Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:drool:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσατε "γυναικοκουβέντα", πως μπορούνε μερικοί και την πέφτουνε σε αρκετά χοντρές κοπέλες και μπορούνε και τους λένε "ατάκες" τύπου "είσαι η πιο όμορφη κοπέλα που έχω δει" κλπ ?

How ?

How ?

Link to comment
Share on other sites

εσένα τι σε νοιάζει αμα σε αυτούς αρέσουν

Αν τους αρέσουν δεν με νοιάζει όπως λες.

Όταν όμως δεν τους αρέσουν ( they don't and I know it :p ) πως μπορούνε και το κάνουνε αυτό ρε ?

μα υποκειμενικο ειναι η ομορφια :p

Για να βοηθήσω για την συγκεκριμένη περίπτωση:

Πολύ χροντρή, πάρα πολύ ( πες 140 κιλά )

ύψος γύρω στο 1.6μ

μαλλί σαν να την κούρεψα... εγω

μάτια καστανά σκούρα

μύτη σαν του Δ. Παπαδόπουλου ( καρφώνεις ξιφία χωρίς να μπείς στο νερό :D )

κάτι πόδια γεμάτα κυτταρίτιδα και μέγεθος του ενός όσο τα 2 τα δικά μου μαζί, και μάλλον θέλει και συμπλήρωμα για να έρθουμε στα ίσα

τρίχα κάργα στο χέρι.

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

ε αν δεν τους αρέσουν τι πάνε; δεν στέκει. άρα δεν σε ενοχλεί που πάνε σε "χοντρές" αλλά πάνε και την πέφτουν σε κοπέλες που δεν τους ενδιαφέρουν γιατι είναι απελπισμένοι που είναι χωρίς σύντροφο καιρό. και δεν είναι το "σπρώξιμο" το θέμα ,γιατί εδώ που τα λέμε καλύτερα ο Hand Solo και η Palmela Handerson παρά κάποιος που δεν σου αρέσει, αλλά ο εγωισμός τους που δεν τους αρέσει να μείνουν "μπακούρια"

Link to comment
Share on other sites

ε αν δεν τους αρέσουν τι πάνε; δεν στέκει. άρα δεν σε ενοχλεί που πάνε σε "χοντρές" αλλά πάνε και την πέφτουν σε κοπέλες που δεν τους ενδιαφέρουν γιατι είναι απελπισμένοι που είναι χωρίς σύντροφο καιρό. και δεν είναι το "σπρώξιμο" το θέμα ,γιατί εδώ που τα λέμε καλύτερα ο Hand Solo και η Palmela Handerson παρά κάποιος που δεν σου αρέσει, αλλά ο εγωισμός τους που δεν τους αρέσει να μείνουν "μπακούρια"

Δεν τους αρέσουνε και πάνε:

1) Διότι π.χ. κολώνουνε να την πέσουνε σε κάποια όμορφη

2) φοβούνται να την πέσουνε σε όμορφη ή normal για αδιευκρίνιστο λόγο

3) Θέλουνε να... σπρώξουνε, τόσο απεγνωσμένα ( και ας χωρίσανε με την δικιά τους 2 εβδομάδες πρίν π.χ., τόσο... emergency είναι το πράγμα ? ) που για "σιγουριά" προτιμάνε να την πέσουνε σε κάποια που όχι απλά δεν τους αρέσει ( γιατί μπορεί μια normal everyday κοπέλα π.χ. εσένα να σου είναι αδιάφορη, και εμένα να μου αρέσει όντως πολύ, κ.ο.κ. ) αλλά θεωρούνε και "εύκολη" όντας αρκετά χοντρή και δίχως κάποιο χαρακτηριστικό που να "ξεχωρίζει/σπάει το μοτίβο" απλά και μόνο για να φλωκιάσουνε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.