Jump to content




DJD

Recommended Posts

το χειροτερο πραγμα να χεις gtp δοντια και γενικα τα συναφη υποσυστηματα.. 6 χρονακια και κανα 4-5k ευρωπουλα τραβιομουνα... υπομονη φιλαρακι. το μονο καλο οτι οτι εγινα ανθρωπος (εχασα κιλα στην καταλληλη περιοδο πριν τα παντρευτω φορ εβα).. 17κιλακια(92->75 [1.91] @16 year old) σε 2μιση μηνες. μονο φιδε και γιαουρτακι

Awesome!

Έχω που έχω θέμα με τα φαγητά και χωρίς τέτοια μπλεξίματα, αν είναι να πολλαπλασιαστούνε sb f*ck me now.

Κιλά δεν παίρνω εγω, ούτε χάνω, αλλά that's not the point.

Βill καλη δυναμη ρε συ! Τουλαχιστον ζουμε σε μια εποχη που πολλα ιατρικα προβληματα λυνονται (αμα πλερωσεις βεβαια)...

Ελπίζω να πάει καλά γιατί κανένας γιατρός δεν τόλμησε να εγγυηθεί κάτι, I'm such a piece of work :p

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για γναθοχειρουργική, major dental rework ( help me God ), και μάλλον και χειρουργείο και στο πόδι για έναν μυ που έχει θέμα χρόνια τώρα.

Το στομάχι το έχω ιοθετήσει, λύση δεν φαίνεται στον ορίζοντα, οπότε ζούμε με δαύτο.

Τα άλλα "βρέθηκαν" και πρέπει να γίνουνε, ιδιαίτερα ότι έχει να κάνει με τα δόντια, γιατί σε λίγα χρόνια θα προκύψουν σοβαρά προβλήματα αν δεν πέσει μεγάλη δουλειά τώρα.

Χειρότερα γονίδια δεν μπορούσα να κληρονομήσω ?

Περαστικά man.

Link to comment
Share on other sites

Facts:

-Εγώ επίσης έχω άθλια δόντια, καθώς έχω ακουμπήσει μερικά χιλιάρικα σε θήκες/γέφυρες κτλ.

-150 euros ακούμπησα σε δύο ημέρες σε ιατρούς/φάρμακα/ακτίνες για μία ιγμορίτιδα, και στο τέλος του μήνα θα δώσω και στο ΚΛΕΒΕ 833euros....στα διάλα με τα συστήματά τους!:rant:

-Χαλάει κάτι σήμερα στη δουλειά...150euros το μαλλί!:wall:

Δεν μπήκε καθόλου καλά το 2012!!!

Θα βάζω ένα βίντεο με γκόμενα κάθε πρωί για να ξορκίσω το κακό.

:p

Link to comment
Share on other sites

Facts:

-Εγώ επίσης έχω άθλια δόντια, καθώς έχω ακουμπήσει μερικά χιλιάρικα σε θήκες/γέφυρες κτλ.

-150 euros ακούμπησα σε δύο ημέρες σε ιατρούς/φάρμακα/ακτίνες για μία ιγμορίτιδα, και στο τέλος του μήνα θα δώσω και στο ΚΛΕΒΕ 833euros....στα διάλα με τα συστήματά τους!:rant:

-Χαλάει κάτι σήμερα στη δουλειά...150euros το μαλλί!:wall:

Touche.

Πριν 2μιση μήνες έκανα εγχείρηση στην μύτη ( δίχως νάρκωση ) [ God damn, highly... unrecommended ] ιγμόριο, κόγχες, πολύποδα και κάτι ακόμα ( κάτι ονομασίες που δίνουνε ).

Καλό μαμήσι... και πάνω που νόμιζα ότι την έβγαλα καθαρή, παίζει να έχουμε revisit σύντομα.

Είναι να μην μας μπεί το 12...

Να δω πως θα τα βγάλω πέρα φέτος... νέα περιοχή, περαιτέρω σπουδές, δουλειά, ιατρομαμίσια, και τι άλλο... you never know.

Πάνω που νομίζεις ότι είχες πιάσει πάτο κάποια στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.