Jump to content




DJD

Recommended Posts

Και δεν πήγες να του ζητήσεις το λόγο;

Προφανώς ήθελε να περάσει κάποια στιγμή το μάθημα. Δυστυχώς, στα πανεπιστήμιά μας ο καθένας κάνει ό,τι θέλει χωρίς να δίνει λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Τα προσέχουμε αυτά τα πράγματα. Ξυπνητήρι 7 και 20 και μέχρι να τελειώσει, το παρακολουθείς.
Δεν έχεις ακούσει ποτέ για bid-snipers?

Μου πέρασε το bid κατά πολύ, δεν θα το χτύπαγα παραπάνω. Απλά περίμενα να ξυπνήσω και να πω μεγειά μου :p

Link to comment
Share on other sites

7:30 ξυπνητήρι, 7:29 έγινα outbid και έκλεισε το auction...

FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUU

n00b...:p

και ΠΑΝΤΑ 20sec πριν την ληξη ανεβαζεις το bid σου λιγακι. Ετσι οταν ο αλλος παει last minute να σε πεταξει εξω, να φαει πορτα.

ΥΓ: Εβγαλα χτες SB X-Fi Εxtreme Music με το panel στα 45 USD :p

Link to comment
Share on other sites

...και ΠΑΝΤΑ 20sec πριν την ληξη...

20?

20?

20?????

αχχααχαχαχχαχαχαχαχχχαχ :hehe::hehe::o:rofl::rofl::rofl::sarcastic::sarcastic::boxed:

Πως φαίνεται ότι δεν έχεις προσπαθήσει ποτέ να αγοράσεις ψηλοτάκουνα που κοστίζουν >1000€ και η δημοπρασία είναι στα ~200€ λίγο πριν λήξει.... Όχι 10sec, ούτε στα 10mil-sec δεν προλαβαίνεις να χτυπήσεις! Ξέρεις πόσα έχουμε χάσει έτσι; Να είναι στο 0.1 όταν πατάμε το Confirm και μετά να μας λέει έληξε και χάσατε... Δεν παίζονται ρε οι γυναίκες σε αυτά, απλά δεν παίζονται...

Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται ότι δεν έχεις προσπαθήσει ποτέ να αγοράσεις ψηλοτάκουνα που κοστίζουν >1000€

Όταν λες "πως φαίνεται" λες και είναι επίτευγμα ζωής ή κάτι που κάνει by default ένας άντρας με ανησυχείς :p

Πως λέμε "Πως φαίνεται ότι":

- Δεν έχεις δουλέψει ποτέ

- Δεν έχεις παίξει μπάλα ποτέ

- Δεν έχεις πη--ξει ποτέ

- Δεν έχεις παίξει FPS ποτέ

Και btw, fyi υπάρχουν προγράμματα που κάνουν τη δουλειά που λες παραπάνω, δεν είναι μία τρελή που περιμένει πάνω από τη γόβα ;)

Link to comment
Share on other sites

έβλεπα στον ύπνο μου ενα όνειρο οτι ειχε γυρίσει ο γάτος μας που έχει εξαφανιστεί εδω και μερικό καιρό και ήταν αδύνατος και βρώμικος και ξύπνησα στον ύπνο μου και βγαίνω έξω στο μπαλκόνι και τον βρίσκω όπως είχα δει στο όνειρο μου και μετά ξύπνησα :nothing:

Link to comment
Share on other sites

έβλεπα στον ύπνο μου ενα όνειρο οτι ειχε γυρίσει ο γάτος μας που έχει εξαφανιστεί εδω και μερικό καιρό και ήταν αδύνατος και βρώμικος και ξύπνησα στον ύπνο μου και βγαίνω έξω στο μπαλκόνι και τον βρίσκω όπως είχα δει στο όνειρο μου και μετά ξύπνησα :nothing:

catception.

Link to comment
Share on other sites

Και btw, fyi υπάρχουν προγράμματα που κάνουν τη δουλειά που λες παραπάνω, δεν είναι μία τρελή που περιμένει πάνω από τη γόβα

Όταν ισχύουν οι παρακάτω συνθήκες

-Σου αρέσουν οι γυναίκες που φοράνε ψηλοτάκουνα

-Η γυναίκα σου έχει πάθος με τα ψηλοτάκουνα

-Δεν σου περισσεύουν 2000€ το μήνα για να της παίρνεις Gianmarco Lorenzi (avatar :p), Louboutin, κλπ

τότε βρίσκεις στο ebay σπασμένα νούμερα, που σου κάνουν και τα παίρνεις κοψοχρονιά.

Μαζί με εσένα όμως, έχουν την ίδια σκέψη άλλοι 100 άνδρες και 10.000 (τρελλές) γυναίκες... Το αποτέλεσμα είναι, τα 10/10 sniper-biding-tools που δοκιμάσαμε να μην κάνουν σωστά τη δουλειά. Για αυτό, χειροκίνητα κι μέχρι τώρα της έχω πάρει 9 ζευγάρια, ενώ αντίθετα με τα εργαλεία είχαμε πάρει μόνο 1 ;)

Το μόνο πλεονέκτημα σε αυτά τα εργαλεία είναι, αν έχουν έκδοση για Android/iOS, το να τα έχεις μαζί σου σε περίπτωση που δε μπορείς να είσαι στον υπολογιστή, γιατί με το κινητό δε μπορείς να το πετύχεις εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.