Jump to content




DJD

Recommended Posts

το otrivin σε σχεση με τα υπολοιπα που λετε ποσο καλο/κακο ειναι?

otrivin ronal τα ιδια σκατ@. Μακρυά. Αν υπάρχει πρόβλημα ΩΡΛ & αλλεργιολόγο. Δεν θα είναι εύκολη η λύση ίσως, αλλά θα είσαι στο σωστό δρόμο.

Από τις οδηγίες του Otrivin

Όπως και τα άλλα τοπικά αγγειοσυοταλτικά το OTRIVIN® δεν πρέπει να χρησιμοποιείται συνεχώς για περισσότερο από 1 εβδομάδα. Αν τα συμπτώματα επιμένουν, πρέπει να συμβουλευθείτε το γιατρό σας.
Link to comment
Share on other sites

εγω το πρωτο που κανω ειναι να διαβασω τις οδηγιες χρησης.

ο φαρμακοποιος ειναι ενας εμπορας φαρμακων απλα.

έτσι τον έχουν καταντήσει θες να πεις. οι φαρμακοποιοί έχουν τις γνώσεις της ιατρικής που σχετίζονται με τα φαρμακευτικά σκευάσματα. πάντα να ρωτάτε τον φαρμακοποιό για φάρμακα. για μη-φάρμακα μπορείτε και να μην ρωτάτε

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να ρίξτε μια ματιά στο θέμα που άνοιξα και δεν ξέρω τι να κανω με το pc που έχω? αμα δεν ξέρετε και εσείς τι να κάνω, τουλάχιστον θα είμαστε περισσότεροι :T:

απάντησα, όσο για το σχόλιο περί avatar, προς το παρόν δεν ήρθε χούντα οπότε βάζεις ότι σου αρέσει, αλλά μη δείξεις παρακάτω :o

Link to comment
Share on other sites

Είδα εφιάλτη πως πήγα και ψήφισα. Αλλά τι ψήφισα... ΠΑΣΟΚ!!!!!!!

ΘΕΟΣ ΦΥΛΑΞΟΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

3 μετανοιες και 7 κομποσχοινια μαζι με 3 μερες νηστειας. Ο διαβολος εχει πεσει πολυ υπουλα πανω σου.

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανεις?

2.

Να αλλαξεις αβαταρ.

αν και δεν ξέρω γιατι θα αλλάξω το avatar μου γιατι μου αρέσει να ακολουθώ τους κανόνες να πούμε

και όχι να ειμαι αιτιολογικός να νευριάζουν οι admins μαζι με το άτομο μου εμένα ναι γιατι μου έχει τύχει να είμαι υπεύθυνος μια φορά να κάνω baby siting σε κάτι ξαδέρφια μου 20 χρονών και πήγανε για φαι απο ενα μαγαζί τελείως σάπιο και μετά ξερνάγανε και τους τράβηξε το αυτί η μάνα τους γιατι το ταπέτο έγινε ολο $#$% και μετά έπρεπε να καθαρίζει και σκέψου οτι δεν έφταιγα ΝΑ! ομως σε εμένα το είπε γιατι ημουν υπεύθυνος και δεν τους μαγείρεψα αυγά να φάνε και θέλανε απο έξω κοιτα να δεις μονο 50 euro πήρα με το ζόρι δεν μου τα έδινε αλλα της είπα οτι θα την επικυρώσω .

:nothing:

γιαυτό αλλάζω avatar χωρίς πολλα πολλα να πούμε γιατι θα με τσαντίσω :fist::shout::shout:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ξέρω γιατι θα αλλάξω το avatar μου γιατι μου αρέσει να ακολουθώ τους κανόνες να πούμε

και όχι να ειμαι αιτιολογικός να νευριάζουν οι admins μαζι με το άτομο μου εμένα ναι γιατι μου έχει τύχει να είμαι υπεύθυνος μια φορά να κάνω baby siting σε κάτι ξαδέρφια μου 20 χρονών και πήγανε για φαι απο ενα μαγαζί τελείως σάπιο και μετά ξερνάγανε και τους τράβηξε το αυτί η μάνα τους γιατι το ταπέτο έγινε ολο $#$% και μετά έπρεπε να καθαρίζει και σκέψου οτι δεν έφταιγα ΝΑ! ομως σε εμένα το είπε γιατι ημουν υπεύθυνος και δεν τους μαγείρεψα αυγά να φάνε και θέλανε απο έξω κοιτα να δεις μονο 50 euro πήρα με το ζόρι δεν μου τα έδινε αλλα της είπα οτι θα την επικυρώσω .

:nothing:

γιαυτό αλλάζω avatar χωρίς πολλα πολλα να πούμε γιατι θα με τσαντίσω :fist::shout::shout:

Εγώ γιατί κοιτάξτε στην αρχή ούτε ούτε και κοιτάξτε δεν ήθελαν για να τους για να γίνει για να τους μαγειρέψω, αλλά ύστερα μόλις μόλις όπως είπανε με ότι αυτοί δεν δεν καν θέλανε είπα όχι λέτε θα μαγειρέψω.

Ε και εγώ μετά είπα όχι λέμε ε λέμε δε θα πάρετε. Θα κάνει γίνει αυτό πάλι όπως το ορίσω εγώ.

Ύστερα ακούς μόλις είπαν, είπαν κοιτάξτε αυτοί ότι ότι ότι όχι δε θα θέλανε για να μαγειρέψω, ε και εγώ ύστερα είπα όχι εντάξει δε θέλω να μαγειρέψω και αυτοί ύστερα, μετά όμως αφού είπανε αυτοί όχι δε θέλουμε και εντάξει και το αλλάξανε, ξέρετε αυτοί λέει θέλουμε να μαγειρέψεις , ε εγώ όμως μετά δε δέχτηκα μετά από όλα αυτά και είπα να γίνει όποτε το κάνω την παραγγελία.

Αυτό ακριβώς. Τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.