Jump to content




DJD

Recommended Posts

Άρχισα μαθήματα αγγλικών για το IELTS την προηγούμενη Πέμπτη.. Μπαίνει η καθηγήτρια την Πέμπτη, (7 αγόρια και μια κοπέλα στην τάξη) μας πέφτουν τα σαγόνια, ξανθιά, με φούστα κτλ κτλ.. Μας λέει ότι Πέμπτες θα μας κάνει αυτή μάθημα, Τρίτες κάποιος άλλος τύπος..

Τρίτη σήμερα λοιπόν, και εκεί που περίμενα έναν καθηγητή με βλοσυρό ύφος κτλ να μπει, μπαίνει μια τύπισα ακόμα πιο ωραία! Πάλι ξανθιά, πάλι φουστίτσα, μπαλκόνια κτλ...

Άντε τώρα να μάθω να ακούω τι λένε αντί να βλέπω τι φοράνε.. (δεν διαμαρτύρομαι όμως, καλά θα περάσω)

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα μαθήματα αγγλικών για το IELTS την προηγούμενη Πέμπτη.. Μπαίνει η καθηγήτρια την Πέμπτη, (7 αγόρια και μια κοπέλα στην τάξη) μας πέφτουν τα σαγόνια, ξανθιά, με φούστα κτλ κτλ.. Μας λέει ότι Πέμπτες θα μας κάνει αυτή μάθημα, Τρίτες κάποιος άλλος τύπος..

Τρίτη σήμερα λοιπόν, και εκεί που περίμενα έναν καθηγητή με βλοσυρό ύφος κτλ να μπει, μπαίνει μια τύπισα ακόμα πιο ωραία! Πάλι ξανθιά, πάλι φουστίτσα, μπαλκόνια κτλ...

Άντε τώρα να μάθω να ακούω τι λένε αντί να βλέπω τι φοράνε.. (δεν διαμαρτύρομαι όμως, καλά θα περάσω)

που κάνεις μάθημα να έρθω να φρεσκάρω τα αγγλικά μου? :hehe: (παίζει να έρθει και ο φραγμας)

Link to comment
Share on other sites

Γαμω τη τυχη μου, διαβαζα για το σεισμο μολις τωρα στο μεξικο και ενιωσα ενα τρανταγμα τωρα νομιζω γινεται σεισμος , 3,5-4 ριχτερ 2 δευτερολεπτακαι σα να κουναει λιγο

στα διαλα με κοψοχολιασε να δω πως θα κοιμηθω.... :p

edit, βασικα παιζει ο μλκς να κουνήθηκα λιγο και η καρεκλα μου-γραφειο να διόγκωσε τη δόνηση :p

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Γαμω τη τυχη μου, διαβαζα για το σεισμο μολις τωρα στο μεξικο και ενιωσα ενα τρανταγμα τωρα νομιζω γινεται σεισμος , 3,5-4 ριχτερ 2 δευτερολεπτακαι σα να κουναει λιγο

στα διαλα με κοψοχολιασε να δω πως θα κοιμηθω.... :p

edit, βασικα παιζει ο μλκς να κουνήθηκα λιγο και η καρεκλα μου-γραφειο να διόγκωσε τη δόνηση :p

Χρήστο εγώ δε κατάλαβα τίποτα, φταίνε οι ρακές μάλλον

Link to comment
Share on other sites

Γαμω τη τυχη μου, διαβαζα για το σεισμο μολις τωρα στο μεξικο και ενιωσα ενα τρανταγμα τωρα νομιζω γινεται σεισμος , 3,5-4 ριχτερ 2 δευτερολεπτακαι σα να κουναει λιγο

στα διαλα με κοψοχολιασε να δω πως θα κοιμηθω.... :p

edit, βασικα παιζει ο μλκς να κουνήθηκα λιγο και η καρεκλα μου-γραφειο να διόγκωσε τη δόνηση :p

Σεισμός 4,6 Ρίχτερ βορειοανατολικά των Χανίων | Newsbomb.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

Meanwhile in Georgia

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=83eVuknBzl8&feature=colike]Dasha Dance Bikini Snowboarding/ Georgia-Gudauri - YouTube[/ame]

Σήμερα:

-Παγκόσμια Ημέρα κατά του Ρατσισμού

-Παγκόσμια Ημέρα Δασοπονίας

-Παγκόσμια Ημέρα Ποίησης

-Παγκόσμια Ημέρα Ύπνου

-Διεθνής Ημέρα της Γης

-Παγκόσμια Ημέρα για το Σύνδρομο Down

-Παγκόσμια Ημέρα Κουκλοθεάτρου

σαν σήμερα:

1834: Ο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης και ο Δημήτριος Πλαπούτας παραπέμπονται σε δίκη με τις κατηγορίες της συνωμοσίας και της εσχάτης προδοσίας.

1900: Ο σέρβος φυσικός Νίκολα Τέσλα λαμβάνει δίπλωμα ευρεσιτεχνίας για την ασύρματη μετάδοση της ηλεκτρικής ενέργειας.

1929: Ο ΠΑΟΚ συγχωνεύεται με την ΑΕΚ Θεσσαλονίκης και αλλάζει το σήμα του από τετράφυλλο πράσινο τριφύλλι στον δικέφαλο αετό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νικολάκηηηηηη!

1ο σπόηλερ....φέηλ....ψωνάρα η τύπισσα.

2ο σπόηλερ....διαλέγω την ημέρα του Ύπνου

3ο σπόηλερ....σήμερα θέλω να παραπεμφθεί σε δίκη όλος ο συφερτός της Βουλής με τις ίδιες κατηγορίες.

[MENTION=6133]honda22[/MENTION]

σε παραπέμπω στο άβαταρ σου.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ Warning

Ξέρει κανείς που να παω στην Αθήνα να μου μεταφράσουν το πτυχίο από τα Ελληνικά στα Αγγλικά?

(Χρειάζεται κάτι με δικηγόρους κτλ, αλλά δεν ξέρω ακριβώς)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ Warning

Ξέρει κανείς που να παω στην Αθήνα να μου μεταφράσουν το πτυχίο από τα Ελληνικά στα Αγγλικά?

(Χρειάζεται κάτι με δικηγόρους κτλ, αλλά δεν ξέρω ακριβώς)

Υπουργείο εξωτερικών. Στο Μοναστηράκι είναι το τμήμα που έδωσα τα πάντα όλα για μετάφραση (για Αμερική και Αγγλία)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.