Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΑΦου ειναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός γιατι πρεπει να πληρώνουν τα μελη συνδρομή? :confused:

μη κερδοσκοπικός οργανισμός δε σημαίνει ότι δεν έχει έξοδα, άρα και ανάγκη από έσοδα :)

Link to comment
Share on other sites

μη κερδοσκοπικός οργανισμός δε σημαίνει ότι δεν έχει έξοδα, άρα και ανάγκη από έσοδα :)

Χαρας τα εξοδα που μπορει να εχει ενας τέτοιος οργανισμός που στην τελική δεν προσφέρει τίποτα στο κοινωνικό περίγυρο και το μόνο που κάνουν ειναι να βλέπουν ταινίες και να αμπελοφιλοσοφουν.

Ας παρακαλούσαν για δωρεές απο τα λαμπρα αυτα μελή.

Link to comment
Share on other sites

Χαρας τα εξοδα που μπορει να εχει ενας τέτοιος οργανισμός που στην τελική δεν προσφέρει τίποτα στο κοινωνικό περίγυρο και το μόνο που κάνουν ειναι να βλέπουν ταινίες και να αμπελοφιλοσοφουν.

ενοίκιο, ρεύμα, κοινόχρηστα, τηλέφωνο. Πάνω κάτω, αυτά τα έξοδα πάνε ~500€/μήνα στο κέντρο της Αθήνας (από όσο θυμάμαι από τα γραφεία που είχαμε στην Ομόνοια για την Penya Barcelonista d'Atenes). Δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλα έξοδα μπορεί να έχει.

Από την άλλη, θα προτιμούσες να παίρνουν χορηγίες από το κράτος; Όποιος θέλει να τους πληρώνει, ας πληρώνει. Που είναι το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη, θα προτιμούσες να παίρνουν χορηγίες από το κράτος; Όποιος θέλει να τους πληρώνει, ας πληρώνει. Που είναι το πρόβλημα;

Κανενα, μπράβο στον ιδρυτή που βρήκε τρόπο να τσεπώνει $.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ηξερα καν οτι υπαρχει αυτο το πραγμα, αλλα αμα δεις στη σελιδα καπου το αναφέρει.

Πρεπει να ειναι πολυ κομπλεξικοί αυτοί που ειναι μέλη

δεν ειναι κομπλεξικοι αρχηγε μου.Ολες οι κοινωνικες ομαδες απαιτουν "κατι" απο οποιον θελει να ενταχθει

Σε ενα φορουμ υπολογιστων πχ απαιτειται να γνωριζεις για να γινεις αποδεκτος και να περνα η γνωμη σου (αλλιως απορριπτεσαι και χανεσαι)

Οι ωραιες μπιτσιζ ,για να δεχτουν μια νεα μπιατς,απαιτουν απο αυτην ομορφια.

Η κοινωνικη ομαδα ,σε καλλιεργει και την καλλιεργεις.Δεν θαχε νοημα ναναι ομαδα αν δεν απαιτουσε κατι απο εσενα...

Link to comment
Share on other sites

Αθεραπευτα συγκινητικο.

Μου σπαει τα νευρα, περιμενω τοσα χρονια τωρα ποτε θα

σταματησω να μην το δω ολο γιατι στο τελος νιωθω οτι οτι ναναι

και ολο το βλεπω σα να με τραβαει.

Seven Pounds.

Ακόμα χειρότερα.

Αν δεν είσαι σούπερ-ντούπερ-στα-ζενίθ κέφια, καλύτερα να μην την δείς την ταινία.

Link to comment
Share on other sites

Seven Pounds.

Ακόμα χειρότερα.

Αν δεν είσαι σούπερ-ντούπερ-στα-ζενίθ κέφια, καλύτερα να μην την δείς την ταινία.

Εχω ακουσει και γιαυτο...ισως με σωζει η ηλικια που ημουν οταν βγηκε.

Το φορεστ γκαμπ μαλλον ειναι ριζωμενο μεσα μου εδω και χρονια απο τοτε που πρωτοπληγωσε

το παιδικο συναισθηματισμο μου.

ΜΗΝΥΣΗ!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14956]uNick[/MENTION]

Να ναι καλά ο άστρο που μου κράτησε ένα κουτί :D

ένα κουτί? ολόκληρο? να τα, να τα....τέτοια κάνεις και μετά πλακώνεσαι στα βραστά κολοκύθια στο ποδήλατο thread.:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14956]uNick[/MENTION] να πεις ευχαριστώ πολύ στην μαμά σου για τα κουρκουμπίνια..το τσάκισα το κουτί :p

Να ναι καλά ο άστρο που μου κράτησε ένα κουτί :D

ΤΙ ΚΟΥΤΙ?ΠΟΙΟΣ ΑΣΤΡΟ??????

ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ ΕΓΩ?????

ΦΕΡΑΤΕ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΘ????????????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.