Jump to content




DJD

Recommended Posts

...Υ : προς το παρόν μόνο τα αεροπορικά μπορούμε να ξέρουμε...

Δεν ξέρω, αν όντως το ψάχνεις, ή κάνεις πλάκα.

Αν ψάχνεις όμως, το ξενοδοχείο αυτό δεν έχει δώσει ακόμα ταρίφες για τη νέα σαιζόν. Αντίστοιχα ξενοδοχεία όμως, παίζουν στα 150-250€ τη βραδυά.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] no, this is not a joke, το ψάχνω.

Ναι το ξέρω, παίζει κάπου 150-250. Απλά πρέπει να επαληθεύσω αν θα γίνει το event στο Hilton η αλλού. Αν είναι αλλού βάλε έξοδα μετακίνησης (η αν βρεθώ σε λάθος hotel). Αλλά για να λες ότι δεν έχουν βγάλει ταρίφες μπορεί και η επιτροπή να μην έχει αποφασίσει που θα γίνει το Pokemon TCGi:hang3:

Όπου και να βρεθώ πάντως είναι απίστευτο μέρος :T:

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω, παίζει κάπου 150-250. Απλά πρέπει να επαληθεύσω αν θα γίνει το event στο Hilton η αλλού. Αν είναι αλλού βάλε έξοδα μετακίνησης (η αν βρεθώ σε λάθος hotel). Αλλά για να λες ότι δεν έχουν βγάλει ταρίφες μπορεί και η επιτροπή να μην έχει αποφασίσει που θα γίνει το Pokemon TCGi

Αν έχει SP (special event) συνήθως συμβαίνουν δύο πράγματα:

1. Οι τιμές είναι 20-35% απάνω

2. Οι κρατήσεις γίνονται μήνες πριν χωρίς πολιτική ακύρωσης. Αυτό σημαίνει ότι το κλείνεις, με άμεση χρέωση και δεν έχεις δικαίωμα επιστροφής.

Link to comment
Share on other sites

FFS είπαμε αλλά κάποιοι το έχουνε παραξηλώσει :D

Άσχετο, άκουσε κανείς σας σήμερα ότι σε έλεγχο του υπουργείου βρέθηκαν λέει ακατάλληλα γαλακτοκομικά προϊόντα από 2 γνωστές εταιρίες ?

Link to comment
Share on other sites

Και η εργασία μετά από μεγάλο ξενύχτι (4:45 τελείωσα) είναι έτοιμη, σκέτη κούκλα - δεμένη. :T:

Καλημέρα! Πάω για δεύτερο καφέ... να διαβάσω και τίποτα.

τελευταία μέρα την έκανες ?

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα είναι να παραδοθεί, αλλά ήθελα να είναι έτοιμη από σήμερα για να μην έχω τρεχάματα τελευταία στιγμή. ;)

Το ξενύχτι το έκανα, γιατί ήθελα να ξεμπερδεύω από χθες μια και καλή, ώστε να διαβάσω μέχρι τη Δευτέρα. :)

Link to comment
Share on other sites

αν βγάλει κάποιος το μαθηματικό αλγόριθμο των pokemon και μου φτιάξει 3D rpg κατηγορίας wow (με απόλυτη ακρίβεια) έχει το distribution σε DVD-blu ray από εμένα στα καταστήματα συν επίσημη κυκλοφορία, άδειες από την ΑΕΠΙ κλπ deal? μπαα, ψαρώνετε να το κάνετε :p

Το να τερματίσεις το παιχνίδι δε λέει τίποτα (NPCs είναι), όπως και στο wow να φτάσεις 80-85lvl

το μετά είναι το ωραίο : EV training, IVs, competitive, PvP κλπ, όπως στο wow με ρουχισμό, mounts, DPS και ότι σχετικό.

και τα 2 παιχνίδια θέλουν απίστευτο λιώσιμο για να φτάσεις έστω στη μέση (για την κορυφή ούτε λόγος!).

Link to comment
Share on other sites

αν βγάλει κάποιος το μαθηματικό αλγόριθμο των pokemon και μου φτιάξει 3D rpg κατηγορίας wow (με απόλυτη ακρίβεια) έχει το distribution σε DVD-blu ray από εμένα στα καταστήματα συν επίσημη κυκλοφορία, άδειες από την ΑΕΠΙ κλπ deal? μπαα, ψαρώνετε να το κάνετε :p

Το να τερματίσεις το παιχνίδι δε λέει τίποτα (NPCs είναι), όπως και στο wow να φτάσεις 80-85lvl

το μετά είναι το ωραίο : EV training, IVs, competitive, PvP κλπ, όπως στο wow με ρουχισμό, mounts, DPS και ότι σχετικό.

και τα 2 παιχνίδια θέλουν απίστευτο λιώσιμο για να φτάσεις έστω στη μέση (για την κορυφή ούτε λόγος!).

ρε φίλε, σόρυ κιόλας, αλλά από καιρό με τρώει να σε ρωτήσω. είσαι όντως 21 ετών που γράφεις στο προφίλ σου ; :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε γιατί έχετε λυσσάξει όλοι με την πάρτη του; Ο καθένας όπως του αρέσει την βρίσκει. Μπορεί να την αρμέγει κάθε βράδυ με την πριγκίπισσα ζέλντα ενώ εσύ με nikon φακούς. Περί ορέξεως κολοκυθοκορφάδες

Link to comment
Share on other sites

αν βγάλει κάποιος το μαθηματικό αλγόριθμο των pokemon και μου φτιάξει 3D rpg κατηγορίας wow (με απόλυτη ακρίβεια) έχει το distribution σε DVD-blu ray από εμένα στα καταστήματα συν επίσημη κυκλοφορία, άδειες από την ΑΕΠΙ κλπ deal? μπαα, ψαρώνετε να το κάνετε :p

Το να τερματίσεις το παιχνίδι δε λέει τίποτα (NPCs είναι), όπως και στο wow να φτάσεις 80-85lvl

το μετά είναι το ωραίο : EV training, IVs, competitive, PvP κλπ, όπως στο wow με ρουχισμό, mounts, DPS και ότι σχετικό.

και τα 2 παιχνίδια θέλουν απίστευτο λιώσιμο για να φτάσεις έστω στη μέση (για την κορυφή ούτε λόγος!).

Η μεση του wow ειναι πλεον πανευκολη... το ποκεμον δεν προκαλει ενδιαφερον μετα την 3 γυμνασιου στο 99,9% των ανθρωπων

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.