Jump to content




DJD

Recommended Posts

άρρωστος με πυρετό απο χτες..... ωραίο Πάσχα φέτος

Περαστικά..

Και φυσικά, αφου χθες τόλμησα να πιω μια μπύρα και να γυρίσω πιο βράδυ με το ποδήλατο από Βριλλήσια-> Π. Φάληρο, σήμερα με πονάει ο λαιμός μου..

Link to comment
Share on other sites

Android tablet (που λέει ο λόγος WM8505+128MB) + android VNC + PC + TightVNC 1.3.10 =

49348d1334566050-peite-o-ti-thelete-4-0-talklab-pic1.jpg

49349d1334566066-peite-o-ti-thelete-4-0-talklab-pic2.jpg

[attach]49348[/attach][attach]49349[/attach]

εχω ενα τετοιο καινουριο και δεν ξερω τι να το κανω.

δικα σου ειναι τα εικονιζομενα?

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ένα ωραίο θέμα τώρα:p

nope :p

εχω ενα τετοιο καινουριο και δεν ξερω τι να το κανω.

δικα σου ειναι τα εικονιζομενα?

Εικονιζόμενα; Ένα είναι εικονιζόμενο. Ένα απλό iRobot με τον χειρότερο δυνατό συνδυασμό hardware και πρόβλημα στην μπαταρία. Η πρώτη εικόνα είναι ένα απλό print screen της επιφάνειας εργασίας και η δεύτερη η φωτογραφία του monitor με το tablet από κάτω να παίζει τον ρόλο του δεύτερου βοηθητικού monitor όπου έχω βάλει τα windows gadgets.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχουν ξεφύγει μερικοί. 100€ για 5850 και τους φαίνεται ακριβή. Απορώ που το έχουν κάνει σήριαλ. Έβγαλε μια προσφορά σε 6850 το Πλαίσιο και αμέσως καθορίσανε "τελευταία τιμή καταλόγου". Ας παίρνανε την 6850 όσοι ψάχνανε για κάρτα. Δεν την πήρανε και τώρα νομίζουν ότι κάτι κάνουν με το να προτείνουν ξεφτίλα τιμές στο στυλ 80€ σε αγγελίες. :fist:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχουν ξεφύγει μερικοί. 100€ για 5850 και τους φαίνεται ακριβή. Απορώ που το έχουν κάνει σήριαλ. Έβγαλε μια προσφορά σε 6850 το Πλαίσιο και αμέσως καθορίσανε "τελευταία τιμή καταλόγου". Ας παίρνανε την 6850 όσοι ψάχνανε για κάρτα. Δεν την πήρανε και τώρα νομίζουν ότι κάτι κάνουν με το να προτείνουν ξεφτίλα τιμές στο στυλ 80€ σε αγγελίες. :fist:

βάφτισε την 7850 η λίγο πιο μικρό δώστην ένα 200αρικο τόσο αξίζει

εγώ όταν θα βγουν 8χχχ θα πουλήσω την 5870 299,90 ευρώ τόσο αξίζει

Link to comment
Share on other sites

βάφτισε την 7850 η λίγο πιο μικρό δώστην ένα 200αρικο τόσο αξίζει

εγώ όταν θα βγουν 8χχχ θα πουλήσω την 5870 299,90 ευρώ τόσο αξίζει

Την άποψή μου είπα δεν σε ειρωνεύτηκα. :warning2: Και αν δεν έχεις ιδέα από κάρτες (και έχεις και 5870..?..) μην βιάζεσαι να προσβάλλεις τον άλλον. H 5850 αν εξαιρέσεις το tessellation που είναι το μόνο πρόβλημα της σειράς 5000 είναι πολύ καλή καρτούλα.

Link to comment
Share on other sites

yanni χίλια συγνώμη δεν σε ειρωνεύτηκα

απλά επειδή βαριόμουν να αναλύσω το θέμα φαίνεται έτσι :p

οπότε πάμε για explain

παράδειγμα η 5870 < 7870 κατα 20-30% την περνάει (σε tesselation)

7870 έχει 350 μέση τιμή

οπότε η 5870 μου πρέπει να πουληθεί στην τιμή

350 - (30 +10 λόγο παλαιότητας %)

350 - 40% = 210 ευρώ αλλά θα σου πουν όπως λενε και σε σένα ότι την δίνει ακριβά

τώρα η 5850 αν θυμάμαι καλά είχε 240-250 ευρώ :dance3:και την δίνεις 100 η τιμή είναι χώμα

που θέλω να καταλήξω ότι οι τιμές είναι ξεφτίλα απλά τα λεφτά δεν υπάρχουν αλλά και όλα έχουν πάρει την ανηφόρα ....

edit

δεν ασχολούμε τώρα πλέον τόσο πολύ με τις κάρτες γραφικών γιατί δεν έχω δει κάτι super duper ουαου

έχω 4870 και 5870 και είμαι καλά και λυπάμαι να τις πουλήσω !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

yanni χίλια συγνώμη δεν σε ειρωνεύτηκα

απλά επειδή βαριόμουν να αναλύσω το θέμα φαίνεται έτσι :p

ΟΚ :) και εγώ πολλές φορές δεν προσέχω πως γράφω.

οπότε πάμε για explain

παράδειγμα η 5870 < 7870 κατα 20-30% την περνάει (σε tesselation)

7870 έχει 350 μέση τιμή

οπότε η 5870 μου πρέπει να πουληθεί στην τιμή

350 - (30 +10 λόγο παλαιότητας %)

350 - 40% = 210 ευρώ αλλά θα σου πουν όπως λενε και σε σένα ότι την δίνει ακριβά

τώρα η 5850 αν θυμάμαι καλά είχε 240-250 ευρώ :dance3:και την δίνεις 100 η τιμή είναι χώμα

που θέλω να καταλήξω ότι οι τιμές είναι ξεφτίλα απλά τα λεφτά δεν υπάρχουν αλλά και όλα έχουν πάρει την ανηφόρα ....

edit

δεν ασχολούμε τώρα πλέον τόσο πολύ με τις κάρτες γραφικών γιατί δεν έχω δει κάτι super duper ουαου

έχω 4870 και 5870 και είμαι καλά και λυπάμαι να τις πουλήσω !!!

Πάνω κάτω έτσι είναι ή έστω και εγώ κάπως έτσι το σκέφτομαι. Αλλά θυμάμαι και το άλλο. Όταν είχε βγει η σειρά 6800 όλοι λέγανε ότι είναι ένα βήμα πίσω σε σχέση με την 5800 με μόνη εξαίρεση το tessellation. Και στην αγγελία τώρα συγκρίνουν την 5850 με την 6850 την οποία πλέον δεν την βρίσκεις με 110€....

Γιατρε μου ειμαι σοβαρα που το πρωτο θεμα που ψαχνω να ανοιξω στο lab ειναι το GTX680 thread?? :p

Ψάχνεις 680 για το 27'' ποδήλατο?

Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν τα 500MB, για όσο κράτησαν.. :)

Η πλάκα είναι ότι νόμιζα πως είναι κάποιο δώρο για τη γιορτή μου ξέρω 'γω.. και σήμερα έμαθα πως έπαιξε και spot στην TV :hehe:

Sent from my Huawei Ideos X5 1.12.9(ret4rt) using Tapatalk 2

post-4655-1416076049,4774_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.