Jump to content




DJD

Recommended Posts

έβλεπα στον ύπνο μου ενα όνειρο οτι ειχε γυρίσει ο γάτος μας που έχει εξαφανιστεί εδω και μερικό καιρό και ήταν αδύνατος και βρώμικος και ξύπνησα στον ύπνο μου και βγαίνω έξω στο μπαλκόνι και τον βρίσκω όπως είχα δει στο όνειρο μου και μετά ξύπνησα :nothing:

ωραια φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Ο *^%&)$* ο ταχυδρόμος μου έφερε σήμερα χαρτάκι για 4 δέματα που περιμένω για να τα πάρω αύριο (=μεθαύριο). Του είχα στήσει καρτέρι από τις 8.30 το πρωί και τον περίμενα να χτυπήσει το κουδούνι. Δεν το χτύπησε ο ρουφιάνος και απλά άφησε χαρτάκι... :fist:

Link to comment
Share on other sites

αυτό πήγα να πω. τι vm θα πέσει πάνω?

______

wut?

80Ε χαλαει η κοπελα μου για 2 ζευγαρια και της την λεω και εσυ της εχεις παρει και 9 ζευγαρια(να μην φανταστω ποσο το καθενα)?:o

αν και δεν μου πέφτει λόγος, άσε την κοπέλα να έχει. Δεν σ'αρέσει να την βλέπεις όταν βγαίνετε? εκτός και αν γουστάρεις να είναι με all star... χεχεχεχε

Όταν ισχύουν οι παρακάτω συνθήκες

-Σου αρέσουν οι γυναίκες που φοράνε ψηλοτάκουνα

-Η γυναίκα σου έχει πάθος με τα ψηλοτάκουνα

-Δεν σου περισσεύουν 2000€ το μήνα για να της παίρνεις Gianmarco Lorenzi (avatar :p), Louboutin, κλπ

τότε βρίσκεις στο ebay σπασμένα νούμερα, που σου κάνουν και τα παίρνεις κοψοχρονιά.

Μαζί με εσένα όμως, έχουν την ίδια σκέψη άλλοι 100 άνδρες και 10.000 (τρελλές) γυναίκες... Το αποτέλεσμα είναι, τα 10/10 sniper-biding-tools που δοκιμάσαμε να μην κάνουν σωστά τη δουλειά. Για αυτό, χειροκίνητα κι μέχρι τώρα της έχω πάρει 9 ζευγάρια, ενώ αντίθετα με τα εργαλεία είχαμε πάρει μόνο 1 ;)

Το μόνο πλεονέκτημα σε αυτά τα εργαλεία είναι, αν έχουν έκδοση για Android/iOS, το να τα έχεις μαζί σου σε περίπτωση που δε μπορείς να είσαι στον υπολογιστή, γιατί με το κινητό δε μπορείς να το πετύχεις εύκολα.

αχχχ...

Έγινε επεξεργασία από suboy
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=694]darkCount[/MENTION] αυτο με δυο Gulftown επάνω θα είναι ηδονή. 12 cores/24 threads ftw.

Απλα μια παρατήρηση: Αν σκοπεύεις να βάλεις και στο CPU1 εξι dimmaκια, φροντισε τα chipsets να αερίζονται παραπάνω απο αρκετά. :D

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

E5645 6 cores 12 threads 24GB RAM done.

OC 3800mhz turbo mode ....Tera ftw :hehe:

Μπαινεις στο φορουμ και αντι να πεταξεις 2-3 screens απο τα threads cores μνημη κτλπ σε ενα θρεντε

idle και σε τερα και σε απολα,

λες 2-3 νουμερακια και αφηνεις την φαντασια να τα φτιάν μόνη της...:baby:

Link to comment
Share on other sites

Τί μου ήρθε στο facebook όσο ήμουν on στο chat. :nothing:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΚΟΣΜΟΤΕ 10Ε ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ?ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

στειλε απάντηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ και εγω ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ π...π@ , ΜΠΟΡΕΙΣ?ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ απο γκόμενα ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ σαν τα τραγιά στις μέρες τους

---

μετά δεν παίζει να ξαναζητήσει τίποτα.

--

εντωμεταξύπολυ lmao κατάσταση , άκου να ζητάει μια 10eurη κάρτα απο κάποιον που δεν ειναι καν real life friend :shout::shout::shout:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.