Jump to content




DJD

Recommended Posts

"αν δεν μπαζώσεις πως θα χτίσεις"

Αν αυτό το σκέφτηκε άντρας, ελπίζω την επόμενη στιγμή να του πέσανε και τα 2.

Ότι πιο ηλίθιο και ότι να 'ναι γενικώς "ρητό".

Και το αστείο είναι ότι αρκετοί το πιστεύουνε και το ακολουθούνε :D

Link to comment
Share on other sites

O αστρολόγος (κομπογιαννίτης) είπε, ότι σήμερα θα έχω πίεση και προβλήματα στη δουλειά.

Βγήκε σωστός.

Ο μετεωρολόγος (επιστήμονας) είπε, ότι σήμερα θα έχει βροχές και καταιγίδες στην Αθήνα.

Έξω είναι χαρά Θεού...

Link to comment
Share on other sites

O αστρολόγος (κομπογιαννίτης) είπε, ότι σήμερα θα έχω πίεση και προβλήματα στη δουλειά.

Βγήκε σωστός.

Ο μετεωρολόγος (επιστήμονας) είπε, ότι σήμερα θα έχει βροχές και καταιγίδες στην Αθήνα.

Έξω είναι χαρά Θεού...

ψάξε για μερομήνια (κομπογιανίτικο αλλά σωστό) για τον καιρό :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Oh, hi!

Ώρα να ευθυμήσουμε

τα δικαιώματα των spoilerotags στον Lakisss

The following video is Not Safe For greekfragma

You have been warned!!

Enjoy :beer:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fQHGxJqE-5c]Bad Romance - Lady Gaga Harp Duet - Camille and Kennerly, Harp Twins - YouTube[/ame]

Διπλό λικε η έκπληξη

Έχω και τηλέφωνα...

*και καλά*

Link to comment
Share on other sites

γυρισα απο πορταρια σημερα, 38 λιτρα για 556 χλμ εθνικης + για τοπικες βολτες στο πηλιο(περιπου 40χλμ).

πολυ ωραιο μερος, και ιδιαιτερο αλλα νεκρα.. τιποτα... κλειστα μαγαζια... λιγοι ξενωνες να δουλευουν...

τιμη ? απο 140 η βραδια. 60, αλλα σε λουξ δωματιο.

τουριστες ελαχιστους...

ισως επειδη ηταν καθημερινες.. αλλα και παλι τοσο λιγο κοσμο...

στην εθνικη παλι.. πολυ λιγη κινηση..

Link to comment
Share on other sites

yaris 1.33 καινουριο. δεν περιμενα και γω τετοια καταναλωση. στην εθνικη ημουν σταθερα 100 μεχρι 150.

2 ατομα και βαλιτσες.

[MENTION=5217]felix[/MENTION] ναι..

αλλα θελει πολυ προσοχη. η ασφαλτος ειναι ψιλο-χαλια.. και οι ντοπιοι πανε κομματια..

σε μια φαση ακουω σειρηνα. κοιταω, και βλεπω ενα αγροτικο, με φαρο πρασινο επανω. εβαλε την σειρηνα για με περασει πανω σε στροφη.. με ποια λογικη εβαλε φαρο και σερηνα ενας θεος ξερει..

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

με τι ταχυτητες? πχ για 100-120 σταθερα, ειναι μεγαλη καταναλωση..

Όχι...το πάω πλακωμένος. (όσο πάει:p)

Άστο τώρα γιατί είμαστε σε λάθος thread και θα επέμβει ο φανταστικός admin!:p

Link to comment
Share on other sites

ψήνεις μια γκόμενα που γουστάρει, 1μήνα για να βγείτε ένα ρημάδι καφέ.τα κλασσικά το παίζει δύσκολη αλλά το παρατραβάει....αφού σου το χει ακυρώσει 3 φορές με δικαιολογίες του κ@λου της λες στείλε μου όταν μπορέσεις και ρίχνεις το παρασύνθημα....αντ αυτού σου πιάνει τη παρλα στο fb ανά 1-2 μέρες και σου μιλάει για άσχετα.

της ξαναλές για εκείνο το καφέ και σου λέει θα δούμε. της λες ρε μαναρα μου το ψηνουμε 1μηνα για καφέ....που να σου έκανα και πρόταση γάμου. την βγάζεις από fb friend και 2μέρες μετά σου γράφει.....

''δε μας μιλάς πια ε?''

:wall:

Μην σβηνεις και πολλες απο το φεησμπουκε και εξοντωνεις ετσι τον γυναικειο πληθυσμο,show mercy ..

Κατα την ταπεινη μου γνωμη και μονο το σβησιμο απο φεησμπουκ,σαν αντιδραση,ειναι ο,τι πιο παιδικο ,ανωριμο και αστειο σαν αντιδραση υπαρχει.

Μπιατς που την αδειασα πολυ ασχημα με εσβησε απο το φου-μπου .εκτος του οτι εβαλα τα γελια οταν ειδα πως με εσβησε ,γυρισε και παρακαλωντας να αναθεωρησω που την παρατησα.Σαν αντιδραση τουλαχιστον,σε εμενα ειχε το ιδιο αντικτυπο με το να μου πει "ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ".

2ον.Οτι δηλαδη ειπε πως θα ρθει για καφε και τελικα δεν ηρθε ?????????????? Δηλ ειχε υπογραψει συμβολαιο και επρεπε να παρουσιαστει την συμφωνημενη μερα και ωρα?????????? Αμα η μπιατς εχει ζητηση,καλα κανει και ειναι πανδυσκολη.Καφε ξερει να ζηταει η μιση Ελλαδα..Την εκπληξη και τον αιφνιδιασμο περιμενει για να κανει qualification...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.