Jump to content




DJD

Recommended Posts

ρε παίδες, στο Getitnow δεν έχουν κανένα τηλέφωνο επικοινωνίας ; :fist:

ειχε μεινει απληρωτο καιρο τωρα

και μιας και κλεισανε και τα καταστηματα, το κοψανε μαλλον κι αυτο...

τη γραμμη τηλεφωνικης υποστηριξης μαλλον θα την πηρε "ο παλιος του ομιλου" στη νεα μετα συγχωνευσης εποχη

Οταν ξεκιναν οι περικοπες στον προυπολογισμο μιας επιχειρησης, το παν ειναι να ξερεις να θετεις προτεραιότητες

Link to comment
Share on other sites

Μιαμιση ώρα πριν το ξυπνητήρι, με μηχανήματα από το πάνω διαμέρισμα. 8,30 το πρωί.

εδιτ: Σαν να βιάζεται λίγο η google. Αύριο είναι η πρώτη μέρα της Άνοιξης.

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Μιαμιση ώρα πριν το ξυπνητήρι, με μηχανήματα από το πάνω διαμέρισμα. 8,30 το πρωί.

εδιτ: Σαν να βιάζεται λίγο η google. Αύριο είναι η πρώτη μέρα της Άνοιξης.

Στις 10 ξυπνάς πασά μου; :p

Link to comment
Share on other sites

Στις 10 ξυπνάς πασά μου; :p

τις μέρες που έχω 12 το μεσημέρι το πρώτο μάθημα, ναι. Όταν έχω μάθημα στις 10 ξυπνάω 8, και τις άλλες μέρες που δεν έχω μάθημα ξυπνάω 9, για να πάω στη βιβλιοθήκη για να διαβάσω (ένα περίεργο πράγμα, στο σπίτι δεν ανοίγουν με τίποτα τα βιβλία...)

Link to comment
Share on other sites

Οι ινδοί πολύ καλοί προγραμματιστές αλλά από οδήγηση δεν τό 'χουνε.

Γενικά εδώ στο UK έχουν θέμα με τον υπολογισμό αποστάσεων / ταχύτητας.

Αν ο άλλος πάει με πάνω από 60 χτυπάνε όλοι segmentation fault.

Είπα κι εγώ να σκάσω μια δευτέρα και βγήκε ο άλλος να προσπεράσει ποδήλατα στο αντίθετο, όχι τίποτα άλλο, αλλά πήγε να τους πατήσει στην προσπάθειά του να μαζευτεί.

Το τουρμπάνι σού 'λειπε ρε τσίρκο.

Link to comment
Share on other sites

Σαν να βιάζεται λίγο η google. Αύριο είναι η πρώτη μέρα της Άνοιξης.

Ήρθε η πρώτη μέλισσα στο μπαλκόνι οπότε σήμερα μπήκε η Άνοιξη. D:

Αλλά τι κακό και αυτό! Όποτε βγαίνω πρωί-μεσημέρι στο μπαλκόνι να

καπνίσω από τέλη Μαρτίου μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου ΠΑΝΤΑ έρχεται μια

μέλισσα ή ένα τεράστιο μπαμπούρι. Νόμος τους Merphy ένα πράμα. :(

16664813.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιαμιση ώρα πριν το ξυπνητήρι, με μηχανήματα από το πάνω διαμέρισμα. 8,30 το πρωί.

εδιτ: Σαν να βιάζεται λίγο η google. Αύριο είναι η πρώτη μέρα της Άνοιξης.

Ξυπνάω με παρόμοιο τρόπο κάθε μέρα σχεδόν, εκτός Κυριακής, τα τελευταία... 2,5 χρόνια Δε με χάλασε... :wall:

Σοβαρά τώρα... πρέπει να έχω τη μοναδική οικοδομική δραστηριότητα που γίνεται σε όλη την Ελλάδα αυτή τη στιγμή, δίπλα στο σπίτι μου. Ανακατασκευάζουν μια παλιά διατηρητέα οικοδομή, και απο πρόπερσι ακόμα δεν έχουν τελειώσει. ΠΟΣΟ δύσκολο πρέπει να είναι πια, οι Κινέζοι σε 2,5 χρόνια, όλα τα ολυμπιακά έργα είχαν ολοκληρώσει....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.