Jump to content




DJD

Recommended Posts

Βλέπω Gordon Ramsay, boiling point κτλ, στα πρώτα του εστιατόρια που προσπαθεί να πάρει το 3ο αστέρι Michelin.

Και πέφτω μετά σε κάτι botrini κτλ σε κάτι Ελληνικά εστιατόρια κωλοχανεία, για τα οποία πρέπει να θεσπιστεί ειδικό Fulda guide, στο οποίο θα παίρνουν 1 αστέρι Fulda, 2 αστέρια κ.ο.κ. και τα καλύτερα εστιατόρια μετά το 3ο αστέρι Fulda θα βραβεύονται με το Χρυσό Βροχολάστιχο 195/60/15 (ή και βρακολάστιχo).

Link to comment
Share on other sites

άσε τους Maya και διαβάστε κανένα Λιακόπουλο να δείτε τι γίνετε :p .

είπαμε ο ήλιος είναι ένα τεράστιο κύκλωμα το οποίο αποτελείτε από bozounia (μολις τα ονόμασα) είναι 1000000000000,74821568904879 ταχύτερα από τα ηλεκτρόνια τα οποία λόγο της τεράστιας ενεργείας που έχουν είναι κολλημένα μαζί .

τέλος ο ήλιος είναι ένα τεράστιο ηλεκτρομαγνητικό πανηγύρι από ρεύμα :p

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

μόλις κατάφερε ο πατέρας μου να εξαφανίσει το παραθυράκι που αναδύεται όταν πατάμε δεξί κλικ ...:fist: :wall:

(για τους βιαστικούς)

ακόμα δεν το έχω κοιτάξει από κοντά

:p

Link to comment
Share on other sites

Πατα select start - pokemon - pidgey - fly μη μασας τωρα με τα αυτοκινητα και την κινηση
δεν αντιλέγω, το έχω κάνει πολλές φορές έτσι Αθήνα - Θεσσαλονίκη (στην Greece region) αλλά στην 6άδα μου μπορεί να μην έχω το pidgey του αστρολάβου :p οπότε παω με running shoes η bike η Bugatti veyron.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.