Jump to content




DJD

Recommended Posts

Fyi, η Logitech διαβάζει thelab.

Με χαρά μου να τους επιστρέψω το G5

EDIT: Δεν θα μου κάνει εντύπωση δεδομένου της υπογραφής στα mails.

Kind Regards

Kleomenis

Logitech Europe S.A.

Customer Care - Europe, Middle East and Africa

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Σας αγαπαω!!

χαχαχ μου θύμισε μεθυσμένο φίλο την Πρωτοχρονιά (έκανε με άλλη παρέα αυτός), με έπαιρνε τηλ. στις 5 που φεύγαμε κι εμείς απ' το μαγαζί και μου 'λεγε: "Σε αγαπάω ρε φίλε, σε αγαπάω!!!" χαχαχαχα ... ζάντα.

Έκλεισε το picnik :(

Για όσους δε ψάχναν πολλά από editing και ήθελαν απλά μια μικρή διόρθωση ήταν πολύ βολικό και εύχρηστο, τώρα θα ψαχτώ με αυτό: PicMonkey - Photo Editing Made of Win

Link to comment
Share on other sites

όλη την προηγούμενη βδομάδα, το πρωινό ξύπνημα ήταν για μένα αντίστοιχης δυσκολίας με τους άθλους του Ηρακλή... σήμερα όμως που μπορούσα να κοιμηθώ και μια ώρα παραπάνω, το μάτι γαρίδα! με τρολλάρει ο ύπνος μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

εδώ 10 άνθρωποι σε ένα φόρουμ δεν μπορούμε να τα βρούμε μεταξύ μας

και θα τα βρουν 11 εκατομμύρια Έλληνες; ας γελάσω

Εμενα πολυ μαρεσει που ολοι μας εχουμε δικιο και το υποστηριζουμε χωρις πολλες φορες να κανει κανεις πισω.:dance3:

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΟΡΙΑ ΡΟΜΠΟΤ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ

τρέξε τρέξε οδηγε για να τους περάσουμε και θα σε κεράσουμε κο-κα και τσι-γά-ρα !

θυμάστε που το λέγαμε στην κλούβα οταν μας πηγαίνανε εκδρομές απο φυλακή σε φυλακή?

δεν εχω κάνει φυλακή με τον Καπετανάκη που εχει φούντα στο μουστάκι καλαμπουρίζω:nothing:

:nothing:

:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.