Jump to content




DJD

Recommended Posts

Θα με τρελανει το coil whine....

Ειμαι με τα ακουστικα και μολις ανακαλυψα οτι οταν κανω scroll στον Firefox ακουγεται ενα Ζζζζζζβζβζ :wall::wall::wall::wall:

Δεν τη παλευει η καρτα ηχου

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι από RMA διατηρείται η εγγύηση του προηγούμενο νομίζω
Yeap,εχει μεχρι 8/2013 τωρα.αλλο 1,5 χρονο δηλαδη

Όταν γίνεται αντικατάσταση προϊόντος με νέο, η εγγύηση αρχίζει από την αρχή, ακόμα κι αν είχαν μείνει ώρες πριν λήξει η αρχική. Σε περίπτωση αλλαγής πολιτικής, ισχύει η καινούρια, δηλαδή ο νέος δίσκος που πήρες θα έχει εγγύηση όση κι αν τον αγόραζες σήμερα. Περισσότερα εδώ, για να μην τα γράφω πάλι και αν θέλετε να το τραβήξετε, θέμα, γιατί παρακολουθεί ο astro.

Link to comment
Share on other sites

Αν ημανε δημιοσιογραφισκος στο μεγκα θα δηλωνα παραιτηση.

Εκτος αν θελουν να φυγουν και τους κρατανε τιποτα περιεργα συμβολαια.

Δε λεω για τους πασοκους αλλα για 2-3 που ειναι σα κλαμμενοι...

ΗΛΙΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ λιγο σημερα στην αθηνα...Απο βδομαδα παλι:magic:

Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνεται αντικατάσταση προϊόντος με νέο, η εγγύηση αρχίζει από την αρχή, ακόμα κι αν είχαν μείνει ώρες πριν λήξει η αρχική. Σε περίπτωση αλλαγής πολιτικής, ισχύει η καινούρια, δηλαδή ο νέος δίσκος που πήρες θα έχει εγγύηση όση κι αν τον αγόραζες σήμερα. Περισσότερα εδώ, για να μην τα γράφω πάλι και αν θέλετε να το τραβήξετε, θέμα, γιατί παρακολουθεί ο astro.

Κι εγώ ο μ@λ@κ@ς νόμιζα ότι μου κάνανε και χάρη πέρυσι στο e-shop :hang3:

Thanks Wizard! δε το είχα δει το thread :T:

Link to comment
Share on other sites

Μενα παντως η WD παρολο που ειναι καινουργιος,αλλο 1,5 χρονο του δινει...

Η WD σαν εταιρία, δεν υπόκειται στην Ελληνική νομοθεσία. Μιλάμε για περιπτώσεις που το προϊόν αντικαταστάθηκε από Ελληνική εταιρία. Επίσης, στη δεύτερη περίπτωση, αν πας στο site της WD και κάνεις αναζήτηση με το S/N, θα σου δώσει την ελάχιστη δυνατή εγγύηση βάσει ημερομηνίας παραγωγής κι όχι βάσει ημερομηνίας πώλησης για αυτό καλό είναι να έχουμε απόδειξη αγοράς και να μη βασιζόμαστε στα S/Ns.

Link to comment
Share on other sites

Real temp -6c, feels like -16c και ειδα μπιατς να κυκλοφορει με σορτασκι και ενα φουτερ :hehe:

Εγω απο την αλλη φοραω μπλουζα, πουκαμισο, πουλοβερ, σακακι, παλτο, κασκολ, γαντια και κρυωνω :p Eπισης παραλιγω να φαω σαβουρα στον παγο αλλα στο τσακ δουλεψε το traction control.

Link to comment
Share on other sites

Real temp -6c, feels like -16c και ειδα μπιατς να κυκλοφορει με σορτασκι και ενα φουτερ :hehe:

Εγω απο την αλλη φοραω μπλουζα, πουκαμισο, πουλοβερ, σακακι, παλτο, κασκολ, γαντια και κρυωνω :p Eπισης παραλιγω να φαω σαβουρα στον παγο αλλα στο τσακ δουλεψε το traction control.

φάε τίποτα και μην κάνεις δίαιτα ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.