Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ληξουρι ή αργοστολι μερια ?

Κεφαλονιά είπα, τι ανακατεύεις το Ληξούρι στη συζήτηση; :p

Συγκεκριμένα Σιμωτάτα, ανάμεσα σε Αργοστόλι και Πόρο

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ονειρεύτηκα ψάρια και λένε λαχτάρα θα πάθεις ισχύει ?

ξυπνούσα κάθε τρεις και λίγο ώρες για τουαλέτα εντωμεταξύ που το βρήκα το νερο ???????????:shout::shout::shout:

ειδα και ενα ονειρο οτι ήμουν ξύπνιος αλλα τελικά το έβλεπα στον ύπνο μου , ξυπνάω και λεω ονειρο ζω μην με ξυπνάτε και με κοιτούσαν οι φίλοι μου που ηρθαν σπίτι να φύγουμε έλεος δεν παει καλα ο κοσμος

Link to comment
Share on other sites

ψιτ....εσυ ο αποπανω...!!

Απο mod/αδμιν σιγουρα θα το βρεις ετσι οπως πας.

Ξεκινα τα παλια τα videakia (με συνεση) και αστα τα αποπανω.:p

Nηστεια τελοc.

Aυριο ειναι παρασκευη..(οκ και τωρα ειναι)...προετοιμασε με κατι με θαλασσα για το σουκου:p

Link to comment
Share on other sites

ονειρεύτηκα ψάρια και λένε λαχτάρα θα πάθεις ισχύει ?

ξυπνούσα κάθε τρεις και λίγο ώρες για τουαλέτα εντωμεταξύ που το βρήκα το νερο ???????????:shout::shout::shout:

ειδα και ενα ονειρο οτι ήμουν ξύπνιος αλλα τελικά το έβλεπα στον ύπνο μου , ξυπνάω και λεω ονειρο ζω μην με ξυπνάτε και με κοιτούσαν οι φίλοι μου που ηρθαν σπίτι να φύγουμε έλεος δεν παει καλα ο κοσμος

:dance3: αγαπαμε το καλο το σωστο το αγνο τρολαρισμα γιατι μας κανει και γελαμε

Link to comment
Share on other sites

Έχασα το τραίνο των 11 για 30''. Θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 12 για το επόμενο. Η πλάκα είναι ότι θα το προλάβαινα, αλλά εδώ και 15 μέρες, από ότι μου είπαν, λειτουργεί η νέα πλατφόρμα στο σταθμό (Αγ. Ανάργυροι). Οπότε από την στιγμή που δεν το ήξερα, κατέβηκα από λάθος σκάλα!!!!

Στο μεταξύ τα δρομολόγια του ΟΑΣΑ απλά δεν υπάρχουν. Έκανα μια διαδρομή 15' σε δρόμο που παιρνάνε μισή ντουζίνα γραμμές κια δεν είδα ΟΥΤΕ ΕΝΑ.

EDIT Μου κάνει χιούμορ η ατυχία μου σήμερα. Έχασα το προηγούμενο επειδή ήρθε στην ώρα του και των 11:54 ήρθε με 20 καθυστέρηση.

ΚΑΡΑΡΑΜΕΝΕ ΔΙΕΥΘΑΡΜΕΝΕ ΚΑΙ $^^^^&((*^@$^))_ ΟΣΕ...........

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

θέλω να κάνω format και περιμένω το ρημάδι τον nvidia vga driver να βγει......πόσες μέρες ακόμα μετά τον beta που ανέβηκε στο guru3d?

Θα χάσεις την υπομονή σου, θα κάνεις format, θα βάλεις τον driver και μετά το reboot θα σου βγάλει μήνυμα ότι έχει update :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

Astroαγάπη σήμερα θα μου επιτρέψεις να κάνω μία εξαίρεση γιατί έχω τις χαρές μου!:fun:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fdtAPAgYpcI&feature=colike]Η Χριστίνα Πάζιου κάνει γυμναστική στο MADE IN STAR - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.