Jump to content




DJD

Recommended Posts

έχει κανείς ιδέα αν οι φωτογραφίες διαβατηρίου χρειάζονται παραπάνω χρόνο από το φυσιολογικό για να βγουν;

Όχι, αλλά πρέπει να είσαι σαφής ότι είναι για διαβατήριο, γιατί έχουν συγκεκριμένες προδιαγραφές. Βέβαια, άλλοι της τηρούν και άλλοι όχι. Τώρα αν θα συναντήσεις πρόβλημα σε κάποιο έλεγχο, πάρε τηλέφωνο το φωτογράφο και πες του να έρθει να σε ξεμπλέξει

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς ιδέα αν οι φωτογραφίες διαβατηρίου χρειάζονται παραπάνω χρόνο από το φυσιολογικό για να βγουν;

Και οταν τις παραλαβεις μη τις ακουμπησεις με τα χερια για να μη κανεις δαχτυλιες ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου λέει ένας γείτονας,

Γείτονας: Πάω να πάρω δώρο στην γκόμενα για του Αγίου Βαλεντίνου

Περικλής: Ωραία που θα πας? Σε κάνα Victoria Secret?

Γ: Mπα δεν προλαβαίνω, θα παω στο wallmart (μεγάλο supermarket)

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και 'συ στο κόλπο?:)

Στο επόμενο update του project σου βάλε διπλάσιες φωτό από 'τι συνήθως, με την μεγαλύτερη ανάλυση που μπορείς, χωρίς συμπίεση, στο imageshack... Να δεις αν θα του αρέσει.. :p

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα τα εργασιακά αυτή την εποχή. Είμαι σε δίλλημα για το επαγγελματικό μου μέλλον. Θα δούμε από βδομάδα αν θα ρισκάρω για καλύτερη καριέρα ή αν θα μείνω στην παρούσα φάση με δύσκολη δουλειά και απληρωσιά. Μακάρι να λάβω τη σωστή απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα τα εργασιακά αυτή την εποχή. Είμαι σε δίλλημα για το επαγγελματικό μου μέλλον. Θα δούμε από βδομάδα αν θα ρισκάρω για καλύτερη καριέρα ή αν θα μείνω στην παρούσα φάση με δύσκολη δουλειά και απληρωσιά. Μακάρι να λάβω τη σωστή απόφαση.

πολύς κόσμος είναι στην ίδια ή και σε χειρότερη κατάσταση.

ακούω συνεχώς για ανθρώπους που θέλουν να φύγουν

για οπουδήποτε χωρίς να ζυγίσουν τα υπέρ και τα κατά,απλά θέλουν να φύγουν

χειρότερη περίπτωση οι μεγάλες ηλικίες που δεν έχουν μάθει τίποτα καλά

όταν στην αγορά η εξειδίκευση είναι πλέον απαραίτητο εφόδιο

προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος για το αύριο και σκέφτομαι μια κινεζική παροιμία

που λέει ότι "δεν μπορεί να βρέχει κάθε μέρα"

καλή τύχη σε ότι κάνεις

Link to comment
Share on other sites

450ευρώ από τα παράθυρο...

Είχαμε κλείσει να έρθουμε πάσχα ελλάδα αλλά η αεροπορική (Malev) αποφάσισε να χρεωκοπήσει. Παίρνω τηλέφωνο, το σηκώνουν μετά από 45 λεπτά... "I am sorry, you lost your money, there is nothing I can do."

:nothing:

Έκανα dispute το transaction στην τράπεζα αλλά για το αν θα πάρουμε χρήματα πίσω θα πρέπει να περιμένουμε 2-3 μήνες.. Πήρα και τον [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] στο λαιμό μου :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορέσεις και τα τραβήξεις έχει καλώς. Αλλιώς αν μπείς στη σειρά των πιστωτών και περιμένεις αν θα μείνει τίποτα από την εκκαθάριση της εταιρίας, ζήσε Μάη μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.