Jump to content




DJD

Recommended Posts

Διαβάζοντας συνέντευξη σεισμολόγου για τη σεισμική δραστηριότητα της Σαντορίνης των τελευταίων ημερών:

"...Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, η κατάσταση είναι υπό έλεγχο..."

Τι σκ@τά ελέγχετε δηλαδή, πείτε μου κι εμένα...!!! :whip::crazy:

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας συνέντευξη σεισμολόγου για τη σεισμική δραστηριότητα της Σαντορίνης των τελευταίων ημερών:

"...Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, η κατάσταση είναι υπό έλεγχο..."

Τι σκ@τά ελέγχετε δηλαδή, πείτε μου κι εμένα...!!! :whip::crazy:

και τι να πούνε στον κοσμάκι ...

αν πούνε θα γίνει τις πόπης περισσότερα άτομα θα πεθάνουν από πανικό ...

και φταίνε και τα κανάλια που την τρίχα την κάνουν τριχιά ώστε να απασχολούνε τον κόσμο . και σήμερα το πρωί είδα την τσαπανήδου (2 λεπτά είδα) και νόμιζα ότι έρχεται το τέλος του κόσμου απο την κακοκαιρία ...

Link to comment
Share on other sites

....και φταίνε και τα κανάλια που την τρίχα την κάνουν τριχιά ώστε να απασχολούνε τον κόσμο...

Αυτό είναι το αντίστροφο που λες. Τα ΜΜΕ λένε ότι είναι υπό έλεγχο, δηλαδή, δεν τρέχει τίποτα.

Όσο για την τρίχα, μάλλον τριχιά είναι... Σεισμική δραστηριότητα των τελευταίων 15 ημερών (τα κόκκινα είναι οι τελευταίες 24 ώρες):

attachment.php?attachmentid=47873&stc=1&d=1327920039

post-173-1416075774,5992_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το αντίστροφο που λες. Τα ΜΜΕ λένε ότι είναι υπό έλεγχο, δηλαδή, δεν τρέχει τίποτα.

Όσο για την τρίχα, μάλλον τριχιά είναι... Σεισμική δραστηριότητα των τελευταίων 15 ημερών (τα κόκκινα είναι οι τελευταίες 24 ώρες):

attachment.php?attachmentid=47873&stc=1&d=1327920039

και πάλι πες ότι έχουμε στοιχεία για σεισμό 9 ρίχτερ ( της πόπης είπαμε) αν το πούμε σκέψου τι θα γίνει !

εδιτ

για μην τυχόν παρερμηνείες δεν ξέρω τίποτα απλά σχολιάζω την κατάσταση

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

και πάλι πες ότι έχουμε στοιχεία για σεισμό 9 ρίχτερ ( της πόπης είπαμε) αν το πούμε σκέψου τι θα γίνει !

Με δε λέω να πουν ότι θα κάνει σεισμό 9R... Αλλά μη λές ότι τα έχεις υπό έλεγχο... Πες κάτι άλλο... Πες, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας αυτή τη στιγμή. Πες, παρακολουθούμε τη δραστηριότητα και θα ενημερώνουμε για κάθε αλλαγή... Είναι γελοίο να λες δημοσίως ότι ελέγχεις κάτι που δεν κατανοείς καν.

Link to comment
Share on other sites

και πάλι πες ότι έχουμε στοιχεία για σεισμό 9 ρίχτερ ( της πόπης είπαμε) αν το πούμε σκέψου τι θα γίνει !

εδιτ

για μην τυχόν παρερμηνείες δεν ξέρω τίποτα απλά σχολιάζω την κατάσταση

Φαντάσου να μην έκανες αυτό το edit και με αυτό το nickname.. :p:p

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα :hang3: πως διάολο κάνουμε ρισέτ το βιολογικό μας ξυπνητήρι;
εντολή TIME, και μετά γράφεις ότι ώρα θες :p

η κοιτάς να σε κολλήσει κάποιος διπλανός σου κρυολόγημα και κοιμάσαι νωρίς :fist: (αυτό έπαθα αυτές τις μέρες)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.