Jump to content




DJD

Recommended Posts

I'm in love (with a fairytale)...

Έτσι μου έρχεται να αρχίσω να δουλεύω πάλι νύχτα... απίστευτα εύκολη η δουλειά των σημερινών DJs...

ναι όπου οι μισή κάθε 30 sec αλλάζουν τραγούδι αν γίνεις τέτοιος έχεις να φας κράξιμο :p

Link to comment
Share on other sites

ναι όπου οι μισή κάθε 30 sec αλλάζουν τραγούδι αν γίνεις τέτοιος έχεις να φας κράξιμο

Έχω φάει αρκετό, μη σε νοιάζει :p Απλά το έκανα για 2-3', όχι για ώρα. Πχ, έβαζα μόνο τις εισαγωγές από 3-4 τραγούδια του ίδιου καλλιτέχνη, τους ξεσήκωνα, με έκραζαν και στο τέλος έβαζα το γνωστότερό του κομμάτι το οποίο και άφηνα όμως ;)

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν σε θελει....

Πηγαμε σημερα να μετρησουμε ενα χωραφι καπου και στησαμε το θεοδολιχο πανω σε ενα τριγωνομετρικο και θελησαμε να παρουμε ενα μηκος 3400m, την προηγουμενη εβδομαδα ειχαμε παρει με επιτυχια ενα μηκος 3950 απο το ιδιο σημειο χωρις κανενα οπτικο εμποδιο με ιδιες μετεωρολογικες συνθηκες.

Σημερα δεν μπορυσαμε με τπτ, ουτε στα 2000 μετρα, απλα δεν μπορουσε το μηχανημα, πολυ περιεργο.....

Και γυρναω σπιτι και διαβαζω για την μαγνητικη καταιγιδα απο τον ηλιο...ακομα και ο ηλιος εναντιον μας ?:wall::p

20-meter-measuring-tape-rdm08-1571.jpg

:dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει αρκετό, μη σε νοιάζει :p Απλά το έκανα για 2-3', όχι για ώρα. Πχ, έβαζα μόνο τις εισαγωγές από 3-4 τραγούδια του ίδιου καλλιτέχνη, τους ξεσήκωνα, με έκραζαν και στο τέλος έβαζα το γνωστότερό του κομμάτι το οποίο και άφηνα όμως ;)

Ναι αλλά να βάζεις lmfao party rock και να το γυρνάς μετά από 42sec σε ελληνικό :wall: δεν πιστεύω να το έχεις κάνει

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά να βάζεις lmfao party rock και να το γυρνάς μετά από 42sec σε ελληνικό δεν πιστεύω να το έχεις κάνει

Όχι, αλλά έχω κάνει άλλο... :o

Την ώρα που είναι όλα τα ξε(_|_) πάνω στη μπάρα και χορεύουν τσιφτετέλια, βάζω το Whenever I May Roam - Metallica με όλη την εισαγωγή και μέχρι να καταλάβουν ότι "το γύρισα", εγώ και όσοι ήξεραν το κομμάτι, είχαμε λυθεί στο γέλιο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αλλά έχω κάνει άλλο... :o

Την ώρα που είναι όλα τα ξε(_|_) πάνω στη μπάρα και χορεύουν τσιφτετέλια, βάζω το Whenever I May Roam - Metallica με όλη την εισαγωγή και μέχρι να καταλάβουν ότι "το γύρισα", εγώ και όσοι ήξεραν το κομμάτι, είχαμε λυθεί στο γέλιο :hehe:

Πλέον θα καταλάβαιναν ποιό είναι το κομμάτι,

με τη διαφορά πως θα σε ρώταγαν ποια είναι

αυτά τα πανκιά που κλέβουν Rihanna... :tomato:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sodwmZme4Y8]Rihanna - Red Lipstick (feat. Nicki Minaj) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Πλέον θα καταλάβαιναν ποιό είναι το κομμάτι,

με τη διαφορά πως θα σε ρώταγαν ποια είναι

αυτά τα πανκιά που κλέβουν Rihanna...

O ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ!!! Δεν το είχα πάρει χαμπάρι!!! :wassat:

Link to comment
Share on other sites

20-meter-measuring-tape-rdm08-1571.jpg

:dance3::dance3:

ακολουθησαμε τη συμβουλη σου, δουλεψε τελικα με κορδελα μολις πριν λιγο γυρισαμε απο τη δουλεια, μας πηρε 7 ωρες και στο τελος με τους φακους ειχε πλακα. Μας τη πεσανε και 5-6 σκυλια αλεπουδες κλπ αλλα νταξ δε βαριεσε, φοβαμαι μη χασαμε την ευθυγραμμια...

:p

Link to comment
Share on other sites

Μπορουσατε να σταθειτε στα δυο σημεια που θελατε να μετρησετε με κινητα με gps ,να δειτε συντεταγμενες και μετα να κανετε τους καταλληλους υπολογισμους :p

δεν το σκεφτηκαμε αυτο:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παντρεψα και την δευτερη μου αδελφη.Tελος οι υποχρεωσεις.

Βγαινω στην πιατσα να βρω μια καλη κοπελα να ανοιξω οικογενεια.:p

Αν ξερετε κανα καλο κομματι για σπιτι, pm:dance3:

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παντρεψα και την δευτερη μου αδελφη.Tελος οι υποχρεωσεις.

Βγαινω στην πιατσα να βρω μια καλη κοπελα να ανοιξω οικογενεια.:p

Αν ξερετε κανα καλο κομματι για σπιτι, pm:dance3:

Η πρώτη που μου έρχεται στο μυαλό είναι αυτή :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.