Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=7401]alexis2044[/MENTION]

http://i.imgur.com/3bvQw.jpg

btw αυτην την βλακια το IM+ που χρησιμοποιείς δεν το βρήκα, αλλά μαλλον θα είναι και αυτο vulnerable. Την Παρασκευή έλα στον καφέ, τελευταίο μάθημα δινω την Πεμπτη, εσυ την Παρασκευη, να γιορτάσουμε το Final Cut :p

Link to comment
Share on other sites

AegeanTimes.GR | 20/2/2012 | : -

"Και ενώ δεν υπήρχε σύρραξη φιλάθλων των αντιπάλων ομάδων, με αφορμή κάποια συνθήματα, τα ΜΑΤ, μετά την λήξη του αγώνα, επιτέθηκαν στους φιλάθλους του Ιωνικού."

νομιζω ειμαστε πολυ κοντα στο "μπραφ"....

και πολυ αργησε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική - Lada Hellas μα με τι κουράγιο δηλαδή πας και χακάρεις το lada :hehe:

Εγώ πάντως το Lada το εκτιμώ σαν αυτ/το (όπως και το παπάκι) γιατί:

-είναι σκυλί μαύρο

-ήταν το φτηνό μέσο μετακίνησης για τον φτωχό οικογενειάρχη

-έβγαζε και βγάζει μεροκάματο ως ''επαγγελματικό'' (οικοδόμοι κτλ.)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το Lada το εκτιμώ σαν αυτ/το (όπως και το παπάκι) γιατί:

-είναι σκυλί μαύρο

-ήταν το φτηνό μέσο μετακίνησης για τον φτωχό οικογενειάρχη

-έβγαζε και βγάζει μεροκάματο ως ''επαγγελματικό'' (οικοδόμοι κτλ.)

μάλλον δεν είχες ποτέ lada και γι'αυτό τα λες αυτά.

πρώην κάτοχος lada samara 1.3

άλλες δύο φορές τα λεφτά του σε συνεργεία και άπειρη ψυχική φθορά

Link to comment
Share on other sites

Εμείς το 1983 πήραμε ένα Lada Niva πάντως και ήταν μακράν το καλύτερο 4χ4 που έχει περάσει απο τα χέρια μας, και έχουν περάσει έκτοτε και Terrano II, Cheerocky Diesel, Pajero.

Δεν ήταν κυριλέ, ούτε άνετο, και μετά τα 110 χμ/ώρα νομιζες πως θα πετάξει, αλλά εκτός δρόμου ΔΕΝ το έπιανε τίποτα.

Και σε θέμα προβλημάτων, 1 φορά χάλασε κάτι "ακριβό" και είχε δώσει ο πατέρας μου 24.000...

Σκυλί μαύρο.

ΕΔΙΤ.

Επειδή ο φάδερ κυνηγάει (όχι γκόμενες - μάλλον- :p ) έιχε κάνει και ΠΟΛΛΑ χμ, γιατι κάθε ΣΚ έτρεχε βόρειο Ελλάδα. Και ποτέ πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν είχες ποτέ lada και γι'αυτό τα λες αυτά.

πρώην κάτοχος lada samara 1.3

άλλες δύο φορές τα λεφτά του σε συνεργεία και άπειρη ψυχική φθορά

εεεε μα ποιος παίρνει αμάξι που λέγεται Σαμαρά

Link to comment
Share on other sites

Εμείς το 1983 πήραμε ένα Lada Niva πάντως και ήταν μακράν το καλύτερο 4χ4 που έχει περάσει απο τα χέρια μας, και έχουν περάσει έκτοτε και Terrano II, Cheerocky Diesel, Pajero.

Δεν ήταν κυριλέ, ούτε άνετο, και μετά τα 110 χμ/ώρα νομιζες πως θα πετάξει, αλλά εκτός δρόμου ΔΕΝ το έπιανε τίποτα.

Και σε θέμα προβλημάτων, 1 φορά χάλασε κάτι "ακριβό" και είχε δώσει ο πατέρας μου 24.000...

Σκυλί μαύρο.

ΕΔΙΤ.

Επειδή ο φάδερ κυνηγάει (όχι γκόμενες - μάλλον- :p ) έιχε κάνει και ΠΟΛΛΑ χμ, γιατι κάθε ΣΚ έτρεχε βόρειο Ελλάδα. Και ποτέ πρόβλημα.

QFT, το Niva ειναι on/off τρακτέρ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7401]alexis2044[/MENTION]

http://i.imgur.com/3bvQw.jpg

btw αυτην την βλακια το IM+ που χρησιμοποιείς δεν το βρήκα, αλλά μαλλον θα είναι και αυτο vulnerable. Την Παρασκευή έλα στον καφέ, τελευταίο μάθημα δινω την Πεμπτη, εσυ την Παρασκευη, να γιορτάσουμε το Final Cut :p

Θα γίνει; Θα έρθω, άντε γιατί έχω ξεχάσει τη μάπα σου. :p

Μεγάλε χακερά ούτε μια εφαρμογή δε μπορείς να βρεις :hehe:

App Store - IM+

App Store - IM+ Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμείς το 1983 πήραμε ένα Lada Niva πάντως και ήταν μακράν το καλύτερο 4χ4 που έχει περάσει απο τα χέρια μας, και έχουν περάσει έκτοτε και Terrano II, Cheerocky Diesel, Pajero.

Δεν ήταν κυριλέ, ούτε άνετο, και μετά τα 110 χμ/ώρα νομιζες πως θα πετάξει, αλλά εκτός δρόμου ΔΕΝ το έπιανε τίποτα.

Και σε θέμα προβλημάτων, 1 φορά χάλασε κάτι "ακριβό" και είχε δώσει ο πατέρας μου 24.000...

Σκυλί μαύρο.

ΕΔΙΤ.

Επειδή ο φάδερ κυνηγάει (όχι γκόμενες - μάλλον- :p ) έιχε κάνει και ΠΟΛΛΑ χμ, γιατι κάθε ΣΚ έτρεχε βόρειο Ελλάδα. Και ποτέ πρόβλημα.

το niva όπως και το 2105 γενικά δεν είχαν ιδιαίτερα μηχανολογικά προβλήματα. το samara ήταν άστα να πάνε, και δεν ήμουν ο μόνος που είχε πρόβλημα( αλλαγή καρμπυρατέρ 4 φορές, για να μην θυμηθώ τα ηλεκτρολογικά του)

όσο για το όνομα, το 1990 ήταν πολύ νωρίς για να γίνει συνδιασμός των γεγονότων:wall:

Link to comment
Share on other sites

το niva όπως και το 2105 γενικά δεν είχαν ιδιαίτερα μηχανολογικά προβλήματα. το samara ήταν άστα να πάνε, και δεν ήμουν ο μόνος που είχε πρόβλημα( αλλαγή καρμπυρατέρ 4 φορές, για να μην θυμηθώ τα ηλεκτρολογικά του)

όσο για το όνομα, το 1990 ήταν πολύ νωρίς για να γίνει συνδιασμός των γεγονότων:wall:

και ομως...!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.