Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τί θα του βάλεις; Κάνα AWM πιάτο;

Καλημερα lab !

Και γ@μω τις μερες....Θα κρατησει λεει κανα 5-7 μερες οποτε το απογευμα εχει μπουγαδα το αμαξι :hehe:

Εγώ το έπλυνα χτες, μέσα έξω. Έριξα και ένα φτηνοσπρέι στο ταμπλό και γυάλισε!

Link to comment
Share on other sites

Κόστος Conn-X για ένα χρόνο

24Μb, απεριόριστα Ελλάδα, προσφορά 6-μήνες 37€ (μετά 43€) 0€ τέλος ενεργοποίησης = 483.60€

Κόστος HOL για ένα χρόνο

24Mb, απεριόριστα Ελλάδα, προσφορά Vodafone -10€, 85€ τέλος ενεργοποίησης = 373€

Μας κάνουν πλάκα οι Γερμανοί, έτσι..;;; :hang3:

Κι αυτό για να έχω -20ms στο BF3; @@... Καλύτερα να τα φάω σε σουβλάκια... Να μην αναφερθώ φυσικά σε 2ο και 3ο χρόνο, γιατί θα γελάσουμε...

Link to comment
Share on other sites

αΚΡΙΒΩΣ το ιδιο εκανα και γω. πηγα σε hol.

η hol εχει προσφορα, αν κανεις αιτηση απο το νετ, να παρεις 3 μηνες, δωρο.

και αν σε κανει invite ενας φιλος σου, να κερδισει τα 20 ευρο!

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχε βγει μια προσφορά της forthnet για 19-20 ευρώ το μήνα, ενώ εμάς μας είχαν σε παλιό πρόγραμμα στα 40, έβαλα τον father Που έχει πιο βροντερή φωνή να τους πάρει τηλέφωνο και να τους πει πως άμα δε μας βάλουν και εμάς τους παλιούς στη νέα προσφορά, θα σηκωθούμε να φύγουμε. Έτσι λοιπόν μας έβαλαν. Easy as pie.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μία ακόμη προσφορά, με μόλις 5€ το μήνα έχετε ένα ban σε μέλος που επιθυμείται. Στα 5 ban το μήνα το 1 δώρο.*

*Εξαιρείται η διοικητική ομάδα. Τα δώρα ban δε μεταβιβάζονται στον επόμενο μήνα. Δεν υπάρχει η δυνατότητα banαρίσματος ενός μέλους πάνω από δυό φορές. Τέλος ενεργοποίησης 5€ και τέλος διακοπής 15€.

Link to comment
Share on other sites

από την άλλη σκέψου πόσο γουστάρουμε να σου κάνουμε ταναπου το ΠοΘ :hehe:

καλά, δώσε μου εσύ τη θήκη χωρίς τα καθαριστικά και το ξανασυζητάμε:hehe:

Πω, πω τι σου είπε.....

Τα μισά άμα μου έλεγε, τότε θα το συζητάγαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.