Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σωριάστηκα φαρδύς πλάτυς προχθές. Κανένας πόνος. Χθες άρχισε να πονάει η αριστερή κουτάλα. Μέχρι το μεσημέρι πονούσε και το στέρνο. Μετά από λίγο αν ανέπνεα βαθιά πονούσα. Λες και μου καρφώνανε μαχαίρια. Σήμερα τα πράγματα καλύτερα. Έβαλα ένα ΛΕΟΝΤΟΣ στην πλάτη και πήρα και ένα Norgesic. Ήδη υπάρχει βελτίωση. nobodycares.

:coax:

Link to comment
Share on other sites

Χθες βρήκα στο παρκιν του σουπερμάρκετ τσαντάκι με καλό κινητό και πορτοφόλι με 2 κάρτες αναλήψεων, 1 κάρτα ανοιχτού καταναλωτικού, 1 πιστωτική, ταυτότητα και 550 ευρώ. επεστράφηκαν στο ακέραιο στον κάτοχό τους!!

ΚΑΡΜΑ ΑΚΟΥΣ??????????????????????????

Karma is a b*tch.

Την τελευταία φορά που έκανα κάτι καλό σε τυχώντα έφαγα instant payback, ψόφησε το κινητό μου μόλις 15 λεπτά μετά το good karma for you son της Ταϊβανέζας...

Link to comment
Share on other sites

Karma is a b*tch.

Την τελευταία φορά που έκανα κάτι καλό σε τυχώντα έφαγα instant payback, ψόφησε το κινητό μου μόλις 15 λεπτά μετά το good karma for you son της Ταϊβανέζας...

Είσαι σίγουρος ότι δεν είχε συγγένεια με το Μητσοτάκη;
Link to comment
Share on other sites

Σωριάστηκα φαρδύς πλάτυς προχθές. Κανένας πόνος. Χθες άρχισε να πονάει η αριστερή κουτάλα. Μέχρι το μεσημέρι πονούσε και το στέρνο. Μετά από λίγο αν ανέπνεα βαθιά πονούσα. Λες και μου καρφώνανε μαχαίρια. Σήμερα τα πράγματα καλύτερα. Έβαλα ένα ΛΕΟΝΤΟΣ στην πλάτη και πήρα και ένα Norgesic. Ήδη υπάρχει βελτίωση. nobodycares.

μήπως να το κοιτάξεις λίγο παραπάνω ;

πόνος στο στέρνο (σε συνδυασμό με άλλο σημείο του σώματος {βραχίονα ή πλάτη}

μπορεί να σημαίνει μίνι-ισχαιμικό ή κάποια προδιάθεση

το πιο πιθανό είναι να είναι κανένα κρύωμα αλλά αν ο πόνος επιμένει να δεις ένα γιατρό

Link to comment
Share on other sites

μήπως να το κοιτάξεις λίγο παραπάνω ;

πόνος στο στέρνο (σε συνδυασμό με άλλο σημείο του σώματος {βραχίονα ή πλάτη}

μπορεί να σημαίνει μίνι-ισχαιμικό ή κάποια προδιάθεση

το πιο πιθανό είναι να είναι κανένα κρύωμα αλλά αν ο πόνος επιμένει να δεις ένα γιατρό

Ο πόνος έχει σχεδόν περάσει, αλλά αύριο μεθαύριο έχει ούτως ή άλλως το πρόγραμμα ωριλλά και οφθαλμίατρο οπότε θα περάσω και από ορθοπαιδικό.

Φυσικά όλα συνέβησαν Πέμπτη και 12 μάλλον για ξεκάρφωμα για την Παρασκευή και 13 :fist:

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ να έχει και λίγο ζουμί...μην είναι ξερακιανή!:)

Αφιερωμένο στο τρελό loverboy @greekfragma που απολύεται, διαλύεται κτλ.:)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=H_1BnKrCpI8&feature=colike]Primitive X Justene Jaro - Underwear & Infrareds - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τί να πεις. Ένας φοίτουκλας που μου την έδινε στο σχολείο ,πέρασε Ιατρική Αθηνών και τώρα μόλις πέτυχα στο facebook να λέει "Τί πίπες λέει ο Ιπποκράτης".

Άσ' το το άθλημα άσχημε.

Εγώ είμαι της θέσης να διδάσκεται φυσική,μαθηματικά και σε ορισμένα τμήματα της φιλοσοφικής.

Το επικό επίσης χαζό ήταν και ένα κάτω στα σχόλια :

...ίσως να γίνουν δευτερεύοντα,και τα δευτερεύοντα να γίνουν βασικά-Μουσική,Ζωγραφική,Γυμναστική... Καλό βράδυ!
Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.