Jump to content




DJD

Recommended Posts

Φήμες. Οι πρώτες και οι κακής ποιότητας σιλικόνες χαλούσαν στα αεροπλάνα. Πλέον δεν παθαίνουν τίποτα

Mπορεί να είμαι λάθος αλλά η συγκεκριμένη δεν έχει σιλικόνες (μια γνώμη απο τον ειδικό δεν βλάπτει @greekfragma)

Όσο για τα λεωφορεία να πω και εγώ τον πόνο μου :p Philly - NY, University - NY, Boston - NY ειχαν μπριζα, wifi και ολοκαίνουργια πούλμαν (τα διώροφα είχαν και γυάλινη οροφή να βλέπω τον ουρανό και να ξεκουράζω τα μάτια μου απο το λαπτοπ :p).

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να είμαι λάθος αλλά η συγκεκριμένη δεν έχει σιλικόνες (μια γνώμη απο τον ειδικό δεν βλάπτει @greekfragma)
η συγκεκριμένη δεν έχει (τουλάχιστον για την ώρα)

Εκτός του ότι βάζω στοίχημα ότι ποσό θέλετε ότι δε μπορείτε να βρείτε 100% ποιά έχει και ποιά όχι, αναφέρεστε μόνο στο στήθος (υποθέτω). Πλέον βάζουν παντού... Χείλη, (_|_), στήθος, μάγουλα, μέτωπο, πηγούνι, αφτιά, κοκ., σε σημείο που και οι ίδιες ξεχνάνε κάποιες φορές τι έχουν πειράξει. Την προηγούμενη εβδομάδα μάλιστα στο Gallileo (ΑΝΤ1) είχε θέμα ακριβώς για αυτό και έδειχνε τις 10 πιό περίεργες επεμβάσεις πλαστικής που έγιναν ποτέ, όπου κάποιες από αυτές δεν υπήρχε περίπτωση να τις καταλάβεις. :)

edit:

Κάντε και το test αν θέλετε:

Definitely NSFW

http://earthli.com/quizzes/view_quiz.php?id=2

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι βάζω στοίχημα ότι ποσό θέλετε ότι δε μπορείτε να βρείτε 100% ποιά έχει και ποιά όχι, αναφέρεστε μόνο στο στήθος (υποθέτω). Πλέον βάζουν παντού... Χείλη, (_|_), στήθος, μάγουλα, μέτωπο, πηγούνι, αφτιά, κοκ., σε σημείο που και οι ίδιες ξεχνάνε κάποιες φορές τι έχουν πειράξει. Την προηγούμενη εβδομάδα μάλιστα στο Gallileo (ΑΝΤ1) είχε θέμα ακριβώς για αυτό και έδειχνε τις 10 πιό περίεργες επεμβάσεις πλαστικής που έγιναν ποτέ, όπου κάποιες από αυτές δεν υπήρχε περίπτωση να τις καταλάβεις. :)

edit:

Κάντε και το test αν θέλετε:

Definitely NSFW

..:: Real or Fake? > earthli ::..

You got 17 right and 3 wrong.

Link to comment
Share on other sites

κύριοι οι επιδόσεις σας ήρθαν μετά από αρκετή ώρα.....10-15λεπτά το πολύ είναι αρκετός χρόνος για να βγάλει συμπέρασμα το έμπειρο μάτι.....

στο 30λεπτο να σας βάλουμε και gps :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο αυτό. Και δεν το λέω για την πάρτη μου, έχω φάει τα νιάτα μου ήδη στους δρόμους για πράγματα που δε θα 'λεγα ότι είναι και της αρέσκειάς μου. Είναι δυνατόν να κλείνουν τους σταθμούς για να μην κατεβαίνει ο κόσμος;

ετσι να μαθεις για να δεις τι ζουσαμε χωρις μετρο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.