαν, τα άλλα είναι η βία που ασκεί το κράτος, για άλλη μια φορά, σε λιγότερο ευκατάστατες κοινωνικές ομάδες. Αλλιώς, θα παρακαλούσα να δημοσιεύσουν και τις φάτσες των "θυμάτων", γιατί μπορεί η φίλη μου που της αρέσει πολύ το σεξ να έχει πάει μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνα δόθηκαν, διευθύνσεις του οίκου που εργαζόταν επίσης. Πιστεύω αρκούσαν, τα άλλα είναι η βία που ασκεί το κράτος, για άλλη μια φορά, σε λιγότερο ευκατάστατες κοινωνικές ομάδες. Αλλιώς, θα παρακαλούσα να δημοσιεύσουν και τις φάτσες των "θυμάτων", γιατί μπορεί η φίλη μου που της αρέσει πολύ το σεξ να έχει πάει μαζί τους.

εισαι τελείως εκτός πραγματικότητας για μια ακομη φορά δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνα δόθηκαν, διευθύνσεις του οίκου που εργαζόταν επίσης. Πιστεύω αρκούσαν, τα άλλα είναι η βία που ασκεί το κράτος, για άλλη μια φορά, σε λιγότερο ευκατάστατες κοινωνικές ομάδες. Αλλιώς, θα παρακαλούσα να δημοσιεύσουν και τις φάτσες των "θυμάτων", γιατί μπορεί η φίλη μου που της αρέσει πολύ το σεξ να έχει πάει μαζί τους.

Τηλεφωνάκι σε πμ παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Απάντα μου κι εδώ αν θέλεις, δεν έχει σημασία το θέμα.

προφανώς δεν έχει σημασία μιας και είσαι αδμίν οπότε η γνώμη σου περνάει περισσότερο στα μάτια των μελών του φορουμ.

Αλλά μη μου το παίζεις αβοήθητο σπουργιτάκι.

καινούριο φρούτο?

....attention whore, drama queen, αβοήθητο σπουργιτάκι. μ αρέσει γιατί έχει ένα scaling τουλάχιστον.

Ο άνθρωπος έχει κάνει πόση δουλειά αφιλοκερδώς για τα παιδιά και ζήτησε μία βοήθεια. Εσύ, επέλεξες να τον φέρεις σε δύσκολη θέση και να τον προσβάλλεις και μάλιστα δημόσια.

ο dpolal έχει διαφορετική άποψη από εσένα. μπορεί όντως να ήρθε σε δύσκολη θέση αλλά δεν προσβλήθηκε και το έλυσα μαζί του μια χαρά. και αυτό έγινε γιατί κατάλαβε αμέσως το ύφος μου, τον τρόπο που παρουσίασα την ένστασή μου και μάλιστα το ξεκαθάρισα 2 και 3 φορές στα επόμενα posts.

δημόσια ε?

κοίτα ποιος μιλάει.....ή για να το θέσω καλύτερα κοίτα ποίοι μιλάνε για δημόσια κριτική/κράξιμο.

τόσο δύσκολο θα ήταν Γιάννη να μου σβήσεις τα ποστ ως αδμίν και να με κράξεις πριβέ? αλλά είπαμε......το εύκολο θύμα οφείλει να μειώνεται για λόγους παραδειγματισμού των νεώτερων μελών και εντάξει...δε βαριέσαι...φράγμας είναι αυτός.....έχει συνηθίσει να κάνει το μ@λ@κ@ της υπόθεσης τόσα χρόνια (oh here comes the attention whore, the drama queen, The ΑΒΟΗΘΗΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ!) Είναι άλλωστε η ενδεδειγμένη λύση για το λιγότερο δυνατό αιματοκύλισμα.....χτύπα τον easy target για να τελειώνει ευκολότερα και με τις λιγότερες δυνατές απώλειες η διένεξη/διαφορά.

Αν επίσης θεωρείς ότι όσο ήσουν στην ομάδα και προσέφερες κάτι ότι έπαιζες κάποιο ρόλο, λυπάμαι.

oh nice.....ήθελα να ξερα αν την άποψη σου οτι δεν έχω προσφέρει τίποτα και οτι δεν έπαιζα κάποιο ρόλο από το 2004 μέχρι σήμερα την ενστερνίζονται όλοι στη Δ.Ο.

και όχι δεν είμαι από εκείνους που αναζητώ αναγνώριση και δάφνες......το προφίλ του looser γκαντεμόσαυρου i take it all amasita για να ρίχνουμε και κάνα γέλιο, το χω ενστερνιστεί από παλιά γιατί ίσα ίσα δεν έχω καθόλου εγωισμό μέσα μου.

