Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μόνο για ένα σκοπό υπάρχουν η ΔΑΠίτισσες.................

ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap

:p

Link to comment
Share on other sites

Σκόνταψα σε ένα κ@λοσίδερο στο πεζοδρόμιο, έπεσα και έβαλα το αριστερό χέρι να απορροφήσει την πτώση. Πονάω λίγο στη παλάμη που βρήκε κάτω αλλά πονάω πολύ στους μύες που καταλήγουν στον αγκώνα και πήραν το ζόρι...:wall::wall:

Το έχω δέσει με κρεμμυδάκι ψιλοκομμένο, ελπίζω αύριο να περάσει κάπως,..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα περαστικά.

Ακολούθησα συμβουλές που βρήκα για τις θλάσεις. Το έδεσα, του έβαλα πάγο και το εχω ψηλά όσο μπορώ. Να δω πώς θα βγάλω τη νύχτα. Δεν τεντώνει και οταν το στρίβω, πονάω. Αύριο πρωί πρωί στο ΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η τυχαιότητα που περικλύει το σύμπαν! Πολύ την πάω.

Μου άρεσε μία συμφοιτήτρια, δυστυχώς μεγαλύτερη κι άρα την έβλεπα στη Φυσική μόνο, που χρωστούσε. Που καιρός για συναναστροφή, λοιπόν!

Κάνω add μία που βρήκα σε group από ένα club, δε ξέρω μου άρεσε... και απ' τη φωτό δεν κατάλαβα. Της πιάνω κουβεντούλα, γίνομαι λίγο πιο ψυχρο-πέφτουλας μετά... και ναααα σου η συμφοιτήτρια όλως τυχαίως! Έτσι απλά.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Δε τη θέλω την άλλη τελικά. :p

Link to comment
Share on other sites

στενοχωρηθηκα ανοιγωντας απο το σακουλακι τους ολοκαινουριους m4.

ειναι 2 τοσο μικρα και ομορφα δημιουργηματα και καποτε θα τους συμπεριφερομαι οπως σε 120αρι wd jb.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.