Jump to content




DJD

Recommended Posts

Λοιπόν διαβάζοντάς το λέω: Ρε μπας???

Το ψάχνω και όντως ισχύει, δείτε άλλες πηγές:

The Fractal Maker | Neurobonkers.com

http://fineartamerica.com/profiles/jason-padgett.html?tab=press

Έχω μείνει άναυδος...

Εμενα πιο πολυ μου κανει οτι "πιανει το χερι του"...

Link to comment
Share on other sites

για όλα εσείς φταίτε......που δε κοιμόμαστε καλά τα βράδια και που τρέχουμε από τη μιά άκρη της Αθήνας στην άλλη....και ποιο το ευχαριστώ? :hehe:

Ενα θα σου πω

Ο..α :p

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να πάρω κανένα βυτιοφόρο αμόλυβδη να το αδειάσω στη δεξαμενή του πετρελαίου που είναι άδεια ούτως ή άλλως να έχω να κινούμαι βρε αδερφέ!

Στους 3 μήνες άμα κάτσει η βενζίνη, χαλάει ..δεν είανι σαν το πετρέλαιο .. οπότε...το νου σου !

Link to comment
Share on other sites

Meanwhile @ Teirip...Πεντε ατομα στο αμφιθεατρο, καμια δεκαρια συνολικα στη σχολη...Το μονο που μενει ειναι να μη φανει ο καθηγητης...

Sent from my GT-B5512 using Tapatalk 2 Beta-5

Σου έχω χειρότερο από πριν 2-3 χρόνια..

Σηκώθηκα ΠΟΛΥ δύσκολα να πάω σε μάθημα που δεν γούσταρα καθόλου στις 9:00 το πρωι, 5-6 άτομα στο αμφιθέατρο.. Μπαίνει μέσα ένας τύπος από το κυλικείο και γράφει ότι δεν θα γίνει μάθημα γιατί ο καθηγητής είναι άρρωστος...

Νευρα τσαντίλα κτλ.. (Βέβαια, ούτε mail απο το καθηγητή ούτε τίποτα, σε τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών...)

Πέθανα σε κάποια γωνία με έναν κουβά καφέ γιατί δεν θα άντεχα να γύρναγα σπίτι και ξανά μετά πάνω...

Και στις 13:00, στην ουρά της λέσχης για φαγητό, τσουπ! Να και ο καθηγητής, υγιέστατος να περιμένει να φάει...

:wall::wall::wall::wall::fist::fist::fist::fist: !@#$%^&*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.