Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν θα πω πολλά αλλά : Είναι άξιοι της μοίρας τους με αυτά που κάνουν. Δεν γουστάρεις η βαριέσαι; υπάρχουν και οι οίκοι ανοχής, αν και εκεί έχει μπάζα, τα καλά πράματα ξεκινάνε από τα 100Ευρώ η γύρα. (ωχ, πάνε οι μισθοί :p)

Link to comment
Share on other sites

Ελλειψη πολιτισμου μια και ειναι προσφατο το διπλα θεμα!

Το καλο ειναι να υπαρχουν καποια στανταρ παντως...με μια ανοχη του +-10%

Ε ναι.

Ούτε για πλάκα ( στοίχημα π.χ. ) δεν μπορώ να πάω να την πέσω σε χοντρή, και γενικότερα σε κοπέλα που δεν μου αρέσει/δεν μου κάνει κλίκ.

Link to comment
Share on other sites

οντως. με τι αποδοσεις την πεφτει ο τσακωνας αραγε;

O Τσάκωνας δεν την πέφτει σε χοντρές ρε, στέλνει εξώδικο στα παραπανίσια κιλά και αυτές αμέσως αδυνατίζουνε :p

Link to comment
Share on other sites

Mαμημένη apple, 2 μέρες βλέπω στο όνειρο μου πως κάποιος μου χαρίζει/κερδίζω/βρίσκω ένα iphone 4S.. και η συνεχεια του ονείρου είναι πως στεναχωριέμαι πως θα πρέπει να κολλήσω με αυτό το κ@λοκινιτο για 2 χρονια

:wall:

Link to comment
Share on other sites

omg και γω μολις ψιλο τρομαξα οτι χαλασε το ποντικι.

οπως προσπαθουσα να το οδηγησω δε κουνιοταν ο κερσορας.

λεω wtf, κατι παιζει το κουνω,τραβαω καλωδιο....κανω κλικ βλεπω οτι κανει, λεω παει ο σενσορας; ή κατι αλλο; Ειχε σκαρφαλωσει ο κωλος του ποντικου ισα ισα πανω στο μανικι της μπλουζας οπως ειχα το χερι αραχτος και δεν εκανε καλη επαφη κατω...gezz

Link to comment
Share on other sites

Mαμημένη apple, 2 μέρες βλέπω στο όνειρο μου πως κάποιος μου χαρίζει/κερδίζω/βρίσκω ένα iphone 4S.. και η συνεχεια του ονείρου είναι πως στεναχωριέμαι πως θα πρέπει να κολλήσω με αυτό το κ@λοκινιτο για 2 χρονια

:wall:

C4ATC.gif

Link to comment
Share on other sites

Mαμημένη apple, 2 μέρες βλέπω στο όνειρο μου πως κάποιος μου χαρίζει/κερδίζω/βρίσκω ένα iphone 4S.. και η συνεχεια του ονείρου είναι πως στεναχωριέμαι πως θα πρέπει να κολλήσω με αυτό το κ@λοκινιτο για 2 χρονια

:wall:

1st world dreams.

Link to comment
Share on other sites

Δουλευομαστε ετσι;

Επισημη φωτο της αντιντας;

Το φανταστηκα ή ειναι οντως εκει;

Ενα εμπειρο ματι γκρικφραγμακεικο ή λακιςςςεικο να βοηθησει;

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409154_10150734690138888_9328458887_9036965_999484623_n.jpg

Το ονομα Preeya Kalidas...

Link to comment
Share on other sites

Δουλευομαστε ετσι;

Επισημη φωτο της αντιντας;

Το φανταστηκα ή ειναι οντως εκει;

Ενα εμπειρο ματι γκρικφραγμακεικο ή λακιςςςεικο να βοηθησει;

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409154_10150734690138888_9328458887_9036965_999484623_n.jpg

Το ονομα Preeya Kalidas...

ισα ισα που φαίνεται σιγά

Link to comment
Share on other sites

Δουλευομαστε ετσι;

Επισημη φωτο της αντιντας;

Το φανταστηκα ή ειναι οντως εκει;

Ενα εμπειρο ματι γκρικφραγμακεικο ή λακιςςςεικο να βοηθησει;

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409154_10150734690138888_9328458887_9036965_999484623_n.jpg

Το ονομα Preeya Kalidas...

Στο nipslip αναφέρεσαι ? :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.