Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τους κλέβεις τις γυναίκες με το avatar σου.. Αφού μέχρι και εγώ "αναστατώνομαι" όταν βλέπω posts σου.

εδω τα σκυλιά οταν περνάω νύχτα εξω απο ενα σπίτι αναστατώνονται:nothing::nothing:

---

τα ban μου το έκαναν οταν μίλησα για εξωγήινους , νομίζω πως οι mods του insomnia ειναι εξωγήινοι και φοβούνται τις αποκαλύψεις

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΦΙΜΩΣΟΥΝ ! :shutup::shutup::shutup:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

αυτον τον Κινέζο στο gif νομίζω των έχω δει στο hangover ειχε δείξει και τον κώλο του και μετά έκανα γαργάρες στα μάτια με οδοντόπαστα και έκαψα τα ρουχα μου να ξεπλύνω την ντροπη απο αυτό που ειδα ολοι νομιζαν πως τρελάθηκα κοιτα να δεις!:nothing:

Link to comment
Share on other sites

αυτον τον Κινέζο στο gif νομίζω των έχω δει στο hangover ειχε δείξει και τον κώλο του και μετά έκανα γαργάρες στα μάτια με οδοντόπαστα και έκαψα τα ρουχα μου να ξεπλύνω την ντροπη απο αυτό που ειδα ολοι νομιζαν πως τρελάθηκα κοιτα να δεις!:nothing:

3970962_460s.jpg

Link to comment
Share on other sites

εδω τα σκυλιά οταν περνάω νύχτα εξω απο ενα σπίτι αναστατώνονται:nothing::nothing:

τα ban μου το έκαναν οταν μίλησα για εξωγήινους

Αυτά σηκώνουν πολύ συζήτηση, γιατί δεν ανοίγεις ένα νέο θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου φτάνει το ban από το insomnia?

ΕΔΩ ΔΕΙΤΕ!

στείλανε τους μπράβους τους να με απειλήσουν !

:cry::cry::cry:

Δεν σας φοβάμαι ! διάβασα βιβλία για εσάς ειμαι έτοιμος!

Αυτά σηκώνουν πολύ συζήτηση, γιατί δεν ανοίγεις ένα νέο θέμα?

θα το σκεφτώ καλά καλά και θα δω αν προβώ σε αποκαλύψεις!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα υπηρχε λογος τελικα :p

οτι σε λεω ! αλλα δεν θα περάσει! η τρομοκρατία των Νεφελίμ ως εδω ήταν!

σηκώνω το ανάστημα μου ενα μέτρο και εβδομήντα έξι εκατοστά και λεω ΟΧΙ!

---------------------

τι γίνεται σήμερα ρε παιδιά , πολύ ζέστη δεν κάνει ? και βρέχει έξω , δηλαδή σκεφτείτε να είχε και ήλιο .. :...:

Link to comment
Share on other sites

Πως διάολο το πετυχαίνουμε αυτό; Θέλω κι εγώ. Τον χτύπησαν στο κεφάλι και... έγινε μαθηματική διάνοια - NEWS247

ΥΓ Ας είναι και παροδικό το φαινόμενο, για 1 χρόνο :p

Link to comment
Share on other sites

σουκου ήθελε ο καιρος για να μας χαλασει την θαλασσα! ολη τη βδομαδα καλα ήταν...

ά και για ενημέρωση:

http://www.thelab.gr/mitrikes-gia-intel-epeksergastes/pou-kanoume-rma-tis-mitrikes-msi-stin-96944.html#post1063246688

Πήγα να σου γράψω "Ποιος αγοράζει MSI"? αλλά βλέπω ότι το βρήκες το πινακάκι :p

Είχα δώσει σε έναν φίλο μου μια MSI της οποίας το rev ΔΙΟΡΘΩΝΕ το πρόβλημα του αρχικού rev που έσκαγε με 125W AMD cpu και ας έγραφε ότι τους υποστηρίζει. Προσωπικά την είχα δοκιμάσει λίγες ώρες με έναν 9750 (κανονικά την δούλευα με έναν Χ2) και του είχα τονίζει ότι προσωπικά δεν την εμπιστεύομαι και ας είναι νεώτερο rev και ας γράφει 125W support. Μερικές βδομάδες αργότερα με τον 9750 απέθανε η μητρική.

Κρίμα για την MSI. Κάποτε ήταν εμπιστοσύνης, τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Πως διάολο το πετυχαίνουμε αυτό; Θέλω κι εγώ. Τον χτύπησαν στο κεφάλι και... έγινε μαθηματική διάνοια - NEWS247

ΥΓ Ας είναι και παροδικό το φαινόμενο, για 1 χρόνο :p

Μήπως γίνεται να βγάλω μαλλιά αντί να γίνω διάνοια?

Link to comment
Share on other sites

@uNick Ποιόν αγώνα πήγες να δεις;

Ερώτηση προς όλους: τόσα λεφτά για burgers και δε χορταίνουν, τί τα παίρνετε;

Χθες πήρα μια σκεπαστή 7.50 ευρώ και η μισή έμεινε για σήμερα, μιλάμε για διάμετρο πίτσας. :p

Iron Mike ZAMPIDIS!!!! :D VIP παρακαλω :D με εδειξε μεχρι τωρα η Τν καμια 10αρια φορες :p ειμαι πισω απο τον κοκκινο στυλο :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.