Jump to content




DJD

Recommended Posts

π00τανα Intelα εισαι πολυ μπροστα τελικα...

Ζητειται πληρες συστημα Intel Prescott οσο το δυνατον μεγαλυτερης συχνοτητας

λοιπα χαρακτηριστικα πλην του επεξεργαστη παντελως αδιαφορα

το pc προοριζεται για αεροθερμο/κατεβαστηρι

παρακαλωω λογικες προσφορες, πληροφοριες εντος

Link to comment
Share on other sites

π00τανα Intelα εισαι πολυ μπροστα τελικα...

Ζητειται πληρες συστημα Intel Prescott οσο το δυνατον μεγαλυτερης συχνοτητας

λοιπα χαρακτηριστικα πλην του επεξεργαστη παντελως αδιαφορα

το pc προοριζεται για αεροθερμο/κατεβαστηρι

παρακαλωω λογικες προσφορες, πληροφοριες εντος

Αν μου βρείς το πρόβλημα στον υπολογιστή μου, σου χαρίζω 3άρι prescott και δώρο μια mobo:clap: Έχω κάψει μέχρι σήμερα 3 κάρτες γραφικών και δεν ξέρω τι παίζει (pm λεπτομέρειες):slap:
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε ένας φίλος μου που είναι στο ΕΜΠ, έναν τίτλο βιβλίου στη βιβλιοθήκη τους.

"Η κοινωνική διάσταση της αρχιτεκτονικής του Άρχοντα των Δαχτυλιδιών μέσα από το παράδειγμα της Μίνας Τίριθ"

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

π00τανα Intelα εισαι πολυ μπροστα τελικα...

Ζητειται πληρες συστημα Intel Prescott οσο το δυνατον μεγαλυτερης συχνοτητας

λοιπα χαρακτηριστικα πλην του επεξεργαστη παντελως αδιαφορα

το pc προοριζεται για αεροθερμο/κατεβαστηρι

παρακαλωω λογικες προσφορες, πληροφοριες εντος

Έχω ένα αρκετά τούμπανο s478...ανταλλάζουμε με καμιά υδροκοπή/βαφή?:p

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μήπως είσαι έγκυος.

(το ανατριχιαστικό «ξαναπαιφτω» δεν το σχολιάζω. Oops! I just did it)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Τις γνώσεις που έχω πάνω στην ελληνική γλώσσα και τις χρήσεις τις αμφιβάλω αν τις έχουν 10 εδώ μέσα, οπότε άσ' το το oops! i just dit it. Και δεν υπερβάλω. Κάνουμε και εμείς λάθη,αλλά να μη μας κάνουν και τους έξυπνους.

Και να είναι και τελείως αναρμόδιοι γι' αυτό.

Oops.

Link to comment
Share on other sites

Professor Hydra it is then.

Μια απορία όμως την έχω. Ποιοι 10 ΑΞΙΟΙ μέσα στο TheLab μπορούν να φτάσουν το επίπεδο γνώσεών σας στη γλωσσολογία;

Α και μια μικρή λεπτομέρεια. Το υπερβάλλω είναι με δύο λάμδα επειδή είναι ενεστώτας. Just sayin.

Link to comment
Share on other sites

Τις γνώσεις που έχω πάνω στην ελληνική γλώσσα και τις χρήσεις τις αμφιβάλω αν τις έχουν 10 εδώ μέσα, οπότε άσ' το το oops! i just dit it. Και δεν υπερβάλω. Κάνουμε και εμείς λάθη,αλλά να μη μας κάνουν και τους έξυπνους.

Και να είναι και τελείως αναρμόδιοι γι' αυτό.

Oops.

Yo Hydra,Im really happy about you,Imma let you finish,but Zouraris was the best professor of all time.

Link to comment
Share on other sites

Professor Hydra it is then.

Μια απορία όμως την έχω. Ποιοι 10 ΑΞΙΟΙ μέσα στο TheLab μπορούν να φτάσουν το επίπεδο γνώσεών σας στη γλωσσολογία;

Α και μια μικρή λεπτομέρεια. Το υπερβάλλω είναι με δύο λάμδα επειδή είναι ενεστώτας. Just sayin.

Αρμόδιος είναι η λέξη που χρησιμοποίησα. Σε ένα φόρουμ φιλολόγων λογικά θα ήμουν από τους τελευταίους αρμόδιους να ασκήσουν κριτική ή να το παίξουν έξυπνοι που ο άλλος έκανε ένα ορθρογραφικο.

Εδώ ,είναι λιγότεροι και για να μην έχουμε ψευδαισθήσεις επειδή ο άλλος χειρίζεται καλά τις 100 λέξεις που χρησιμοποιεί στην καθημερινότητά του δε τον καθιστά άριστο γνώστη της ελληνικής. Χαίρω πολύ! Τα 8/10 του ελληνικού πληθυσμού έχουν τέτοιο λεξιλόγιο που φθάνει το πολύ τις 150 λέξεις. Ένα αυτό.

Δέυτερον πολλοί που το παίζουν έξυπνοι,να τους έβλεπα πώς τα πάνε και από προφορικότητα. Γιατί είμαστε αναμφίβολα η γενιά της εγγραματοσύνης και σε αυτό μονάχα επικεντρώνεται το εκπαιδευτικό μας σύστημα.

Δε μας ενδιαφέρει που ένας δικηγόρος δεν έχει ρητορική,αρκεί που έγραψε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.