Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ο αστρολάβος πως και δεν εχει εμφανιστεί να σας μπαναρει για οφφτοπικ?

Ανησυχώ :p

Φουτουριστικά ρολογια χειρός απο Ιαπωνια μερια (και με καλη τιμή) :o

LED WATCHES & LCD WATCHES : Tokyoflash Japan

Link to comment
Share on other sites

Real temp -6c, feels like -16c και ειδα μπιατς να κυκλοφορει με σορτασκι και ενα φουτερ :hehe:

Εγω απο την αλλη φοραω μπλουζα, πουκαμισο, πουλοβερ, σακακι, παλτο, κασκολ, γαντια και κρυωνω :p Eπισης παραλιγω να φαω σαβουρα στον παγο αλλα στο τσακ δουλεψε το traction control.

we-look-good.jpg

? :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πρέπει να δηλώσω μαθήματα, χωρίς να ξέρω το πρόγραμμα της εξεταστικής -και χωρίς να ξέρω τι έχω περάσει στην προηγούμενη εξεταστική- είναι πολύ γελοίο. 2 μαθήματα που δεν πέρασα δεν τα έχω δηλώσει γιατί νόμιζα ότι θα τα πέρναγα*, ενώ τα περισσότερα απ'όσα έχω δηλώσει, είτε είναι την ίδια μέρα είτε σε συνεχόμενες μέρες :hang3:

*Δεν τα είχα δώσει καν, όταν έκανα δήλωση για το επόμενο εξάμηνο :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πρέπει να δηλώσω μαθήματα, χωρίς να ξέρω το πρόγραμμα της εξεταστικής -και χωρίς να ξέρω τι έχω περάσει στην προηγούμενη εξεταστική- είναι πολύ γελοίο. 2 μαθήματα που δεν πέρασα δεν τα έχω δηλώσει γιατί νόμιζα ότι θα τα πέρναγα*, ενώ τα περισσότερα απ'όσα έχω δηλώσει, είτε είναι την ίδια μέρα είτε σε συνεχόμενες μέρες :hang3:

*Δεν τα είχα δώσει καν, όταν έκανα δήλωση για το επόμενο εξάμηνο :boxed:

Don't you love the Greek college way of operation ? :p

Link to comment
Share on other sites

Χθες βρήκα στο παρκιν του σουπερμάρκετ τσαντάκι με καλό κινητό και πορτοφόλι με 2 κάρτες αναλήψεων, 1 κάρτα ανοιχτού καταναλωτικού, 1 πιστωτική, ταυτότητα και 550 ευρώ. επεστράφηκαν στο ακέραιο στον κάτοχό τους!!

ΚΑΡΜΑ ΑΚΟΥΣ??????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.