Jump to content




DJD

Recommended Posts

Για εξηγείστε κάποιος με απλά λόγια τί ακριβώς γράφουμε στη γραμμή διευθύνσεων για να βρούμε το post count στο ΠΟΘ και κατ' επέκταση σε οποιοδήποτε θέμα.

Δεν γράφουμε, πατάμε δίπλα στον τίτλο του θέματος που λέει απαντήσεις πριν ακόμα ανοίξουμε το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος ειναι απο θεσσαλονικη κατα προτιμηση κοντα καλαμαρια,ας μου στειλει ενα πμ.θελω μια εξυπηρετηση.αν βοηθησει θα θυσιαστω και θα φαω εγω κοκκινη αν χρειαστει οποτε χρειαστει :p

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος ειναι απο θεσσαλονικη κατα προτιμηση κοντα καλαμαρια,ας μου στειλει ενα πμ.θελω μια εξυπηρετηση.αν βοηθησει θα θυσιαστω και θα φαω εγω κοκκινη αν χρειαστει οποτε χρειαστει :p

wut?

Link to comment
Share on other sites

Το σιρόπι που είχες πει τις προάλλες πάντως, το έχουν προς πώληση και το βρήκα στην στοά του σταθμού Πανεπιστημίου (Starbucks φυσικά)...

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά σε καλύπτει στο "γευστικά κάτι παρόμοιο" :p

Την σως που λες την βάζουν σε κάποιο από τα ροφήματα; Την είδες μπροστά σου δηλαδή σε κάποιο κατάστημα; Γιατί αν ναι, λογικά θα μπορούν να στην πουλήσουν...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION]

καλούτσικο ειναι αλλά στο "γευστικά κάτι παρόμοιο" δεν με καλύπτει αρκετά.

Τη σως φυσικά και την βάζουν σε κάποια ροφήματα (και προφανώς την έχω δοκιμάσει), αλλιώς πώς θα ήξερα οτι μου αρέσει ;

Τα καταστήματα όμως (στην Ελλάδα τουλάχιστον) δεν την πουλάνε και το starbucks store στέλνει μόνο Αμερική

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.