Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχα όρεξη για σουβλάκι, το σκεφθόμουν για 10+ λεπτά να παραγγείλω το βραδάκι και σαν τον διάβολο τον ίδιο σκάει μέσα μου η σκέψη: Μ. Δευτέρα ρε μ@@κα, πάλι ένας στους δέκα θα είναι ανοιχτός και αυτός δεν θα είναι ο δικός σου σουβλατζής. :(

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πριν λίγο άρχισε ο κατακλυσμός του Νώε και εγώ έχω έρθει γραφείο με το ποδήλατο και χωρίς αδιάβροχο... :hang3:

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] Θα έπρεπε να νηστεύεις...

Έτσι ευχαριστιέσαι καλύτερα το σουβλάκι τη Μ.Παρασκευή

:hehe: Εγώ το έχω παράδοση από το 1990...

Link to comment
Share on other sites

H αθλιότητα της μουσικής βιομηχανίας με νούμερα:

12 Extremely Disappointing Facts About Popular Music

Και μετά έχουν το θράσσος να μιλάνε για πειρατεία, διαφυγόντα κέρδη και λοιπές μ@κίες...

η απάντηση ενός πάντως είναι απόλυτα ειλικρινής :
McDonalds sells a lot of hamburgers, dose not mean they are any good; just cheap, easy and uninspired.

και ναι, οι κονσέρβες έχουν πέραση στη μουσική βιομηχανία, παρά τα όμορφα τραγούδια που ξέραμε.

Link to comment
Share on other sites

και ναι, οι κονσέρβες έχουν πέραση στη μουσική βιομηχανία, παρά τα όμορφα τραγούδια που ξέραμε.

Και το χειρότερο είναι ότι σου πουλάνε την κονσέρβα για gourmet και σε 6 μήνες θα έχει χαλάσει...

Link to comment
Share on other sites

Είχα όρεξη για σουβλάκι, το σκεφθόμουν για 10+ λεπτά να παραγγείλω το βραδάκι και σαν τον διάβολο τον ίδιο σκάει μέσα μου η σκέψη: Μ. Δευτέρα ρε μ@@κα, πάλι ένας στους δέκα θα είναι ανοιχτός και αυτός δεν θα είναι ο δικός σου σουβλατζής. :(

Φεγγαρόπιτα - check

Κόκα κόλα - check

Ραδιόφωνο - check

:dance3:

Link to comment
Share on other sites

H αθλιότητα της μουσικής βιομηχανίας με νούμερα:

12 Extremely Disappointing Facts About Popular Music

Και μετά έχουν το θράσος να μιλάνε για πειρατεία, διαφυγόντα κέρδη και λοιπές μ@κίες...

εαν οντως στεκουν τα νουμερα ειναι τραγικο.

πραγματικα ειναι να παιρνεις φορα και να χτυπας το κεφαλι σου στα ηχεια (τα δαπεδου εννοω)

Link to comment
Share on other sites

καλό βράδυ χωρίς ταρζανίες μιας και είναι μεγάλη εβδομάδα

αφιερωμένο στον Laki

NSFW

[ame]

http://www.youtube.com/watch?v=vBdWGD8F3Oo&feature[/ame]

περιμένω κάρτα :p

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.