Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καταρχάς να πω πως είμαι νέο μέλλον και με καλωσορίζω με την σειρά σας, καλός σας βρήκα λοιπόν :T:

γνωρίζει κανεις αν ειναι ανοιχτά τα μαγαζιά σήμερα λόγο γιορτών ?

Παλαιοημερολογητης;;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Btw πολυ σωστη κινηση να μην μετρανε τα μηνυματα στο offtopic που μπορεις να σπαμμαρεις ανετα...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] πρέπει να την πήρε πολύ άσχημα αυτή την απόφαση :innocent::p

Link to comment
Share on other sites

ειναι καμιά αργία σήμερα και μου διαφεύγει ?:baby:

Κλειστά είναι τα μαγαζιά το απόγευμα

καλά τώρα ειναι 9:24 και αυριο δεν θα προλάβαινα τέτοια ώρα , πρέπει να πάω νωρίτερα :nothing:

Μέσα από την Πάτρα?

οχι , μένω πιο έξω απο την Πάτρα (30 λεπτά) σε ενα χωριό

δεν είναι όπως όλα τα χωριά , εδώ δεν έχουμε γίδια , αλλα έχουμε βλάχους που πάνε σε μπαρ με Ρωσίδες και τρώνε τις επιχορηγήσεις και δεν έχουν λεφτά για γίδια

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

improve memory compatibility my arse

Πες ρε καραγκιωζη ταιβανεζε οτι η παλιομητρικη σου τα εβλεπε κωλυομενα με 16γβ.

Παραλιγο να καναμε και φορματ*...αλλα ευτυχως μου κοψε τελευταια στιγμη να δω τι παιζει με bios update σε μια σχετικα καινουρια μητρικη.

Και updates ...oχι αστεια...9/2 , 21/2 και 27/3 τα τελευταια 3 βιος..

*χαλαγε το array στο raid σε οτιδηποτε πανω απο 8 γιγα /2 διμακια

Link to comment
Share on other sites

εδώ δεν έχουμε γίδια , αλλα έχουμε βλάχους που πάνε σε μπαρ με Ρωσίδες και τρώνε τις επιχορηγήσεις και δεν έχουν λεφτά για γίδια

Η Ελληνική οικονομία σε μία πρόταση!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.