Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν πάνε στον αγύριστο πρωι-πρωί λέω εγώ...

Θέλεις να παραλάβεις κάτι από τα γ@μω-ΚΤΕΛ.

Παίρνεις το πρώτο τηλέφωνο στο "Μακεδονία".

-Δεν υπάρχει κάτι στο όνομά σας. Καλέστε στο άλλο ΚΤΕΛ.

-Ψάχνεις να βρεις το τηλέφωνο στο νετ. Το βρίσκεις.

Επί μισή ώρα ο αριθμός τρώει άκυρο, πριν καν χτυπήσει.

Κανά 2 φορές που καλεί κανονικά, το αφήνεις να χτυπάει και δεν απαντάει κανείς.

Τελικά στο μισάωρο απάντησε κάποιος.

Δεν είναι το αφεντικό εδώ, δεν μπορώ να σας πω... πάρτε σε 10 λεπτά.

Σε 10 λεπτά ξανά τηλεφώνημα... πάλι δεν απαντάει...

Στα 15 λεπτά απαντάει... ναι... εδώ δεν είναι αποθήκες... πάρτε στο άλλο τηλέφωνο που τα ξύνουμε...

Κλήση στο άλλο τηλέφωνο... ναι... δεν είναι εδώ ο υπεύθυνος.. καλέστε σε λίγο...

Κλήση ξανά μετά από 10 λεπτά..

Υπάρχουν δέματα στο όνομα τάδε?

Δεν μπορώ να σας πω αυτή τη στιγμή γιατί γίνεται χαμός...

Καλέστε σε μισή ώρα... Του λέω πως θέλω να ξεκινήσω από Περαία για να παραλάβω τα δέματα από Μοναστηρίου και ήταν σαν να του είπα, πες μου το ίδιο τροπάρι.. στα @@ σου...

Και επαναλαμβάνω... δεν μ@μιέστε πρωί, πρωί... μπουρδέλο όλα.

ΑΕΙ ΣΤΙΧΤΗΡ, συγχύστηκα...

Και μέσα σε όλα αυτά, θέλεις να γράψεις ένα dvd. Το βάζεις σε 16Χ στο Nero και σου λέει "Remaining time 14 minutes"....ε, αει *&^*&^%)*( πρωί-πρωί κι εσύ...

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

→ Νυχτερινή εξπερμάτωση στο MSN:

να κανουμε κανα διαγωνισμο...

Βρειτε ποιος "εκσπερματωσε" τη νυχτα και κερδιστε την "προπερυσινή tv tuner καρτα του Λακη που ηταν να την δωσει στον φαρμα, αλλα μετα αυτοι τους ειπανε οχι εμεις δεν θελουμε, οποτε μετα κι εμεις ειπαμε ουτε εμεισ την θελουμε, και ειπεν αυτοις ο Φαρμας, οχι ενταξει θα την παρω..."

αυτο ακριβως τιποτε αλλο

Link to comment
Share on other sites

Σκάει χθες τηλέφωνο από Pizza Fun. Να μην τα πολυλογώ.. "Είδαμε ότι είστε πελάτης μας, και έχετε καιρό να παραγγείλετε κλπ κλπ.. Καλέστε στο τάδε τηλ, θα θέλαμε να σας κάνουμε δώρο μια πίτσα και ό,τι πιείτε με 50% έκπτωση.."

Dafuq; Η πίτσα τους δεν τρωγόταν. Έξυπνη κίνηση βέβαια αν την έχουν βελτιώσει. Αλλιώς θα πιω Coca Cola στη μισή τιμή :fun:

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION], ωραίο το Nitro, επιτέλους ακούω κάτι διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς Pizza Fan, μην τρελαίνεσαι, έχουν τιμές του στυλ 37€ η πίτσα η 4x4 (για 4 άτομα) και δίνουν παντού 35% έκπτωση, ενώ μοιράζουν σαν τρελοί κουπόνια 50%.

Κόλπο marketing είναι το 50%, σχεδόν όλοι έχουν αυτή την έκπτωση. Προσωπικά παίρνω από εκεί γιατί μου αρέσει η 4x4.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά παίρνω από εκεί γιατί μου αρέσει η 4x4.
Η πίτσα τους δεν τρωγόταν.

Ακριβώς... Τρώγαμε παλιά συχνά, ειδικά στο γραφείο. Κάποια στιγμή χάλασε τόσο πολύ, που ούτε δωρεάν δεν τη θέλω πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Και σε φιλο εσκασε το εν λογο τηλ για δωρεαν. Και εμενα πρεπει να με πειραν αλλα ελειπα.

Την δωρεαν θα την τσιμπησω αν ξαναπαρουν, αλλα με τις τιμες που εχουν πλεον (και με εκπτωση) δεν προκειται να με ξαναδουν...

Link to comment
Share on other sites

. Προσωπικά παίρνω από εκεί γιατί μου αρέσει η 4x4.

Quoted for TRUTH

Εγώ γούσταρα (γιατί στο Γιου-Κέι δεν έχει) που ο ντιλιβεράς για να την περάσει απο την πόρτα στο σπίτι μου έπρεπε να την γύρει προς τιν μία μεριά καμιά 40άρα μοίρες γιατί ίσια δεν χώραγε!!

Σαν τα απόκρυφα του Τσάκωνα!

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ με το μέγεθος, με την ποιότητα διαφωνώ. Εμείς από το ίδιο κατάστημα παίρναμε, αλλά σπίτι/γραφείο είναι διαφορετικά και έχουν χαλάσει και τα δύο. Και δεν είναι μόνο δική μου άποψη, σταμάτησαν ΟΛΑ (:p) τα παιδιά στο γραφείο να παίρνουν Fan και το γυρίσαμε σε Benvenuto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.