Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μαρκα 5 gum tropical κατι.
:hmm:, κάπου εδώ είχα διαβάσει ότι αυτές τις τσίχλες τις ανακάτεψαν με ραδιενεργά απόβλητα και απέκτησαν παράξενες ιδιότητες :whistle2: όσοι τις χρησιμοποίησαν.
Link to comment
Share on other sites

:hmm:, κάπου εδώ είχα διαβάσει ότι αυτές τις τσίχλες τις ανακάτεψαν με ραδιενεργά απόβλητα και απέκτησαν παράξενες ιδιότητες :whistle2: όσοι τις χρησιμοποίησαν.

naughty-memes-no-more-trolling.jpg

Για το καλό όλων μας.

Link to comment
Share on other sites

για αυτό υποτίθεται τα βάζεις πιο μικρός αλλά οκ ... τι μου θύμισες τώρα :p (ναι φόραγα και εγώ)

θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις , στην αρχή είναι ο πόνος και το ψεύδισμα μετά καλυτερεύει ... όταν θα πας να τα βγάλεις μετά πάμε για άλλη θεραπεία (η ορθοδοντική έχει μέλλον μπροστά της , ακόμα δεν είναι στα καλύτερά της, τελειότητα βρίσκεις μόνο αν τα βγάλεις όλα και βάλεις καινούργια)

edit

περαστικά , όλα πάνε καλά .

Είχα conflict of... surgeries man.

Πολυμακροχρόνιος ο δεσμός μου με χειρούργους και γιατρούς...

Ήταν πως ήτανε σκατά το σαγόνι μου, έπαθα πριν κανά 3άρι χρόνια από ότι φαίνεται κάποιου είδους "μόλυνση" και χειροτέρεψε και η γνάθος μου και γίνανε όλα *#**ί.

Τελειότητες και χαζοπ!πες να μου λείπουνε, με το που φθάσει σε μια φάση να μην προκύπτει πρόβλημα στο μέλλον οδοντοστοιχικά, τέλος κύριοι, ας παραμείνει ο George ο άνθρωπος με το καλύτερο χαμόγελο, not interested in that kind of sh1t.

Link to comment
Share on other sites

και πάλι περαστικά σου δεν ξέρω τι έχεις τραβήξει οπότε δεν μπορώ να μιλήσω ...

επόμενο θέμα

μόλις ενημερώθηκα για αυτό

Finally revealed: The release date of TERA!

έχουμε θέμα για το game ? γιατί έψαξα και δεν βρήκα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον αναπτύχθησαν 2 νέα features...

Ψευδισμός ( χειρότερα από καθυστερημένο "μιλάω" ) και... saliva-full mouth 24/7/365...

FML

Προτεινω εντατικη θεραπεια με μπολικο Zαν Κλοντ απο "μαυρα μεσανυχτα"

that will cheer you up

Link to comment
Share on other sites

ψελλίζοντας σαν τον bob τον σφουγγαράκη που έχει βάλει στο στόμα του τον κύριο χτάποδι... :hmm:

κυριο καβουρι... οχι κυριο χταποδι.. δεν υπαρχει χταποδι στον μπομ σφουγκαρακι... ελεος!!!! αντε τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9665]z3et[/MENTION]

Το ίδιο κουλό μου φάνηκε και εμένα ,που τις τελευταίες βδομάδες μασάω αυτές.

Σάπιες ,δε ξαναπαίρνω.

l_elmaclassic.jpg

Δεν υπάρχει κατι καλύτερο απο αυτες, "υγιεινές" και ελληνικές...

Αν δεν εχετε δοκιμασει καντε το ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.