Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μια πλευρα μονο. Η πισω/μπροστα κανονικα δεν εχει διπλασια τιμη (εκτυπωση στο ιδιο φυλλο) αλλα αισθητα χαμηλοτερη απο το διπλο (τα τονερ κοστιζουν...)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οταν σε φωτοτυπαδικο σου λενε 3,5 λεπτα η σελιδα εννοει μπρος πισω η οταν βγαζεις μπρος πισω σε χρεωνει 7 λεπτα?

απο ενα τιμολογιο που τσεκαρα,οι φωτοτυπαδες των δικαστηριων χρεωνουν 10 λεπτα ανα σελιδα (οταν πχ θες μια δικογραφια 500 σελιδες ως τις 2 ασαπ...)

Link to comment
Share on other sites

Πήραν και εμένα και οι ****** από τα ΚΕΠ δεν είχαν στείλει το χαρτί της αναβολής, με αποτέλεσμα να τρέχω μόνος μου χθες έχοντας στο πίσω μέρος του μυαλού ότι μπορεί να μην με σώζει τίποτα.

Ένας φίλος την πάτησε και μέχρι να ξεμπλέξει αναγκάστηκε να κάνει την πρώτη βδομάδα για να μην κυρηχθεί ανυπότακτος ( :nothing: )

Link to comment
Share on other sites

με πήραν τηλ απο στρατολογία μπαίνω 3/6 τεθωρακισμένα αυλώνα

Κοίτα ένα βύσμα. Σου στειλαν και μήνυμα πιο νωρίς, μήπως έχεις δουλειά/κοιμάσαι και ενοχλούν; :p

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ένα βύσμα. Σου στειλαν και μήνυμα πιο νωρίς, μήπως έχεις δουλειά/κοιμάσαι και ενοχλούν; :p

η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει για ιστορίες που τους πήραν μία μέρα πριν. χαχα .

anyway πάω στο άλλο thread

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.