Jump to content




DJD

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tLJ0hVwhbgg&feature=plcp]Geisha Davis sings Humpty Dumpty - Britain's Got Talent 2012 auditions - UK version - YouTube[/ame]

αχχαχααχχα δεν μπορώ κλαίω ! δειτε το ολο μια αχχααχαχχαχαχαχαχαχααχαχ:dance3::dance3::dance3:

vwwc8x.jpg

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Πώς γνωρίζεις οτι μια γυναίκα που ερωτεύτηκες με τη 1η ματιά θα είναι και εκείνη που θα παντρευτείς? :baby:

μα φυσικά κοιτώντας στο προφίλ της για κάτι που σίγουρα δεν περίμενες να δεις. :kiss3:

post-596-1416076120,1928_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

εκανες ομοιοκαταληξια και τα τριανταφυλλα και το κοκκινο τελειωνουν σε RED.

Οποτε θα σε προμοταρει ο nicoc στον προπονητη του ωστε οι ατακες σας να ειναι

σαν απο παραμυθι το κουκι και το ρεβυθι

Link to comment
Share on other sites

έχει αρχίσει από τότε που πήγε 1.50.....άντε να πάει στα 2ευρώ να πηγαίνουμε πιο άνετα με τα bikes :D

Κάνεις πλάκα και πιάνω το μήκος κύματος σου, κάποιος άλλος όμως θα μπορούσε να παρεξηγησεί. Για πολύ κόσμο η βενζίνη είναι το οξυγόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Πως διάολο το πετυχαίνουμε αυτό; Θέλω κι εγώ. Τον χτύπησαν στο κεφάλι και... έγινε μαθηματική διάνοια - NEWS247

ΥΓ Ας είναι και παροδικό το φαινόμενο, για 1 χρόνο :p

Λοιπόν διαβάζοντάς το λέω: Ρε μπας???

Το ψάχνω και όντως ισχύει, δείτε άλλες πηγές:

The Fractal Maker | Neurobonkers.com

http://fineartamerica.com/profiles/jason-padgett.html?tab=press

Έχω μείνει άναυδος...

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις πλάκα και πιάνω το μήκος κύματος σου, κάποιος άλλος όμως θα μπορούσε να παρεξηγησεί. Για πολύ κόσμο η βενζίνη είναι το οξυγόνο του.

προφανώς και κάνω πλάκα. αλίμονο αν είχα την αυταπάτη οτι επειδή έβαλα στη ζωή μου το ποδήλατο θα πρέπει να υποφέρει η τσέπη του κοσμάκη από την άνοδο της τιμής στη βενζίνη. :)

απλά όπως και με άλλα πράγματα λόγω κρισης που εκτιμούμε από την αρχή, και η μετακίνηση με οικολογικό μέσο είναι κάτι πολύ σημαντικό.

όπως και να χει όμως το θέμα δεν είναι να πάει η βενζίνη στα 5ευρώ για να αποκτήσουμε οικολογική συνείδηση, αλλά να βρούμε λύσεις σαν κοινωνία να πάμε μπροστά λόγω παιδείας και τρόπου σκέψης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.