Jump to content




DJD

Recommended Posts

τσακώθηκα με το κολλητό προχθές, σήμερα δεν ήθελε να μου μιλήσει άλλος (ίδιο ζώδιο με εμένα), συν οικογενειακές διαμάχες..

η σελήνη σε ποιο σημείο βρίσκεται;

ο Κρόνος έχει μπει στους διδύμους;

η ο Πλούτωνας σε τρίγωνο με το κριό; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

τσακώθηκα με το κολλητό προχθές, σήμερα δεν ήθελε να μου μιλήσει άλλος (ίδιο ζώδιο με εμένα), συν οικογενειακές διαμάχες..

η σελήνη σε ποιο σημείο βρίσκεται;

ο Κρόνος έχει μπει στους διδύμους;

η ο Πλούτωνας σε τρίγωνο με το κριό; :hmm:

Να βγάλεις πολλά λεφτά και θα λυθούν όλα.

Link to comment
Share on other sites

με τους πλανήτες ξέρετε αν παίζει τίποτα παράλογο τελευταία;

σαν πολλά να έγιναν αυτές τις μέρες και ανησυχώ :hang3:

τσακώθηκα με το κολλητό προχθές, σήμερα δεν ήθελε να μου μιλήσει άλλος (ίδιο ζώδιο με εμένα), συν οικογενειακές διαμάχες..

η σελήνη σε ποιο σημείο βρίσκεται;

ο Κρόνος έχει μπει στους διδύμους;

η ο Πλούτωνας σε τρίγωνο με το κριό; :hmm:

εντάξει πως κάνεις έτσι.....ένα δωράκι κέρδισα στην πίτα και το ξανακλήρωσα για να περιοριστούν οι καταστροφές.

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά πράγματα.

Κάνω αποτοξίνωση.

1 ποτηράκι whiskey μόνο και λίγα πατατάκια.

Δεν είχε και αρκετό κόσμο το μαγαζί, κόψανε την live band και πλέον η Δευτέρα δεν είναι busy Monday.

Whiskey με πατατάκια; :whip:

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κακομοίρηδες και γελοίοι μπορεί να είναι...;

Έχετε δει τη διαφήμιση της WIND με τη ληστεία; Στην αρχική έκδοση, που παίχτηκε για 1-2 μέρες μόνο, εκεί που λέει "να σηκωθούν οι κλέφτες", εκτός από τους δύο κουστουμαρισμένους πελάτες, έδειχνε καθαρά να σηκώνεται και ο διευθυντής της τράπεζας. Πλέον, αυτό το κομμάτι έχει κοπεί...

Τους ενοχλεί και το χιούμορ (όταν είναι αλήθεια φυσικά) :fist:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν πρέπει να την κόβουν για αυτό που λες αλλά για οικονομία στο κόστος της διαφήμισης. Πολλές διαφημίσεις βγαίνουν στην αρχή μεγάλες σε διάρκεια αλλά όσο περνάνε οι μέρες τις πετσοκόβουν.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν πρέπει να την κόβουν για αυτό που λες αλλά για οικονομία στο κόστος της διαφήμισης. Πολλές διαφημίσεις βγαίνουν στην αρχή μεγάλες σε διάρκεια αλλά όσο περνάνε οι μέρες τις πετσοκόβουν.

Σωστό, αλλά εδώ έγινε άλλο πράγμα.

Εδώ είναι ολόκληρη:

Στη 2η έκδοση, που δεν τη βρήκα, ήταν κομμένες διάφορες σκηνές, αλλά αυτή με το διευθυντή υπήρχε.

Στην 3η έκδοση, κόπηκε ΜΟΝΟ η σκηνή με το διευθυντή (1:01-1:03). Έκαναν οικονομία 2"...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κάνανε πίσω στην διαφήμιση με τον μέγα Μακεδώνα "Big Mac Ψωριάδης", τώρα που θίξανε τον τραπεζοπρωθυπουργοκαρεκλοκένταυρο Luke The Duke Παπαδήμο δεν θα κάνανε πίσω λέτε ?

Link to comment
Share on other sites

Μεσα σε 15 λεπτα, 4 τηλεφωνα απο διαφορετικες εταιριες, λεγοντας μου οτι δεν εχουν Ιντερνετ.

Μπαινω με RDP στους σερβερ, ολα δειχνουν καλα. Internet ανοιγουν τα παντα. Ξαναμιλαω με τον ανθρωπο που με ειχε παρει τηλεφωνο και του λεω ολα ειναι καλα. Και η απαντηση...

- Για δοκιμασε να μπεις στο facebook !

Οντως ειναι κατω καποιος σερβερ, αλλα δεν εκατσαν να δουν αν ανοιγει μια οποιαδηποτε αλλη σελιδα !!! Ξεφτιλα....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.