Jump to content




DJD

Recommended Posts

@victor

γιατι έκανες πόστ ξανά το πόστ μου και δεν έγραψες τίποτα απο κάτω? :nothing:

----------------------------------------------------------------------------------------

δεν ξέρω γιατί αλλα με πιάνει μια όρεξη να κάνω καλαμπούρια! και έχω πολυ καιρο να καλαμπουρίσω

θα μπω μου φαίνεται facebook να την πέσω σε όποια βρω στο chat και θα καλαμπουρίσω μέχρι να την ρίξω και μετά θα της πω "ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΑΑΧΑΧΑΧ"

μπορεί να έχει αρνητική επίδραση στο κάρμα μου ?

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τα φάρμακα και τις αηδίες... Βράζετε νερό, ρίχνετε μέσα μερικά φύλλα από ευκάλυπτο, κάνετε βαθιές εισπνοές και ανοίγει αμέσως όλο το σύστημα.

Το 'κανα, δεν έπιασε...

Link to comment
Share on other sites

για την Κάρμα από το LoL λες ?

το κάρμα η κιζμέτ (οχι η σειρά ) δεν ειναι για γέλια (lol) ειναι σοβαρή υπόθεση

πχ αν γελάς με αυτούς που κλαίνε ειναι κακό κάρμα και μπορεί στην επόμενη ζωη να γεννηθείς κρεμμύδι

Link to comment
Share on other sites

το κάρμα η κιζμέτ (οχι η σειρά ) δεν ειναι για γέλια (lol) ειναι σοβαρή υπόθεση

πχ αν γελάς με αυτούς που κλαίνε ειναι κακό κάρμα και μπορεί στην επόμενη ζωη να γεννηθείς κρεμμύδι

τουρκάλα τελικά είναι, δεν το ήξερα να σε καλά .

όσο ζούμε μαθαίνουμε

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκο ή ξερό;

απο αυτά που κλαίνε για εκδίκηση(κάρμα = εκδίκηση το payback που λέμε εμείς στα αγγλικά ξέρεις τι λέω?) οχι τα ξερά γιατι αν ειναι ξερό ειναι νεκρό λεω εννοώ δηλαδή οταν τα κόβεις σε κάνουν να κλαις άρα θα γεννηθείς κρεμίδι θα σε κόβουν και θα κλαίνε και εσυ θα κλαις για εκδίκηση επειδή κορόιδευες αυτους που κλαίνε αλλα όχι γιατι θα εισαι κρεμμύδι αλλα θα σε κόβουν και θα πονάς λογικά αν γεννηθείς κρεμίδι κατάλαβες γιατι θα έχεις ψυχή επειδή ησουν άνθρωπος μυαλό δεν ξέρω κατάλαβες?

και μετά σου λέει το χόρτο δεν έχει ψυχή ολα έχουν:nothing::nothing::nothing::nothing::nothing:

Link to comment
Share on other sites

απο αυτά που κλαίνε για εκδίκηση(κάρμα = εκδίκηση το payback που λέμε εμείς στα αγγλικά ξέρεις τι λέω?) οχι τα ξερά γιατι αν ειναι ξερό ειναι νεκρό λεω εννοώ δηλαδή οταν τα κόβεις σε κάνουν να κλαις άρα θα γεννηθείς κρεμίδι θα σε κόβουν και θα κλαίνε και εσυ θα κλαις για εκδίκηση επειδή κορόιδευες αυτους που κλαίνε αλλα όχι γιατι θα εισαι κρεμμύδι αλλα θα σε κόβουν και θα πονάς λογικά αν γεννηθείς κρεμίδι κατάλαβες γιατι θα έχεις ψυχή επειδή ησουν άνθρωπος μυαλό δεν ξέρω κατάλαβες?

και μετά σου λέει το χόρτο δεν έχει ψυχή ολα έχουν:nothing::nothing::nothing::nothing::nothing:

Ειλικρινά δώσε μου έναν λόγο/κίνητρο να διαβάσω το post σου, και να ακούσω την άποψη σου.

Δεν έχεις τόνους, κόμματα, τελείες....όλα ίσωμα...σε πιάνει το κεφάλι σου!

Γιατί να μπω στον κόπο να το διαβάσω, και πίστεψε με....κόπος είναι!

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δώσε μου έναν λόγο/κίνητρο να διαβάσω το post σου, και να ακούσω την άποψη σου.

Δεν έχεις τόνους, κόμματα, τελείες....όλα ίσωμα...σε πιάνει το κεφάλι σου!

Γιατί να μπω στον κόπο να το διαβάσω, και πίστεψε με....κόπος είναι!

ΓΙΑΤΙ

θα βγούμε απο την κρίση !

θα διώξω τους εφιάλτες σου

θα αυξήσω τις συντάξεις

θα μειώσω τους φόρους

θα δώσω επιδόματα σε ΟΛΟΥΣ!!!!

γιατί θα κάνω τα όνειρα σου πραγματικότητα!:shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μπω στον κόπο να το διαβάσω, και πίστεψε με....κόπος είναι!

Μην μπεις.:p

Εγω δεν μπαινω τουλαχιστον.

Ο τυπος,οποιος και να ειναι...τρολαρει ασταματητα εδω και καμποσες μερες.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ

θα βγούμε απο την κρίση !

θα διώξω τους εφιάλτες σου

θα αυξήσω τις συντάξεις

θα μειώσω τους φόρους

θα δώσω επιδόματα σε ΟΛΟΥΣ!!!!

γιατί θα κάνω τα όνειρα σου πραγματικότητα!:shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout::shout:

Εντάξει το έπιασα το μήνυμα.:)

Αν όμως ανοίξεις κανένα θέμα και χρειαστείς πραγματικά βοήθεια σε κάτι, μην εκπλαγείς αν σου απαντήσουν

όλοι όπως το άνωθεν post, ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.