Jump to content




DJD

Recommended Posts

...Γιατί από το έμφραγμα δεν γίνεσαι ποτέ καλά...

Αν ρωτήσεις έναν σοβαρό παθολόγο ή καρδιολόγο, θα σου εξηγήσει πως ΟΛΟΙ οι καπνιστές έχουν πάθει τουλάχιστον ένα έμφραγμα στη ζωή τους. Εξαρτάται από το πόσο σοβαρό είναι. Φαντάζομαι βέβαια στη σειρά, θα είναι σοβαρά, για αυτό το αναφέρεις.

Σε ποιές περιοχές χιονίζει τώρα; Βόρεια Ελλάδα μου είπαν και Αττική στα βόρεια προάστια. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτήσεις έναν σοβαρό παθολόγο ή καρδιολόγο, θα σου εξηγήσει πως ΟΛΟΙ οι καπνιστές έχουν πάθει τουλάχιστον ένα έμφραγμα στη ζωή τους. Εξαρτάται από το πόσο σοβαρό είναι. Φαντάζομαι βέβαια στη σειρά, θα είναι σοβαρά, για αυτό το αναφέρεις.

Σε ποιές περιοχές χιονίζει τώρα; Βόρεια Ελλάδα μου είπαν και Αττική στα βόρεια προάστια. :hmm:

Πιάσαμε τα ΟΛΟΙ πάλι, δεν βλέπω να ξημερώνουμε LOL.

Από Αττική οδό και πάνω χιονίζει, Αγ. Στέφανο είμαι τώρα και το έχει στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφέρεται:

http://www.politedissent.com/house_pd.html

Θα εκπλαγείτε με τις ποσες ανακρίβειες υπάρχουν. Διαγνώσεις που δε βγάζουν νόημα εκτός της σφαίρας της φαντασίας, εξετάσεις που γίνονται για κουφους λόγους, διαρκουν υπερβολικά λιγο χρονικά, συμπτωματα που δε ταιριάζουνε με παθησεις... Και πολλά άλλα.

Το House δεν ειναι τοσο ακριβές όσο το παρουσιάζουνε, σιγουρα πολύ μεγάλο μερος είναι fiction αναμειγμένο με ιατρική.

Link to comment
Share on other sites

Παλλήνη την ώρα που έφευγα για δουλειά το έστρωνε, σε 3 μηνάκια πάντως εγώ θα είμαι παραλία για μπανακι

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CJV-qLJA7u0]giorgia palmas primo piano isola dei famosi giorno 7 - YouTube[/ame]

καλημέρες

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρα βρήκα ευκαιρία και τρούπωσα...έχω και γραφείο με ιντερνετι λέμε...κυρίλλα.

Άσχετο αλλά όποιος τρέχει κατεβαστήρι 24/7 ή home lab όπως ο γραφών, και θέλει να εξοικονομήσει ενέργεια,θερμότητα και θόρυβο ξηλώστε την κάρτα γραφικών εντελώς. Δεν χρειάζεται, αρκεί να ρυθμίσετε στο bios την επιλογή Halt on:no errors, συνήθως στην πρώτη οθόνη με τους σκληρούς δίσκους.

Αλλιώς θα κολλάει στο ρισταρτ περιμένοντας επιβεβαίωση.

Τωρα θα μου πεις, το ξέραμε και από μόνοι μας ρε Captain Obvious.

Σκασίλα μου σας το ξαναλέω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παλλήνη την ώρα που έφευγα για δουλειά το έστρωνε, σε 3 μηνάκια πάντως εγώ θα είμαι παραλία για μπανακι giorgia palmas primo piano isola dei famosi giorno 7 - YouTube

καλημέρες

ααααααααχ καταραμένε!

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι στο δρομο με τη μηχανη στη ν σμυρνη

Βλεπω τυπισσα με κολαν πανω σε ποδηλατο...

Και ξεκιναει να κανει ορθοπεταλια...

Μεχρι τον πειραια δεν ενιωθα κρυο λεμεεεε

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι στο δρομο με τη μηχανη στη ν σμυρνη

Βλεπω τυπισσα με κολαν πανω σε ποδηλατο...

Και ξεκιναει να κανει ορθοπεταλια...

Μεχρι τον πειραια δεν ενιωθα κρυο λεμεεεε

Πρέπει να σου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.