το γιατί ξέσπασε αυτό τώρα βέβαια πολλοί θα αναρωτιούνται αλλά ας μείνουν με την απορία. εγώ θα μιλήσω γενικά και αόριστα απλά και μόνο ως προφύλαξη.

α) όσες φορές και αν κουβέντιασα με κάποιον για το οτιδήποτε ενδοφορουμικό έγινε γιατί 1ον σέβομαι τον άγραφο κανόνα του τακτ και της διακριτικότητας και του ''οτι δε θέλω να μου κάνουν δε το κάνω αντίστοιχα''.

αν έχω λοιπόν πρόβλημα με κάποιον/κάτι θα πιάσω πριβέ και θα το λύσω. σε κοινή θέα να γινόμαστε εστία συζήτησης ποτέ. κάτι που έχει γίνει προς το πρόσωπο μου αρκετές φορές και από άλλους που πέρασαν από τη θέση σου και που τους ακολουθείς πιστά πλέον.

β) σιχαίνομαι να κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου. πάντα ήμουν καλοπροαίρετος αλλά η πολλή καχυποψία σας έφαγε και σας τρώει και θα σας τρώει και θα σας ζημιώσει αφάνταστα αν το συνεχίσεις/ετε. Αν λοιπόν νομίζεις/ετε οτι όποια κουβέντα άνοιξα πρόσφατα, σχετικά με τα 2 μέτρα και τα 2 σταθμά που λειτουργείτε σε ορισμένους τομείς του φορουμ έγινε για προσωπικό μου όφελος ή για να ζημιώσω άτομα τα οποία εκτιμώ τότε μάλλον δε βλέπεις/ετε ούτε στα 2 μέτρα. το κανα γιατί πιστεύω οτι όλοι πρέπει να είναι ισότιμοι απέναντι σε όλους και σε περίπτωση που κάποιος ως ανταμοιβή ΠΡΕΠΕΙ να ξεχωρίσει.....ΠΡΕΠΕΙ να ξεχωρίζει ΦΑΝΕΡΑ και με τις απαραίτητες ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ.

Σαν να σου ανάβει λαμπάκι οτι ο φράγμας είναι η έξυπνη ποτάνα και προσπαθεί να χτυπήσει ύπουλα για προσωπικό του όφελος.....yeah right.....bullseye μιλάμε.

επειδή λοιπόν έχουμε και real life με real life κανόνες ηθικής και υγιούς διαλόγου, και επειδή το να κάθομαι να απολογούμαι με τέτοια κατεβατά μέσα σε ένα φορουμ που ενώ το έχω πονέσει πολύ με έχει πληγώσει πολλές φορές θα σας απαλλάξω γιατί όπως είπα και παραπάνω. too much to handle.

Καλή σας συνέχεια και καλά μυαλά. :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

όταν πρωτοείδα την ρωσίδα να ποζάρει με το σαρδόνιο χαμόγελο στις φωτογραφίες της αστυνομίας, να πω την αλήθεια σκέφτηκα και εγώ τα περί θανατικής ποινής. όταν όμως είδα τις φωτογραφίες των άλλων 11, άρχισα να σκέφτομαι το ότι οι εν λόγω κυρίες ήταν τόσο θύτες όσο και θύματα.

παρ' όλα αυτά, δεδομένης της βλακείας και της άγνοιας που υπάρχει στον κόσμο (σχετικά με το πώς μπορείς να κολλήσεις ΣΜΝ), θεωρώ ότι η "διαπόμπευση" των συγκεκριμένων 11 γυναικών είναι αμελητέα, μπροστά στο πόσοι από τους 700 που είχαν καλέσει τα τηλέφωνα του ΚΕΛΠΝΟ μπορεί να είναι πλέον φορείς, και το κυριότερο, το πόσοι μπορεί να κολλήσουν HIV από αυτούς.

εάν μπείτε από περιέργεια στα φόρα που διαπραγματεύονται - διαφημίζουν - τον αγοραίο έρωτα, θα δείτε ότι υπάρχουν άνθρωποι που αναλύουν τις υπηρεσίες που προσφέρονται στα εν λόγω μέρη με την αναλυτικότητα που ο [MENTION=403]crmaris[/MENTION] μετράει τροφοδοτικά με τον φαγάνα. θεωρείται προσόν για μία εκδιδόμενη το "ξεσκούφωτο" στοματικό και επιπλέον υπηρεσία η κατάποση. δυστυχώς όμως πολλοί από τους κυρίους που "απολαμβάνουν" τις εν λόγω υπηρεσίες, βρίσκονται σε σχέση ή είναι και παντρεμένοι (φυσικά εν αγνοία της συντρόφου τους).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.