Jump to content




DJD

Recommended Posts

μολις διάβασα μια ανακοίνωση περι σουφρωτεν καλό είναι να προσέχουμε

SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΠΕΙΡΑ ΑΠΑΤΕΩΝΩΝ !!!!

ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ WIND , ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΠΙΤΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΖΗΤΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ "DOOR TO DOOR" THΣ WIND .

ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ !!

ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ - ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ !!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

-Γειά

-Γειά

-Ωραίος είσαι

-Και συ

-Thanks που μένεις

-Εκεί

-Α δίπλα ακριβώς εγώ

-Ωραία, πάμε για καφέ;

-Ναι

-μπλα ..... μπλα μπλα μπλα

-Βλέπω τσόντες καμιά φορά, δες αυτήν

-Ωραία

-Δες και εμένα (sent pics - τί pics ΜΑΝΑΜ' !!!)

-Αύριο στις 6;

-Ναι

-Bye

-Bye

tumblr_lz9mh7GSbV1qe01sr.jpg

Γνωστή συμφοιτητή, από το Θεολογικό. Ανταλλάξαμε msn χθες στο γυμναστήριο.

Έφτιαξε η βδομάδα f@ck yeah. f@ck γενικά, f@ck οπτιμιστικά! :dance3:

Υ.Γ: Με είχε προϊδεάσει γι αυτήν, αλλά μέσα σε 30 λεπτά, δεν το περίμενα. Και ερωτώ δεν έχουν κανένα παντελώς πρόβλημα να στέλνουν naked pics σε φίλους φίλων; Θα μου πείτε θα χουν περάσει καλά και οι φίλοι χαχαχα

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Όπως έλεγα πριν από κάθε 5ήμερη όσο ήμουν καθηγητής σε ΟΑΕΔ:

"Η γκόμενα που θα σας κάτσει για οτιδήποτε περιλαμβάνει το πέος σας και ανταλλαγή σωματικών υγρών λίγες ώρες αφού σας γνώρισε, δεν το κάνει γιατί είστε οι σούπερ γκόμενοι, αλλά γιατί γουστάρει γενικώς να το κάνει. Καλό είναι λοιπόν, να χρησιμοποιείτε σε οποιαδήποτε περίσταση πάντα προφυλακτικό, ακόμα και στις "στοματικές" περιπτύξεις γιατί ποτέ δεν ξέρετε τι χρώμα θα έχει αύριο το εργαλείο σας"

Κατά τα άλλα, καλά να περάσεις και βάρα και για εμάς τους παντρεμένους.:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

-Γειά

-Γειά

-Ωραίος είσαι

-Και συ

-Thanks που μένεις

-Εκεί

-Α δίπλα ακριβώς εγώ

-Ωραία, πάμε για καφέ;

-Ναι

-μπλα ..... μπλα μπλα μπλα

-Βλέπω τσόντες καμιά φορά, δες αυτήν

-Ωραία

-Δες και εμένα (sent pics - τί pics ΜΑΝΑΜ' !!!)

-Αύριο στις 6;

-Ναι

-Bye

-Bye

tumblr_lz9mh7GSbV1qe01sr.jpg

Γνωστή συμφοιτητή, από το Θεολογικό. Ανταλλάξαμε msn χθες στο γυμναστήριο.

Έφτιαξε η βδομάδα f@ck yeah. f@ck γενικά, f@ck οπτιμιστικά! :dance3:

Υ.Γ: Με είχε προϊδεάσει γι αυτήν, αλλά μέσα σε 30 λεπτά, δεν το περίμενα. Και ερωτώ δεν έχουν κανένα παντελώς πρόβλημα να στέλνουν naked pics σε φίλους φίλων; Θα μου πείτε θα χουν περάσει καλά και οι φίλοι χαχαχα

Τα μοιράζει εύκολα και παντού τα ελέη του ο Θεός.

Όλους σας αγαπάει :D

Κορίτσι για παντρειά και σπίτι :D

Link to comment
Share on other sites

Όπως έλεγα πριν από κάθε 5ήμερη όσο ήμουν καθηγητής σε ΟΑΕΔ:

"Η γκόμενα που θα σας κάτσει για οτιδήποτε περιλαμβάνει το πέος σας και ανταλλαγή σωματικών υγρών λίγες ώρες αφού σας γνώρισε, δεν το κάνει γιατί είστε οι σούπερ γκόμενοι, αλλά γιατί γουστάρει γενικώς να το κάνει. Καλό είναι λοιπόν, να χρησιμοποιείτε σε οποιαδήποτε περίσταση πάντα προφυλακτικό, ακόμα και στις "στοματικές" περιπτύξεις γιατί ποτέ δεν ξέρετε τι χρώμα θα έχει αύριο το εργαλείο σας"

Κατά τα άλλα, καλά να περάσεις και βάρα και για εμάς τους παντρεμένους.:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Ο Ωνάσης πάντα έλεγε οτι ποτέ δεν μπορεσε να καταλάβει αυτούς που προσέχουν που βάζουν την υπογραφή τους και το πουλί τους, γιατι έτσι -οπως υποστήριζε- χάνεις και στην ζωή και στην μπιζζζνεζζ.... :p

Link to comment
Share on other sites

Όπως έλεγα πριν από κάθε 5ήμερη όσο ήμουν καθηγητής σε ΟΑΕΔ:

"Η γκόμενα που θα σας κάτσει για οτιδήποτε περιλαμβάνει το πέος σας και ανταλλαγή σωματικών υγρών λίγες ώρες αφού σας γνώρισε, δεν το κάνει γιατί είστε οι σούπερ γκόμενοι, αλλά γιατί γουστάρει γενικώς να το κάνει. Καλό είναι λοιπόν, να χρησιμοποιείτε σε οποιαδήποτε περίσταση πάντα προφυλακτικό, ακόμα και στις "στοματικές" περιπτύξεις γιατί ποτέ δεν ξέρετε τι χρώμα θα έχει αύριο το εργαλείο σας"

Κατά τα άλλα, καλά να περάσεις και βάρα και για εμάς τους παντρεμένους.:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

:T: Σωστός ο GriGas.

Να τα λέει και κάποιος εκτός από

μένα, γιατί έχει γεμίσει ο κόσμος

15χρονα με χλαμύδια. <<

Btw, βάρα κανέναν και για

μας τους forever alone. >>

Link to comment
Share on other sites

επιτελους.επιτελους.απλα επιτελους.

w w w τελεία comedylab.gr/video/593/

Χαλάει ρε γαμώτο...

Καλά, μην δείτε το 3ο από τον Nightpower. Τα βλέπω κάθε βδομάδα μόνο και μόνο για να έχω να λέω...

Ο τύπος είναι τραγικός. :fie:

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ...η μέρα ξεκίνησε πολύ στραβά σήμερα!:rant:

Πουρνό-πουρνό μου έπεσε από τα χέρια το netbook-άκι μου, στα κρύα άσπλαχνα μάρμαρα του σπιτιού...

Δυστυχώς δεν μπουτάρει, οθόνη πάπαλα και γενικά μάλλον μας τελείωσε.:nothing:

Καλημερο-video μάλλον δεν θα ξαναδείτε από εμένα, αφού αυτό είχα στη δουλειά και χάζευα το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.