Jump to content




DJD

Recommended Posts

Να σου πω και κάτι άλλο περίεργο;

Από κάτω σου περνάνε τρένα, από πάνω αεροπλάνα και δίπλα σου αυτοκίνητα! OMG σε τι κόσμο ζούμε!

Δεν υποψιάζομαι τίποτα, το ξαναλέω, αλλά ρωτάω απλώς να καταλάβω κι εγώ. Δε γίνεται 4 αεροπλάνα να κάνουν συνεχόμενα ζιγκ ζαγκ πάνω απ' το κεφάλι μου χιαστί, έτσι απλώς όπως το λες. Επιβατικά δεν είναι, τί είναι λοιπόν;

Δεν πιστεύω στο ότι ρίχνουν χημικά και δεν ψάχνω να το υποστηρίξω με την ερώτηση, δεν παίρνω θέση για κάτι που δεν έχω ψάξει, όπως αυτό.Είναι κακό όμως που δεν καταλαβαίνω τον λόγο;

Link to comment
Share on other sites

Roflox, ελεύθερος δεν είναι ο αέρας; Μπορεί να κάνουν μεταφορές, μπορεί δοκιμές, μπορεί δεν ξέρω κι εγώ τι. Αεροπλάνα είναι, που θέλεις να τα δεις; Υπόγεια;

Σαν να με ρωτάς γιατί κυκλοφορούν καράβια στο Αιγαίο και τι δουλειά έχουν εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινόμαστε. Δε ρώτησα γιατί πετούν στον αέρα τα αεροπλάνα! Ρώτησα γιατί πετούνε 4 αεροπλάνα ζιγκ ζαγκ με σχηματισμούς χιαστί. Αν ήταν της πολεμικής αεροπορίας δε θα έκαναν θόρυβο; Τέλοσπάντων, έπρεπε να το δει κανείς για να καταλάβει τί εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι χθεσινοί ψεκασμοί είχαν αποτέλεσμα στο άτομο μου.

Έκατσα και έκανα σούμα το πρωί τους λογαριασμούς που χρωστάω (ΔΕΚΟ, τηλ. κτλ.) και ειλικρινά σήμερα

I don't give a shit!:p

Link to comment
Share on other sites

μα καλά τι λέτε εδώ παίζει να μην έχουμε πάει ποτέ στο φεγγάρι ΝΑSA rulez !!!

οι ψεκασμοί όπου είναι η καύση μπλα μπλα ....

το ότι είχε ξεσκιστεί ο εναέριος χώρος δεν πειράζει, είχε γεμίσει με άσπρες γραμμές και μου χάλαγαν το μπλε ουστ παλιοαρεοπλάνα

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω, πω....τι ωραία ημέρα σήμερα, ήρθε ο ταχυδρόμος γεμάτος δώρα!:)

Τι λογαριασμοί ΔΕΚΟ, τι φυλλάδια, τι ebay πράγματα....τι λες τώρα!

Αααααα, ώστε σε εσένα ήρθε και δεν πέρασε από εδώ :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.