Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=4401]bezdim[/MENTION]

Φέρε μας και τα λεφτά για hardwrικά, νεράκια, μοντάκια για να ξαναγίνει ο Λάμπης καμμένο forum. Το ΠΟΘ φταίει δηλαδή; Και κατά πόσο έχει πέσει ο Λάμπης από την καΐλα του; Εγώ βλέπω μόντες από Κοπρίτη, Lakisss, Karmen, βλέπω πολλά πολλά reviews, την τρομερή δουλειά που έχει κάνει ο Άρης, βλέπω νέα, πρόσφατα είδα και το πρώτο, αν δεν κάνω λάθος, DIY, βλέπω να γίνεται χαμός από κίνηση στα νήματα για τις νέες κάρτες και τους νέους επεξεργαστές, βλέπω όλη την ώρα νούμερα από billpeppa, zpaf, csaris και τους υπόλοιπους.

Μόνο στο αμιγώς extreme overclocking υπάρχει πτώση και εκεί δεν φταίει καθόλου ο Λάμπης. Από τότε που οι εταιρείες άρχισαν να σπονσοράρουν δικά τους άτομα, είναι αδύνατο να τα βάλεις με τους μεγάλους. Έτσι το άθλημα έχασε κάθε ενδιαφέρον.

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] είσαι μεγάλο καθίκι :p

μου το λένε αρκετά συχνά τελευταία. Προφανώς κάτι ξέρετε που δεν ξέρω :hehe:

Χωράω μήπως κι εγώ μέσα; (Σου κάνω και sorting στα ρούχα) :p

20 κιλά είναι το όριο της Ολυμπιακής. Sorry mate :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9387]victor[/MENTION]

Mπα να σου πω, παλια εγω θυμαμαι και τον καθε "κακομοίρη" με το chieftec να κανει modιφες και αλλα πράματα.

το αλλο που μου ρθε, για tank υδροψυξης ο αλλος ειχε ενα ταπερ :dance3:

ή το homebrew a/c, επιτραπεζιος ανεμιστήρας με σωλήνες υδροψυξης (τρυπημένες για να ψεκαζει) που μεσα περναγε κρυο νερο με παγακια απο μια eheim/hydor αντλια :hang3:

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Bίκτωρ ξέρω γίνομαι nostalgia fag, αλλά έχω δει και άλλα. Τον τελευταίο καιρό έχει γίνει προσπάθεια από πολλά παιδιά και σε πολύ καλό επίπεδο μάλιστα. Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος. 6 χρόνια έκλεισα εδώ πρόσφατα. Ούτε 2 ούτε 3 ούτε 4. 6 χρόνια πρώτο tab λάμπης. Δεν είναι και λίγο.

Απλά ο Λάμπης που γούσταρα τότε έχει αλλάξει, λογικό και επόμενο. Δώσε pencil mod, δώσε taper tank δώσε DDR-maximizer :dance3: . Δώσε και chessman. Δώσε και δώσε και δώσε. Δώσε και BeetleJuice να πουλάει μισό κουτί gauloises στις αγγελίες :p.

Δε θέλω ούτε να προσβάλλω ούτε να επιτεθώ αν με πιάνεις. Απλά αναπολώ εποχές, ίσως να φταίει που ήμουν και πιο μικρός τότε. Δε ξέρω. No offense implied που λεν και στο αμέρικα.

Απλά έχει ποθιάσει ο Λάμπης. Όπως έχουν ποθιάσει πολλά πράγματα. Μια ελπίδα στα μάτια μου είναι ο τελευταίος 1,5 χρόνος περίπου. Παρά ταύτα μας έχει π!δ!ξει το ηθικό η κατάσταση στη χώρα μας. Αυτά. Guete Nacht (πρέπει να περάσω και το γερμανικό layout σε λίγο, θα χρειαστεί το umlaut).

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Απλά ο Λάμπης που γούσταρα τότε έχει αλλάξει, λογικό και επόμενο. Δώσε pencil mod, δώσε taper tank δώσε DDR-maximizer :dance3: . Δώσε και chessman. Δώσε και δώσε και δώσε. Δώσε και BeetleJuice να πουλάει μισό κουτί gauloises στις αγγελίες :p.

Εγώ πάντως θέλω αυτόν.

Ακολούθησα πιστά τα βήματά του και από μπακούρι μέσα σε δύο χρόνια έγινα τρελό sex appeal με δεκάδες κατακτήσεις.

Ο έρωτας δεν περνάει από το στομάχι αλλά από τον πόνο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.