Jump to content




DJD

Recommended Posts

Οι έξυπνοι και σωστοί από αυτούς θα γίνουν εκατομμυριούχοι... Ο χρυσός ανεβαίνει συνέχεια, αυτοί τον αγοράζουν στο 1/3 της τιμής και πολύς κόσμος ξεπουλάει ότι χρυσαφικό έχει προκειμένου να κρατήσει το σπίτι του ή το μαγαζί του.

Κανένας τους δεν είναι "σωστός"...

Link to comment
Share on other sites

Σωστοί όχι σε αυτό που κάνουν, που προσωπικά το θεωρώ ανήθικο σε κάποιο βαθμό, αλλά σαν επιχειρηματίες.

Ναι με αυτή την έννοια οκ, συμφωνώ :T:

Αλλά νομίζω ο χαρακτηρισμός έξυπνοι, το περιλαμβάνει κι αυτό. :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά το video club σειρά έχει το head n shoulders (ή wash n go δεν είδα και πολύ καλά).

Τουλάχιστον βάλτε καμιά διαφήμιση με το herbal essences :p

Διαβάζω το ποστ. Δεν καταλαβαίνω τίποτα. Πάω να το ξαναδιαβάσω και δεύτερη φορά και τσουπ... μου πετάγεται ο μ@λάκας στην μπανιέρα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρα, τι ειν αυτή η π@π@ρια που πετάγεται κάθε τρεις και μια?

Όχι τίποτα άλλα, αλλά θα με περάσουν και για τιούτο στο γραφείο με τον άπλυτο τον τύπο στη μπανιέρα

Link to comment
Share on other sites

γιατί η ρημάδα η dsl να μαξάρει στα 850kb/s......σνιφ :(
vDSL καθ' οδόν, εγώ πρήζω λίγο τον πΟΤΕ να μου βάλει υπόγεια γραμμή ανεξάρτητη μπας και γλυτώσω λίγο SNR/Db και βάλω metro ethernet 1Gbps στο μέλλον. Τα Cat 7 καλώδια του 1 χιλιομέτρου τα έχω έτοιμα πάντως :hehe:

ακούς εκεί, σε 3 διαμερίσματα και κάτω δεν μπαίνει υπόγεια γραμμή τηλεφώνου. :hang3:

Link to comment
Share on other sites

απέκτησα το atrixάκι μου με το lapdock μαζί (στην υπάλληλο θα την πέσω άλλη μέρα να και είναι motorola-φαν :p και πληρεί τις προδιαγραφές που είχα γράψει)

Τώρα έμεινα με 145€, έχω να πληρώσω :

157,20€ μπαταρίες UPS

200€ ένα monitorάκι

40€ μια κάρτα γραφικών για τη συλλογή

51,6€ wind

το κουμπί είναι έτοιμο, μπορώ να το πατήσω :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.