Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το dropbox διπλασίασε το free space που έδινε για κάθε invite από 250ΜΒ σε 500ΜΒ :dance3:

27.8GB free αλλά και πάλι δεν φτάνουν

Δεν πάει αναδρομικά έτσι; Γιατί δεν βλέπω καμία αλλαγή σε εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Αναδρομικά πάει, εμένα μου διπλασίασε τα 8GB από τα invites σε 16GB

Έχεις δίκιο, στα Events μου γράφει "Your quota was increased to 11.88 GB!" αλλά με δεξί κλικ στο εικονίδιο στο taskbar μου δείχνει ακόμα το παλιό quota... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω κινηση...εχει ανακοινωθει επισημα κατι;

Στις ειδησεις εχω περιεργεια να δω τι θα πουν

2 καλεσματα στο προσωποβιβλιο, 1 αφισακι δεν ξερω απο που ( νομιζω μπηκε και στο χρεωκοπια ελλαδος thread. Και πολλα καλεσματα βασισμενα σε αυτα σε μειλ, μπλογς κτλ

Πολυς κοσμος στην πλατεια αν και χωρις παλμο. Τωρα εκλεισε η Αμαλιας και ανεβαινει ο κοσμος πανω.

Link to comment
Share on other sites

2 καλεσματα στο προσωποβιβλιο, 1 αφισακι δεν ξερω απο που ( νομιζω μπηκε και στο χρεωκοπια ελλαδος thread. Και πολλα καλεσματα βασισμενα σε αυτα σε μειλ, μπλογς κτλ

Πολυς κοσμος στην πλατεια αν και χωρις παλμο. Τωρα εκλεισε η Αμαλιας και ανεβαινει ο κοσμος πανω.

"Αγανακτισμενοι" διαβαζω αλλα σημερα ειναι νωρις μας πιανει αδιαβαστους.

Λογικα το σουκου θα χει κατι πιο μαζικο γιατι σχολες δουλειες μεσοβδομαδα ειναι πολλοι απροετοιμαστοι

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ελεος... xD οταν το ιντερνετ στο κινητο ειναι πιο γρηγορο απο του σπιτιου xD

1876537080.png

Αν έχεις καλό σήμα κομπλέ είναι, και εγώ τόσο έπιανα με wind, ελπίζω να μην έχεις χρέωση ανά MB γιατί θα σου έφαγε κάμποσο για να γίνει το τέστ :p
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.