Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εδώ και 4-5 μέρες το αγαπημένο μου G5 τρώει κολλήματα για μερικά δευτερόλεπτα (από ότι διάβασα φταίει το καλώδιο), ΚΑΙ το eshop εχει το G500 σε Crazy sundays προσφορά..

Δεν μπορώ να ηρεμήσω τώρα :wall::wall:

Συνηθως το προβλημα στο καλωδιο ειναι στην αρχη αρχη του.

Λυσε τις 4βιδες απο κατω, και προσπαθησε να βαλεις το καλωδιο λιγο πιο μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο θεμα εβερ το διαβασα σημερα στο ινσομνια. Ηταν ενας τυπος που ηθελε να αγορασει δισκο για να πιασει μεγαλη βαθμολογια στην αξιολογηση των windows για να ξεπερασει τους φιλους του να μην τον κοροιδευουν. ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

Νομίζω πως η καλύτερη λύση είναι να πάρει 2 Vertex 3 και να τους βάλει σε RAID0

Link to comment
Share on other sites

Samsung LE32D550 in da house από τα yesterdays (ήρθε μια μέρα νωρίτερα). Μια χαρά ως πρώτη εντύπωση. Δεν έχει το μαύρο μιας LED προφανώς, αλλά είναι ΟΚ για PC monitor και από ότι είδα το input lag είναι εκεί που πάνω κάτω ήταν με την Β530 δηλαδή από 0-30ms.

Link to comment
Share on other sites

άκουσα σήμερα το πρωί το opening του digimon adventures season 1 και συγκινήθηκα (χωρίς δάκρυα γιατι ειμαι άντρας)

παλιές καλές εποχές , μαμ παιχνίδι κακα και νάνι χωρίς σκοτούρες και βιαζόμαστε να μεγαλώσουμε όταν είμαστε μικροί γιατι ειμαστε χαζοι τι να πεις :nothing:

Link to comment
Share on other sites

εγώ ειμαι άνεργος και έχω καθημερινή γκρίνια να βρω δουλειά γιατί έληξε η σύμβαση μου. Ακόμα και γραφεία που μοιράζουν φιλάδια αν ρωτήσεις σου λένε πως ειναι full απο άτομα , το ρίξανε όλοι εκεί τώρα.

δεν περνάω καλύτερα βασικά:T:

Link to comment
Share on other sites

Back απο 10 μερες στη κερκυρα.χαλια ο καιρος ομως γμτ...

Φέτος λόγω οικονομικών και μπέμπας δεν τα καταφέραμε να έρθουμε, αλλά οι συγγενείς μας μετέφεραν πολύ κακό καιρό όντως.

Δεν με χάλασε που δεν πήγα φέτος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φέτος λόγω οικονομικών και μπέμπας δεν τα καταφέραμε να έρθουμε, αλλά οι συγγενείς μας μετέφεραν πολύ κακό καιρό όντως.

Δεν με χάλασε που δεν πήγα φέτος :hehe:

Εβρεχε πολυ αλλα ευτυχως τις πιο πολλες φορες το βραδυ η νωρις το πρωι.απλα ηταν ολα βρεγμενα τη μερα ειχε υγρασια και συνηθως συννεφια.μια μερα ευχαριστηθηκα ηλιο μονο

Δεν εχασες και τιποτα :p

Link to comment
Share on other sites

άστα να πάνε το Ιόνιο φέτος. Μόλις σήμερα είχαμε στην Κεφαλονιά μέρα χωρίς μαύρα σύννεφα ή/και βροχή από πάνω :fist:

Και καρεκλες να εριχνε η Κεφαλονια ειναι Κεφαλονια ετσι...nothing more to say!!:dance3::p

Link to comment
Share on other sites

Πηρα επιτελους ηχεια καλα για να ακουω απο το πισι/xbox μουσικη ταινειες/ παιχνιδια κλπ ..

Audio Spectrum AV4 . ( οχι τα AVS-4)...

μπομπα ειναι και παλι ...καταλαβαινω ποσο σαπια ηταν τα mp3 που ειχα τοσα χρονια :wall:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.