Jump to content




DJD

Recommended Posts

οσοι δεν το εχουν δει, αξιζει...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kh29_SERH0Y]The Art of FLIGHT - snowboarding film trailer w/Travis Rice - YouTube[/ame]

σε κοβεται το αιμα, απο τις κλισεις...

Και καλημερες! αρχισε το χιονονερο εδω.

Link to comment
Share on other sites

Είχα την απορρία πάντα τί συζητάνε οι "διαλεχτοί" εκεί μέσα. (έχω κάποους γνωστούς που μνημονεύουν την ΜΕΝΣΑ - όντας μέλη αυτής)

Επιτέλους σήμερα θα μου λυθεί η απορρία:

Συνάντηση μελών - Αθήνα (11/03/2012)

Η επόμενη συνάντηση των μελών της Ελληνικής ΜΕΝΣΑ θα γίνει την Κυριακή 11 Μαρτίου 2012 στις 19:00 μ.μ. στο Ξενοδοχείο "ATHENS GATE", Λεωφόρος Συγγρού 10, Αθήνα, 11742, στους στύλους του Ολυμπίου Διός (στάση μετρό Ακρόπολη).

Θέμα συζήτησης: "Ένα ταξίδι στον ελληνόφωνο πολιτισμό με μπόλικες... στάσεις"

Eισηγητής το μέλος μας Ανδρέας Αθανασάκης, γιατρός.

Θα ακολουθήσει διαλογική συζήτηση.

-Μετά τις 21:30μμ θα "χαλαρώσουμε" σε μπαράκι της περιοχής.

ΠΡΟΣΟΧΗ! LIVE BROADCAST αναμετάδοση της ομιλίας στον σύνδεσμο:

MensaGreece on USTREAM: The official channel of the Greek MENSA - the high IQ society.

Τεστ IQ. No thanks. :shout: Δεν αφήνω την στατιστική και τον μέσο όρο της "κοινής λογικής" να με οριοθετήσει...

Link to comment
Share on other sites

Είχα την απορρία πάντα τί συζητάνε οι "διαλεχτοί" εκεί μέσα. (έχω κάποους γνωστούς που μνημονεύουν την ΜΕΝΣΑ - όντας μέλη αυτής)

Επιτέλους σήμερα θα μου λυθεί η απορρία:

Συνάντηση μελών - Αθήνα (11/03/2012)

Η επόμενη συνάντηση των μελών της Ελληνικής ΜΕΝΣΑ θα γίνει την Κυριακή 11 Μαρτίου 2012 στις 19:00 μ.μ. στο Ξενοδοχείο "ATHENS GATE", Λεωφόρος Συγγρού 10, Αθήνα, 11742, στους στύλους του Ολυμπίου Διός (στάση μετρό Ακρόπολη).

Θέμα συζήτησης: "Ένα ταξίδι στον ελληνόφωνο πολιτισμό με μπόλικες... στάσεις"

Eισηγητής το μέλος μας Ανδρέας Αθανασάκης, γιατρός.

Θα ακολουθήσει διαλογική συζήτηση.

-Μετά τις 21:30μμ θα "χαλαρώσουμε" σε μπαράκι της περιοχής.

ΠΡΟΣΟΧΗ! LIVE BROADCAST αναμετάδοση της ομιλίας στον σύνδεσμο:

MensaGreece on USTREAM: The official channel of the Greek MENSA - the high IQ society.

Τεστ IQ. No thanks. :shout: Δεν αφήνω την στατιστική και τον μέσο όρο της "κοινής λογικής" να με οριοθετήσει...

ΑΦου ειναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός γιατι πρεπει να πληρώνουν τα μελη συνδρομή? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.