Jump to content




DJD

Recommended Posts

σε ξένο φόρουμ φωτογραφίας:

Bratislava is a real place? I thought it was a made up location for the movie Eurotrip LOL!

Και ναι, ήταν αμερικανάκι αυτός που ρώτησε αυτό το πράμα. (Location: Westfield, IN)

:nothing::nothing::nothing::nothing:

Link to comment
Share on other sites

Απο το διαβασμα της πρωτης μερας νιωθω ηδη κουρασμενος και περιμενω ηδη ποτε να τελειωσει μπας και περασουμε τιποτα...:magic:

Εγω μολις μπηκα στην Β' εξεταστικη..

So far εχουμε:

Ψηφιακη Επεξεργασια Σηματος: 5

Γραμμικα Συστηματα/Μετασχηματισμοι: 5

Δικτυα Δεδομενων II: 8.3

Τηλεπικοινωνιες: 7.5

Κατανεμημενα Συστηματα: 6

Αλλα δυο μου μενουν, να δωσω αυτη την εξεταστικη.. Αντε μπας και μικρυνει η λιστα με τα χρωστουμενα...

:p

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
Link to comment
Share on other sites

Εγω μολις μπηκα στην Β' εξεταστικη..

So far εχουμε:

Ψηφιακη Επεξεργασια Σηματος: 5

Γραμμικα Συστηματα/Μετασχηματισμοι: 5

Δικτυα Δεδομενων II: 8.3

Τηλεπικοινωνιες: 7.5

Κατανεμημενα Συστηματα: 6

Αλλα δυο μου μενουν, να δωσω αυτη την εξεταστικη.. Αντε μπας και μικρυνει η λιστα με τα χρωστουμενα...

:p

Τι εξαμηνο και ποσα χρωστας; Βασικα απαντα στο Τριτοβαθμια εκπαιδευση γιατι θα ξυπνησουμε καμια γατα..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

"Ο χρήστης Nephiλiμ έχει υπερβεί το όριο συνολικών αποθηκευμένων προσωπικών μηνυμάτων που του αντιστοιχεί και δε μπορεί να λάβει επιπλέον μηνύματα μέχρι να ελευθερώσει χώρο για αποθήκευση."

Σβησε ρε τπτ !!!

Link to comment
Share on other sites

Η ΔΕΗ στην Ανω Γλυφαδα (Τερψιθεα μερια) γ@μιεται κανονικα. 184V εχει φτασει και εχει κανει 3 διακοπες ρευματος. Μαλλον με κοβω να τα κλεισω ολα κ να τα βγαλω απο πριζα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.